D Smart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Şifre İşlemleri
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

D Smart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  D Smart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  D Smart müşteri hizmetlerine bağlanacaklar ‘’0850 266 0 266’’ numarasını arayıp, telesekreter bölümünde sırasıyla 1,2 ve 0 rakamlarının tuşlamalıdır. Bu tuşlamalar direk olarak müşteri temsilcisine bağlanılmasını sağlamaktadır. Müşteri temsilcisi D Smart başvurusu ve paket değişimleri, kampanya işlemleri, şifre yenileme işlemleri hakkında hizmet vermektedir. D Smart müşteri hizmetleri danışmanlığı ile arıza kayıtları da gerçekleştirilmektedir. Tüm bu işlemler hakkında detaylı bilgi ve müşteri hizmetlerinin istediği bilgiler alt başlıklar içerisinden öğrenilebilmektedir.

  Ayrıca bonus müşteri hizmetleri bağlanma yazımızı okuyabilirsiniz.

  D Smart Müşteri Hizmetleri Sorun Giderme

  D Smart arıza kaydı işlemi için müşteri hizmetleri direk bağlanma yolu izlenerek müşteri temsilcisi ile görüşme sağlanmalıdır. Direk bağlanma için uygulanacak işlem yukarıda bulan başlık içerisinde sunulmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanan kişi D Smart cihazında sinyal alamıyorsa, ekran bağlantısı sağlayamıyorsa ve ya cihaz hasar almışsa arıza kaydı talebinde bulunabilmektedir. Arıza kaydı talebi oluşturan müşteriden istenen bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri numarası
  • Reklam görüyorum ben reklamım
  • TC kimlik numarası
  • Adres bilgileri

  Kaydı oluşturan müşteri temsilcisi arıza ekibinin ziyareti için bir gün belirlemekte ve kişiye aktarmaktadır. Belirlenen tarihte arıza ekibi adrese ziyaret gerçekleştirerek sorunun giderilmesini sağlamaktadır. Müşteri hizmetlerinin sağladığı bu hizmet problemlerin hızlı bir yol ile çözüm bulmasına ilişkin gerçekleştirilmektedir.

  D Smart Müşteri Hizmetleri Başvuru İşlemleri

  D Smart başvurusu yapacaklar müşteri hizmetleri numarası üzerinden direk bağlanma gerçekleştirmelidir. İlk paragrafta yer alan yol izlenerek D Smart müşteri hizmetleri üzerinden müşteri temsilcisine direk bağlanılmaktadır. Müşteri temsilcisine D Smart başvurusu yapılmak istendiği iletilmektedir. Müşteri temsilcisi D Smart başvuru talebini kişinin bilgilerini alarak işleme koymaktadır. Müşteri temsilcisinin başvuru için istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • İsim, soy isim
  • TC kimlik numarası
  • Adres bilgileri

  Bilgileriniz alan müşteri temsilcisi başvuru gerçekleştirip, kurulum için belirlediği tarihi kişiye iletmektedir. Belirlenen tarihte D Smart ekibi adres ziyareti yaparak kurulum gerçekleştirmektedir. Kurulum sonrası kullanmak istediğiniz kampanyalı paket çeşitlerini müşteri hizmetlerinden direk bağlanma yolu ile öğrenebilirsiniz. Kampanyalı paketlere başvurunun nasıl yapılacağı alt başlık içerisinden öğrenilebilmektedir.

  Anadolujet müşteri hizmetleri için buraya bakabilirsiniz.

  D Smart Müşteri Hizmetleri Kampanyalardan Yararlanma

  D Smart kampanyaları hakkında bilgi almak ve başvuru sağlamak için müşteri hizmetlerine direk bağlanma gerçekleştirilmelidir. Direk bağlanma için izlenecek yol giriş başlığında bulunmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlanma işlemi sağlanıp, kampanya koşulları hakkında bilgi alınmak istendiği ve başvuru gerçekleştirmek istendiği iletilmelidir. Müşteri hizmetlerinin sunduğu kampanyalar ise şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Kamu çalışanlarına özel D Smart Kampanyası Paketi
  • Cebinizle dost D Smart paketi kampanyası
  • Peşin Fiyat Paketi Kampanyası
  • Yan Oda Paketi Kampanyası

  Yukarıda bulunan kampanyalar hakkında müşteri temsilcisinden bilgi aldıktan sonra başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi başvuru için ad, soy ad TC kimlik numarası talep etmektedir. Müşteri temsilcisi bilgileri kayıt altına alarak başvurunun tamamlanmasını sağlamaktadır. Başvurunun gerçekleşmesinden kısa bir süre sonra paket D Smart kullanımınıza tanımlanmaktadır.

  D Smart Müşteri Hizmetleriyle Paket Değişimi

  D Smart paket değişimi başvurusu için müşteri hizmetleri numarasından direk bağlanma gerçekleştirilmelidir. Müşteri hizmetlerinin ‘’0850 266 0 266’’ olarak belirlenmiş numarası aranıp, telesekreter bölümünde sırası ile 1,2 ve 0 rakamları tuşlanarak müşteri temsilcisine direk bağlanma sağlanmaktadır. Müşteri temsilcisine paket değişikliği yapmak istediğinizi aktarıp, paketler hakkında bilgi alabilirsiniz. Alınan bilgi ile seçilen paketin D Smart sistemine tanımlanması için müşteri hizmetlerinin istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Reklam, ben Reklam
  • TC kimlik numarası ve ya müşteri numarası

  Bu bilgilerin verilmesi ile müşteri temsilcisi paket değişim işlemini onaylamaktadır. D Smart sisteminde eskiden kullanılan paket iptal edilerek yeni paketin kullanılması için kayıt sağlanmaktadır. Paket değişimi hizmeti aynı zamanda daha avantajlı kampanyalardan güncel olarak yararlanılmasını sağlamaktadır. Kayıt sonrası kısa bir sürede paket işleme girmektedir.

  D Smart Müşteriyle Hizmetleri Şifre İşlemleri

  D Smart şifre yenilenme işlemi için ‘’0850 266 0 266’’ numaralı telefon aranıp, telesekreter bölümünde sırası ile 1,2 ve 0 rakamları tuşlanmalıdır. Bu tuşlama işlemi sonrası müşteri hizmetlerine bağlanılıp, şifre değişikliği işlemi yapılması talep edilmektedir. Şifre değişikliği işlemi için müşteri temsilcisinin istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri numarası ve ya TC kimlik numarası
  • Reklam, ben Reklam
  • Şifre değişikliği yapmak istediğiniz nedenin belirtilmesi

  Müşteri temsilcisi bilgileriniz ile hesabınıza ulaşım sağlayarak, şifre değiştirme işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. D Smart Müşteri hizmetleri şifre değişikliği talebi şifrenin unutulması ve yanlış girilmesi sonucu bloke olması sebepleri ile yapılabilmektedir. Müşteri temsilcisi eski şifrenizi devre dışı bırakarak yeni bir şifre belirlemenizi sağlamaktadır. Bu yol ile işlem tamamlanıp, hesabınız yeni şifre üzerinden kullanıma açılır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler