CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’nin kısaltması olup cumhurbaşkanlığı makamına, kaymakamlıklar veya valiliklere iletilmek istenen şikâyet veya taleplerin alındığı ve ilgili mercilere iletildiği bir internet portalıdır. CİMER’e yapılan tüm işlemler İletişim Bakanlığı tarafından takip edilmektedir. İnternete bağlanmış her türlü cihazdan ulaşım sağlanabilmekte olup yine bu cihazlardan her an başvuru sorgulama imkânı bulunmaktadır. CİMER şikâyet hattı telefon numarası ile başvurular yalnızca internet yoluyla değil şikâyet hattı telefon numarası ile aranarak da yapılabilmektedir.

CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CİMER şikâyet hattı telefon numarası üzerinden vatandaşlar yetkililer ile görüşmeleri halinde istek, şikâyet, talep veya ihbar gibi başvurularını yapabilmektedirler. Vatandaşların CİMER’e yaptıkları başvurular, başvuru metnini ilettikten sonra seçilen kurum veya kuruluşa direkt olarak ulaşabilmektedir. Başvuru yapılacak kurumun başvuru sahibi tarafından bilinmemesi durumunda vatandaşların başvuruda İletişim Başkanlığını seçerek başvuruyu göndermesi gerekmektedir. Böylece İletişim Başkanlığına gönderilen başvuru yetkili kişiler tarafından incelenip değerlendirme sonrasında ilgili kuruma iletilmektedir.

  • CİMER Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 150

CİMER Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Cumhurbaşkanlığı tarafından faaliyette bulunan CİMER iletişim portalının iletişime geçmek için belirli zaman sınırlaması yoktur. Vatandaşlar ihtiyaç duydukları ve diledikleri an müşteri hizmetlerine ulaşabilmektedirler. CİMER müşteri hizmetleri ulaşımları 7/24 sağlanabilmektedir.

  • CİMER Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  D-Smart Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

CİMER Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

CİMER hizmetinin CİMER şikâyet hattı telefon numarası dışında vatandaşların yararlanabileceği şekilde ulaşılabilir olan ayrıca bir numara daha bulunmaktadır. ALO 140 hattından da CİMER’e ulaşabilir bu hizmetten bu numara ile de yararlanılabilmektedir.

CİMER Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

CİMER’e gönderilecek olan ıslak imzalı dilekçe, doküman, evrak gibi kağıtta yazılı halde bulunan başvurular veya belgeler için kullanılabilmekte olan faks numarası vardır. Faks numarası üzerinden hem elektronik ortamdaki belgeler hem de yazılı belgeler CİMER’e iletilebilmektedir.

  • CİMER Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 473 64 94

Ayrıca Casper şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

CİMER Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

CİMER genel müdürlüğü başkent Ankara’da bulunmaktadır. Başvuru incelemeleri telefon numaraları yanıtları bu genel merkezden gerçekleşmektedir. Ayrıca başvuru belgelerini veya dilekçelerini CİMER’e bizzat iletmek isteyen vatandaşlar adrese gidip ilgili bölüme iletebilmektedirler.

  • CİMER Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 590 20 00
  • CİMER Genel Müdürlük Adresi: Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe/Ankara

CİMER İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

CİMER insan kaynakları birimine ulaşım sağlayıp bünyesindeki açık pozisyonlar ile ilgili bilgi almak için kullanılan, insan kaynakları telefon numarası üzerinden aramalar gerçekleştirilebilmektedir. CİMER’de çalışmak isteyen kişilerin, iş başvurusu aşamaları veya iş başvurusunda gerekli evraklar için bilgi almak istemeleri halinde de insan kaynakları departmanından yardım alabilmektedirler.

  • CİMER İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0312 525 43 90

CİMER Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

CİMER’e başvuru yapmak için iletişim formu doldurma işlemi de diğer iletişim yöntemlerden biri olmakla birlikte CİMER’in kendi sitesinde bulunmaktadır. Siteye girip ilgili alanları kişisel bilgiler ile doldurduktan sonra form gönderilmektedir. Şikâyet veya ihbarlar için yapılan başvurularda yanıtlar, 30 gün içinde kişinin formda belirttiği e-posta adresine; istek veya talepler için yapılan başvurularda yanıtlar 15 gün içerisinde kişinin e-posta adresine gönderilmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası

CİMER Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

CİMER portalının bulunan sosyal medya hesaplarının da takip edilmesi sonucu bilgi edinilebilir ve yeniliklerden haberdar olunabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler