Defacto Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Defacto Müşteri Hizmetleri Numarası

Defacto Müşteri Hizmetleri Numarası

Defacto müşteri hizmetlerinin iletişim numarası 0850 333 22 86’dır. Defacto müşteri hizmetleri aracılığı ile satın alınması planlanan ürünlerle ilgili bilgi alınabileceği gibi yapılan alışverişler ile ilgili soru, şikayet ve öneriler müşteri hizmetlerine iletilebilir. Sabit ve mobil cihazlardan ulaşılabilen Defacto’nun çağrı merkezi aracılığı ile müşteri memnuniyeti yakından takip edilerek sunulacak satış hizmetlerinde iyileştirmeler Defacto tarafından gerçekleştirilir.

Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim Kanalları Nelerdir?

Defacto müşteri iletişim kanalları çağrı merkezinde dışında pratik farklı yöntemleri de içerir. Defacto müşterileri gerçekleştirdikleri alışverişlerle ilgili olumlu ya da olumsuz geri dönüşlerdemüşteri hizmetleri ile birlikte Defacto Whatsapp hattı ve e-posta adresini kullanabilir. Müşterilerden gelecek olan dönüşlerle daha kaliteli ve sağlıklı hizmet verebileceğinin farkında olan Defacto bu kanalları sürekli olarak açık tutmakta, geliştirmekte ve önemsemektedir.

Defacto Müşteri Hizmetlerine gelen her çağrıyı, talebi, öneriyi ve şikayeti ince bir titizlikle gündemine almakta ve çözümler üretmek için çaba harcamaktadır. Defacto ürünlerinde sunduğu çeşit ve kaliteyi iletişim kanallarında da yakalamak ve müşterilerinin işlerini kolaylaştırmak için kararlıdır.

Belirtilen müşteri hizmetleri kanallarının yanında iletişim formu üzerinden de Defacto ile irtibata geçmeniz mümkündür. https://defacto.com.tr/ adresi üzerinden erişilen iletişim formu aracılığı ile Defacto’ya iletmek istediğiniz hususlar için geri dönüş sağlayabilirsiniz.Talep formu içerisinde yer alan doldurmanız talep edilen bölümlerdeki bilgiler eksiksiz olarak girilerek sorular, şikayetler ve öneriler online olarak Defacto’ya iletilebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İŞKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

D Smart müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetlerinden Hangi Bilgiler Edinilir?

Defacto müşteri hizmetlerinden edinilen bilgiler ürünler, hizmetler ve mağaza bilgisi gibi çok sayıda hizmeti içerir. Defacto müşterileri müşteri hizmetleri ile birlikte kendilerine sunulan diğer iletişim yollarını kullanarak aşağıdaki hususlarda destek alabilirler:

 • Ürünler ile ilgili merak edilen bilgiler
 • Ürün bedenleri detayları
 • Değişim işlemleri bilgileri
 • Ürün iade talepleri
 • Ürünlerle ilgili spesifik bilgiler
 • Mağaza bilgileri
 • Online ürün siparişi oluşturma
 • Şikayet taleplerinin alınması
 • Şikayet taleplerinin değerlendirmesi ve sonucu
 • Defacto’ya iletilecek öneriler

Defacto Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Defacto müşteri hizmetlerinin mesai saatleri haftanın farklı günlerine göre değişkenlik gösterir. Pazartesi ve Cumartesi günleri 08.00 ile 22.00 arasında, Pazar günleri de 09.00 ile 22.00 arasında Defacto müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

Defacto WhatsApp Destek Hattı Nasıl Kullanılır?

Defacto WhatsApp destek hattının kullanımı için akıllı cihazlarda yüklü olan WhatsApp uygulamasından 05318820811 numarasına mesaj atmak yeterlidir. Günün her saati WhatsApp destek hattına mesaj atılabilirken Defacto WhatsApp destek hattı Pazartesi ve Cumartesi günleri 08.00 ile 22.00 arasında, Pazar günleri de 09.00 ile 22.00 arasında hizmet vermektedir. İlgili saatler dışında Defacto WhatsApp destek hattına gönderilen mesajlar sonraki mesai günü ve saatlerinde cevaplanmaktadır.

Defacto Mail Adresi Bilgileri Nelerdir?

Defacto mail adresleri kullanarak iletişim kurmak isteyen Defacto müşterileri [email protected] adresini kullanabilirler. İletişime geçme nedeni farklı konularda ise aşağıda sıralanan farklı departmanların e-posta adresleri üzerinden e-posta yolu ile Defacto ilgili departmanları ile iletişim kurulabilir:

Defacto Ürünleri Hangi Yollardan Satın Alınır?

Defacto ürünlerini satın alma yolları Defacto fiziki ve internet mağazalarıdır. İlgili mağazalar kullanılarak satın alınacak Defacto ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alınarak ürün satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ASKİ Müşteri Hizmetleri Numarası

Defacto İnternet Mağaza Alışverişlerinde Kargo Ücreti Ne Kadar?

Defacto ürün kargo ücreti 4,99 TL’dir. İlgili ücret Türkiye’nin her yeri için geçerlidir.

Defacto Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

Defacto ürün iade işlemi ürün teslim tarihi itibari ile 30 gün içerisinde gerçekleştirilebilir. İade sürecinin başlanılabilmesi için 30 günlük sürenin geçirilmemesi ile birlikte ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesinin gerçekleştirilmesi şartlarının yerine getirilmesi gereklidir. İlgili şartların sağlanması halinde aşağıdaki adrese MNG kargo yoluyla ürünlerin karşı ödemeli olarak gönderilmesi iade işlemi için yeterlidir:

 • Mahalle: Kazımkarabekir
 • Bölge: Organize Sanayi Bölgesi
 • Cadde: Cumhuriyet
 • İlçe: Çerkezköy
 • İl: Tekirdağ

Defacto Ürün Değişimi Nasıl Yapılır?

Defacto ürün değişimi işlemlerinde markanın mağazaları yetkilidir. İnternet mağazalarından değişim yapılamazken satın alınan ürünlerin değişimi için en yakın Defacto mağazasına gidilerek ürün değişim işlemi gerçekleştirilir.

En Yakın Defacto Mağazası Nasıl Öğrenilir?

En yakın Defacto mağazasının öğrenilmesi için Defacto web sitesi kullanılır. https://defacto.com.tr/magazalar/ adresi üzerinden hizmet veren “Mağazalar” sayfasına giriş yapılarak ikamet edilen il ve ilçe bilgileri girilmesi ardından yakında yer alan Defacto mağazalarının adres ve konum bilgilerine ulaşılabilir.

Ayrıca Canon müşteri hizmetleri numarasına bakabilirsiniz.

Defacto’ya Nasıl Üye Olunur?

Defacto’ya yeni üyelik işlemleri web sitesi “Yeni Üyelik” sayfası üzerinden gerçekleştirilir. Üye olmak için sizden istenen aşağıdaki bilgileri kullanarak kayıt olmanız yeterlidir:

 • Ad
 • Soyadı
 • E-posta adresi
 • Cep telefonu numarası
 • Cinsiyet
 • Doğum tarihi
 • Şifre

Üye Olmadan Defacto İnternet Mağazasından Alışveriş Nasıl Yapılır?

Üye olmadan Defacto internet mağazasından alışveriş yapmak için sisteme Facebook profiliniz ile giriş yapabilirsiniz. “Üye Girişi” sayfasına giriş yaparak “Facebook ile Giriş Yap” seçeneğinizi kullanarak üye olmadan Defacto internet mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

Defacto Aktif Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olunur?

Defacto kampanyalarını öğrenmek için Defacto web sitesini ve sosyal medya adreslerini takip edebilirsiniz. İndirim kuponu ve çeşitli ürün gruplarında gerçekleştirilen indirimler şeklinde hazırlanan Defacto kampanyalarından yararlanmak için bahsedilen noktaların dışında Defacto müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TTNET Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. halil dedi ki:

  fahiş fiyatlarıniza son verin artık yediğiniz yemek helal değil sizin resmen cep yakiyorsunuz utanın biraz yanlız siz degilsiniz herkes

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler