Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola firması dünyada en büyük ve en çok tercih edilen içecek firmalarından bir tanesidir. Şirketin kökeni Amerika olmakla birlikte çok farklı ülkede Coca Cola fabrikaları bulunur. Yapılan hesaplamalara göre dünyada saniyede ortalama 8 bin kutu Coca Cola tüketiliyor. İlk olarak eczanelerde ilaç olarak satışa sunulan Coca Cola içeriğindeki birkaç maddenin değiştirilmesi ile birlikte popüler bir içecek haline gelmiştir. Coca Cola şirketinin satın alma gücü sayesinde uluslararası dev bir şirket haline gelmiş olması sektörde daha da açılmasına yardımcı olmuştur.

Coca Cola şirketinin dünyaya açılması 1920 yılında başlamıştır. 1920 yılından itibaren de firma halka açık olarak sektörde lider olarak devam etmektedir. Dünya geneline bakıldığında her gün 2 milyar Coca Cola satışı yapıldığı saptanmıştır. Alkolsüz içecekler grubuna yer alması çok fazla kişinin bu içeceğe rağbet göstermesini sağlamıştır. Bu şirketin tüm ürünlerinin ana ham maddesini gıda ve kimyasal tatlandırıcılar oluşturur. Herkes tarafından bu kadar sık tüketilen içeceğin firması ile herhangi bir konu hakkında iletişime geçmek için Coca Cola şikayet hattı telefon numarası kullanılabilir.

Coca Cola Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola firması ve firmaya bağlı olarak üretilen tüm soğuk içecekler ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda Coca Cola şikayet hattı telefon numarası aranabilir. Telefon aracılığıyla yetkili ile iletişime geçen kişi şikayetini bildirir ve firma bu konu ile ilgili bir çözüm bulmaya çalışır.

  • Coca Cola Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 201 30 40
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Media Markt Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Coca Cola firması ile ilgili herhangi bir durum olduğunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkündür. Coca Cola müşteri hizmetleri sizlere istediğiniz zaman kesintisiz hizmet sunar. Ancak mesai saatleri içerisinde iletişime geçmeye özen göstermekte fayda vardır.

  • Coca Cola Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 30-17.30

Coca Cola Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Coca Cola çağrı merkezini arayan tüketiciler hatalı bir ürün için şikayet edebilir, dağıtımdaki gecikmeyi bildirebilir veya yeni sipariş talep edebilir. Müşteri hizmetlerinin yanı sıra 444 30 40 çağrı merkezi numarası tuşlanarak firma çalışanı ile iletişime geçmek mümkündür.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak belge veya evrak iletmek isteyen kişiler faks yolunu da tercih edebilir. Ancak Coca Cola firmasının müşteri hizmetlerine ait faks numarası yoktur. Belge gönderimi yapmak zorunda olan kişiler elektronik posta göndermeyi tercih edebilir.

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Coca Cola firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Ümraniye ilçesindedir. Müdürlüklerde üretim, denetleme gibi tüm idari işler halledilir.

  • Coca Cola Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 528 40 00
  • Coca Cola Genel Müdürlük Adresi: Deniz Feneri Sokak No:4,34776 Ümraniye/İstanbul

Ayrıca doktor şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Coca Cola İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Coca Cola firmasında çalışmak isteyen kişiler başvuru için genel müdürlüğün telefon numarasını tuşlamalıdır. Firma yetkilisi daha sonra kişiyi insan kaynakları departmanına aktarabilir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0216 528 40 00

Coca Cola Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Coca Cola müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve tüm istekler kısa sürede firmaya iletebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  KYK Müşteri Hizmetleri Numarası

Coca Cola Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Coca Cola firmasına ait resmi sosyal medya hesaplarını takip ettiğiniz takdirde tüm güncel haber ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler