Decathlon Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Decathlon Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Decathlon Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Decathlon açılış saati sabah saat 9 olup mesai akşam saat 10’a kadar devam etmektedir. Decathlon 1976 senesinde Fransa’da kurulmuştur. Spor ekipmanlarının bir arada bulunabileceği uluslar arası mağaza zinciridir. Dekatlon isimli spordan adını alan marka, 2006 senesinde Türkiye pazarına girdi. Fransa’nın Lille kentinde yolculuğa başlayan firma, 2009 yılında Türkiye’de ilk merkez ofisini ve 2010 senesinde ilk mağazasını açmıştır. 2010 senesinde 37 tane mağazaya sahip olan firma, Türkiye’de büyümeye devam etmektedir. Şirket amacını sporun keyif ve faydalarını sürdürülebilir şekilde erişebilir kılmak olarak açıklıyor. Hem ulaşım, hem tasarım, hem üretim hem de araştırma alanlarında büyük bir titizlikle çalışılmaktadır. Sade, güzel, ekonomik fiyatlı ürünler Decathlon mağazalarında müşterileri ile buluşmayı bekliyor.

  Decathlon Şirket Kültürü ile Ön Plana Çıkıyor

  Decathlon şirket kültürü temelinde canlılık ve sorumluluk yatıyor. Eşsiz ve güçlü bir şirket kültürünü benimseyen marka, takım arkadaşlarına pozitif şirket kültürünü benimsetir. Yaratıcılıktan enerjisine, gelişimden motivasyona kadar her şey Decathlon’da mevcuttur. Marka sporu daha fazla insana ulaştırmayı hedeflemektedir. Sporseverler için müşteri memnuniyetinin sağlanmasına büyük önem verilir. Verilen hizmetler de müşterilerin memnun kaldığından emin olunur. Decathlon’da ürünlerin her biri müşteri memnuniyeti için üretilmektedir.

  BUSKİ çalışma saatleri hakkında detaylara da bakabilirsiniz.

  Doğa ve Sporun Bir araya Geldiği Nokta: Decathlon

  Doğa ve spor Decathlon’a göre ayrılmaz bir bütündür. Doğa olmadan spor olmaz felsefesi ile yola çıkan marka, bu kültürü her ürününde yansıtmayı başarmıştır. Dünya kirlendiği zaman ne yüzecek deniz ne de yürüyecek orman kalır. Bu nedenle Decathlon, her büyük şirketin alması gerektiği gibi, sorumluluk almaktadır. Doğru adımların atılması, doğanın korunması için çalışmalar büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. TURMEPA ile iş birliği yapılmaktadır. İş birliği 2015 senesinden bu yana devam etmektedir. Bu iş birliği ile doğaya zarar veren plastik poşetlerin kullanımının azaltılması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda plastik poşetler ücretlendirilmiştir. Poşet satın alan kullanıcılardan elde edilen gelirler sayesinde TURMEPA denizlerin temizlenmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

  Decathlon’da Çevresel Etkinlikler

  Decathlon etkinleri arasında bulunan koşarak çöp toplama yani plogging, markanın çevreye ne kadar önem verdiğini göstermektedir. İhtiyaç duyulan yer ve zamanda düzenlenen bu etkinlikler ile hem sosyalleşme hem de spor bir araya getirilmektedir. Spor ile çevre bir kere daha bir araya gelmiştir. Ploggin dışında, Decathlon kendi şehirlerini de temizlemektedir. 15 Eylül 2018 Dünya Temizlik Günü’nde marka çok yerde 1500 kişi ile birlikte çöp toplama etkinliğini gerçekleştirmiştir. Etkinlikler 13 farklı şehirde yapılmıştır. Bu etkinlikler sayesinde şirket, 7 tondan fazla atık toplamayı başarmıştır. Decathlon, çevre temizliğini önemser ve bu kapsamda yapması gerekenleri yapar. Bunlardan bir diğeri C02 salınımının azaltılmasıdır. Üretim ortaklarına verilen eğitimler ile bu yönde olumlu değişimlerin yapılması beklenmektedir.

  Decathlon Başarısı Takım İşidir

  Decathlon takımı yapısını izlediğiniz zaman markanın nasıl bu denli başarılı olduğunu anlayabilirsiniz. Decathlon başarısını mutlu bir takıma borçludur. Aylık takım toplantıları düzenlenmektedir. Tecrübe edilen sporlar hakkında bu sırada daha detaylı bilgi elde edilmektedir. Takım içindeki bağ kuvvetlenir ve bu sayede keyifli bir şekilde spor yapmak mümkün olur. Yeni sporlar keşfedilir ve bu sporlar herkesle paylaşılır. Spor ile birlikte kariyer imkanları da takım içinde barındırılır. Eğitim programları ile takım üyeleri ihtiyaçları olan bilgileri edinerek gerekli hizmeti sunabilecek konuma gelirler. Türkiye’nin en iyi ikinci iş vereni seçilen Decathlon aldığı ödüller ile gurur duymaktadır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler