D-Smart Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

D-Smart Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D-Smart Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D-Smart, 2007 yılında kurulan ve daha sonra 2018 yılında Demirören Holding bünyesi altında hizmet vermeye devam eden bir firmadır. Günümüzde bu firmadan hizmet alan kişi sayısı oldukça fazladır. Müşteriye dijital yayın desteği sunan firma içeriklerini güncelleyerek git gide gelişim gösteren bir firma olmuştur. İnternet ve televizyon yayınlarını tek bir faturada ödeme kolaylığı olduğu için müşterisi sayısında artış yaşanmaya başlamıştır.

D-Smart çoğu firmada olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Müşteriye her zaman kaliteli bir hizmet vermek için çabalayan firma müşteri hizmetleri ile birlikte tüm meydana gelen sorunlara çözüm arar. D-Smart şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkili kişi ile iletişime geçen müşteriler şikayetlerini ve taleplerini temsilciye iletebilir. Şikayet kaydı oluşturulduktan sonra sorunun çözümü için tekrar müşteri ile iletişime geçilmesi söz konusudur.

D-Smart Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D-Smart müşteri hizmetleri, müşterilerin sorunlarına çözüm bulup kaliteli bir hizmet almalarına yardımcı olmak için şikayet hattına sahiptir. D-Smart şikayet hattı telefon numarası tuşlandığı zaman tüm sorunlar ile ilgili başvuru alınır. Şikayet hattı üzerinden ulaşım sağlamak her zaman daha hızlı çözüm getirilmesine yardımcı olur.

 • D-Smart Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 266 0 266

D-Smart Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

D-Smart müşteri hizmetleri herhangi bir aksama meydana gelmemesi için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Bu sayede çok fazla müşterinin sorunu kısa süre içerisinde çözülmüş olur.

 • D-Smart Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7-24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ayrıca Dominos Pizza Şikayet Hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

D-Smart Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Aldığı hizmet ile ilgili problem yaşayan kişiler bir yetkiliye danışma ihtiyacı hissettiği zaman 0850 000 00 00 çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişime geçebilir. Şikayet hattına bağlanmakta zorluk çeken kişiler çağrı merkezini arayarak sorununa çözüm bulabilir.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

D-Smart firmasına yazılı olarak bir belge veya evrak iletileceği zaman firmanın faks hattı kullanılabilir. Faks numarası ile gönderilen evraklar kısa süre içerisinde yerine ulaşır.

 • D-Smart Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 478 04 44

D-Smart Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

D-Smart firmasına ait genel müdürlük İstanbul ilinin Bağcılar ilçesindedir. Evrak teslimi gibi bir işlem yapılacağı zaman genel müdürlüğe telefon üzerinden ulaşılabilir veya bizzat kuruma gidilebilir.

 • D-Smart Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 266 02 66
 • D-Smart Genel Müdürlük Adresi: Yıl Mahallesi Melda Sokak No:1 Doğan TV Center Bağcılar, İstanbul

D-Smart İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

D-Smart insan kaynakları departmanına başvuruda bulunan kişiler firmanın hangi pozisyonlarında eleman açığı olduğunu görebilir. Yetkili kişi ile iletişime geçen kişiler açık pozisyonlara kolay bir şekilde başvuruda bulunabilir.

 • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 266 0 266

D-Smart Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

D-Smart müşteri hizmetleri iletişim formunun doldurulması ile birlikte tüm şikayet ve talepler firmaya iletilir. Sitede yer alan form doldurulduktan sonra firma bu şikayet ve talepleri inceleyerek kısa süre içerisinde dönüş yapar.

D-Smart Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Sosyal medya, herhangi bir konunun duyurulması için her zaman çok etkili bir araçtır. Bu yüzden D-Smart sosyal medya hesaplarını takip eden kişiler kısa süre içerisinde tüm güncel haberlerden ve firmanın yaptığı kampanyalardan yararlanmaya hak kazanır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  BMW Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cezair dedi ki:

  Arkadaşlar sakın bulaşmayın bu firmaya ben yandim siz bulasip yanmayın rezil olduk internet çekmiyor çok sıkintili bir firma

 2. Cezair dedi ki:

  Üç gündür internet yok ilgilenip düzelten de yok arıyorum kayıt oluşturduk deyip duruyor lar yada 50 TL teknik destek ücreti istiyor lar

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler