Defacto Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Defacto Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Defacto Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Defacto açılış saati sabah saat 9 olup kapanış saat 10’da yapılmaktadır. Defacto faaliyetlerine ilk olarak 2005 senesinde başlamıştır. Mağaza açıldıktan beri, Türkiye’de öncü olan marka, hazır giyim ve moda sektöründe çok konuşulmuştur. 2019 senesi itibari ile, 30 ülkede toplamda 500’de fazla mağaza açılmıştır. Türkiye’de alanında ilk 3 şirketten bir tanesi olma hakkını elde etmiştir. Mağazalarda çalışan sayısı 14 biden fazladır. Büyüme miktarı ise yüzde 34’tür. Tecrübeli tasarım ekibi ve sektörün diğer liderleri ile yürütülen başarılı iş birlikleri sayesinde, uygun fiyatlı, trend ve yüksek kaliteli ürünler piyasaya sunulmaktadır. Ciddi katma değer sağlayan tasarım ofisi, markanın başarısında önemli bir role sahiptir. Yenilikçi bakış açısı, özgün tasarımlar, yaratıcı pazarlama stratejileri ile marka emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Yurt Dışında Defacto

Defacto yurt dışında da aktif olarak çeşitli ülkelerde hizmet vermektedir. Hızlı büyüme ivmesi yalnızca yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da kendini göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana global bir marka olmak yolunda ilerleyen Defacto, ilk yurt dışı mağazasını Kazakistan’da 2012 senesinde açmıştır. Daha sonra Defacto Ukrayna, KKTC, Umman, Moldova, Malezya, Pakistan, Filistin, Lübnan, Kırgızistan, Ürdün, Sırbistan, Afganistan, Arnavutluk, Kosova, Tunus, Fas, Mısır, Irak, Belarus ülkelerinde de şubeler açmıştır. Yurt dışında mağazalar açılırken mağaza açılan ülkelerin kültürlerine ve yaşam tarzına uygun konseptler tasarlanmaktadır.

Ayrıca Burger King çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Wow Dedirten Marka: Defacto

Defacto Wow dedirten marka olma vizyonuna sahip bir markadır. Dinamik ve yenilikçi bakış açısı ile ön plana çıkan sektör lideri, sürekli gelişim ilkesi ile hareket etmektedir. İçinde bulunulan ekosistemde süreçler tasarlanırken hem insana hem de çevreye saygı duyulur. Yapılan faaliyetlerin hiç birinde çevre zarar görmez. Perakendecilik dinamikleri marka sayesinde değişmiştir. E ticaret de bu kapsamda stratejik öncelikler arasında yerini almıştır. E ticarete de ağırlık veren marka, bütün iletişim ve satış kanallarını entegre ederek başarı şekilde satış ağını genişletmektedir. Özellikle fiziksel mağazaları olmadığı ülkelerde Türkiye’den online satış yapılması planlanmaktadır. Orta vadede 100 farklı ülkede online satış yapılması planlanmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  PTT Müşteri Hizmetleri Numarası

Ulaşılabilir Moda Anlayışı Defacto’da

Ulaşılabilir moda kavramını ortaya atan marka, kurulduğu günden bu yana müşterilerine ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Koleksiyonlar her ortamda modern ve şık görünmek isteyen kişilere hitap eder. Ürünlerin uygun fiyatlı olması, kalitenin ekonomik şekilde elde edilmesini sağlar. Mutluluk için lüks ulaşılabilir bir hale gelecek diyen marka, misyonunu net bir şekilde ortaya koymuş, kurulduğu günden bu yana da bu doğrultuda hedeflerine yürümüştür. Çevre ve insana saygılı, çoğu az ile başarmak, omuz omuza koşmak, tutku ile çalışmak, müşteri ile yakın ilişkiler kurmak, farklı düşünmek firma tarafından benimsenen önemli değerler arasında yer alır. Bu değerler sayesinde firma, çok sayıda ödülü almaya layık olmuştur. 2011 senesinde alınan insana saygı ödülü bunlardan bir tanesidir.

Ödüle Defalarca Layık Görülen Moda Öncüsü

Ödül alan marka bunu başarıları sayesinde yapmıştır. 2011 senesinde marka Perakende Güneşi Ödüllerinde en başarılı insan kaynakları uygulaması ödülüne layık görülmüştür. 2012 senesinde düzenlenen insana saygı ödüllerinde Defacto en çok istihdam yaratan marka olmuştur. 2015 senesinde ise PERYÖN İnsan yönetimi ödüllerinde Defacto işe alım kategorisinde en iyi marka seçilmiştir. Marka çok sayıda ödülleri ile ne kadar başarılı olduğunu bir kere daha insanlara göstermeyi başarmış, ödüller ile gururlanmıştır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler