Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Cumhuriyeti Devletindeki en üst makam olmaktadır. Vatandaşların cumhurbaşkanlığına olan talep, şikâyet, ihbar gibi durumlarda direkt olarak ulaşabilmesi için kurulmuş olan Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi, kısa adıyla CİMER portalı bulunmaktadır. Bu portal sayesinde insanların başvuru işlemleri hem daha kolaylaşır hem de başvurularının daha çabuk sonuçlanma imkânı vardır. Kişilerin acil ihbarları için 112 veya 155 telefon hatları aranmalıdır. Bir talepte bulunmak ya da bir durum veya olay hakkında şikâyette bulunmak için vatandaşların arayabileceği cumhurbaşkanlığı şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır.

  Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı şikâyet hattı telefon numarası üzerinden yetkili kişiler tarafından yanıtlanan çağrıda vatandaşlar talep ve şikâyetlerinden kısaca bahsedebilirler ve bu konuyla alakalı başvuru dilekçesi yazıp cumhurbaşkanlığına göndermek için hani yolları izlemesi gerektiğini danışabilirler.

  • Cumhurbaşkanlığı Şikâyet Hattı Telefon Numarası: ALO 150

  Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

  Cumhurbaşkanlığı müşteri hizmetleri vatandaşlara 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanabilmek amacıyla kişiler diledikleri veya ihtiyaçları oldukları an direkt olarak arayabilmektedirler. Talep ve şikâyetlere çözüm bulabilecek olan cumhurbaşkanlığı makamı vatandaşlarına bu hizmeti sağlayarak her an ulaşılabilir durumda olmaktadır.

  • Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

  Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı ile iletişime geçmek için ALO 150 telefon hattı dışında başka bir telefon numarası bulunmamaktadır. Vatandaşların ALO 150 hattının dolu olması halinde beklemekten başka yapabileceği başka bir seçenek bulunmamaktadır. Telefonla iletişim yerine diğer iletişim yöntemleri kullanılabilmektedir. İnternette bulunan site üzerinden başvuru ya da elektronik posta adresine talep, şikâyet için yazılabilmektedir.

  Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı makamına yazılı olarak evrak, belge göndermek için bulunan faks numarası kullanılmaktadır. Talepler, şikâyetler için yazılan başvuru dilekçelerini başvuru sahibinin ıslak imzası dilekçede bulunması gerektiği için belgeyi gönderme işlemi faks yoluyla gerçekleştirilebilir. Ankara ilinde bulunan cumhurbaşkanlığı makamına ıslak imzalı belge götürebilecek vatandaşlar ilgili kısma götürebilirler ancak uzak illerdeki başvuranlar faks yöntemini rahatlıkla kullanabilmektedir. Ayrıca gönderilecek belgenin imzasız olması halinde elektronik posta adresi üzerinden de gönderilebilmektedir.

  • Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0312 525 58 31

  Ayrıca BTK şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

  Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

  Cumhurbaşkanlığı müşteri hizmetleri genel müdürlüğü başkent olan Ankara ilinde bulunmaktadır.

  • Cumhurbaşkanlığı Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0312 525 43 90
  • Cumhurbaşkanlığı Genel Müdürlük Adresi: T.C. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi 06560 Beştepe/Ankara

  Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Cumhurbaşkanlığı makamı işe alımlarında insan kaynakları ofislerine başvurulmalıdır. İşe girebilmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını alarak bilgi alınabilmektedir. Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofislerinin tamamı Ankara ilinde bulunmaktadır. Bu sebeple çalışmak isteyen başvuru sahiplerinin Ankara ilinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

  • Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 403 53 75

  Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

  Cumhurbaşkanlığı ile iletişim kurmak için telefon, e-posta, faks gibi yöntemler dışında bir yöntem daha bulunmaktadır. Bu da internet sitesindeki formu doldurmaktır. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi sayfasından iletişim yazan kısımdaki altta bulunan ad, soyad, telefon numarası, e-posta adresi, konu, mesaj kutucukları bu bilgiler ile doldurulup gönderilmelidir.

  Cumhurbaşkanlığı Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

  Vatandaşların en çok kullandığı mecralar olan sosyal medya platformlarında cumhurbaşkanlığı resmi sosyal medya hesapları bulunur. Kişilerin sosyal medya hesaplarına ulaşımlarının çok kolay olması ve cumhurbaşkanlığının da bir sosyal medya sayfasının bulunması vatandaşların cumhurbaşkanlığı makamındaki olay ve durumlardan haberdar olmaları konusunda önemli unsurlardır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler