Decathlon Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Decathlon Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Decathlon Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Decathlon firması 1976 yılında Fransa’da kurulmuştur. Bünyesinde birçok farklı spor ekipmanı markası bulunduran uluslararası bir mağaza zinciridir. Uluslararası genel merkezi Fransa’da bulunan Decathlon firmasının Türkiye’deki genel merkezi İstanbul’daki bir Decathlon mağazasıdır. Decathlon firmasından alınan spor kıyafetleri, spor aletleri ve aksesuarları, kamp ekipmanlarına dair talep, şikâyet gibi konularda aranabilecek Decathlon şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır.

Decathlon Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Decathlon şikâyet hattı telefon numarası Decathlon firmasına ait mağazalardan yapılan alışverişlerde satın alınan salon ya da açık hava sporlarına uygun kıyafet ve ayakkabılar, salon ve açık hava sporlarına uygun spor alet ve aksesuarları, kamp çadırı ve benzeri kamp ekipmanları hakkında talep, şikâyet, sipariş durumu sorgulama, iade ve ürün değişikliği, faturalandırma gibi konulara dair mağaza yetkilileriyle iletişim kurmaya olanak sağlar.

  • Decathlon Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 532 33 22

Decathlon Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatler Kaç ile Kaç Arasındadır?

Decathlon firması müşteri hizmetleri telefon hattı kişilere haftanın belirli günleri ve günün farklı saatlerinde talep, şikâyet ve soruları hakkında destek olmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri belirli saatler aralığında hizmet vermekte olan bu hat resmî tatillerde farklı saatler aralığında vermekte olup pazar günleri ise hiçbir hizmet vermemektedir.

  • Decathlon Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 09.00 – 17.30, Cumartesi: 10.00 – 18.00, Resmî Tatil Günleri: 12.00 – 18.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Halkbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Decathlon Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Decathlon firmasının müşteri hizmetleri telefon hattı dışında ayrıca bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak alternatif olarak Decathlon, WhatsApp hattı telefon numarası ile de hizmet vermektedir. Decathlon WhatsApp hattı telefon numarası 0549 805 33 83 olup pazar günleri hariç haftanın her günü 09.00 ile 19.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Decathlon firmasına yazılı olarak belge, evrak iletmek için kullanılabilecek bir faks hattı bulunmamaktadır. Dileyen müşteriler ya da işletme sahipleri elektronik ortamdaki belge ve evraklarını Decathlon elektronik posta adresi üzerinden postalayabilirler.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Decathlon firmasının uluslararası genel müdürlüğünün Fransa’da bulunması nedeni ile Türkiye’deki genel merkez Decathlon mağazalarından biri olup İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Türkiye’de ayrıca bir genel merkez ofisi bulunmamaktadır.

  • Decathlon Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0850 532 33 22
  • Decathlon Genel Müdürlük Adresi: Osmaniye Mahallesi, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı, Marmara Forum AVM No: 3 / Z099 Bakırköy / İstanbul

Decathlon İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Decathlon insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alınabilmektedir. Ancak insan kaynakları departmanına ulaşabilmek için ayrıca bir telefon hattı numarası bulunmamaktadır. Genel merkezin telefon numarası ile insan kaynakları bölümüne ulaşılabilir. Ayrıca Decathlon firması, iş ilanları yayınlayan internet siteleri üzerinden de çalışan başvuruları kabul etmektedir.

  • Decathlon İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri: 0850 532 33 22

Ayrıca D&R şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Decathlon Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Decathlon müşteri hizmetlerine talep, şikâyet ve sorularını yazılı olarak yöneltmek isteyen kişiler için firmanın internet sitesi üzerinde müşteri hizmetleri iletişim formu bulunmaktadır. Firmanın internet sitesindeki iletişim formunu doldurmak için gerekli kişisel bilgiler Decathlon kart numarası, cinsiyet, ad, soyad, elektronik posta adres ve cep telefonu numarasıdır. Formu bu bilgiler ile doldurduktan sonra alt kısmında taleplerin belirtilebileceği ve açıklanabileceği ilgili kutucuklar bulunmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Biobellinda Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Decathlon Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Decathlon firmasını sosyal medya platformları üzerinden takip ederek güncel kampanyalardan anında haberdar olabilir, dilek ve şikâyetleri bu platform üzerinden yetkililere iletebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler