Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Defacto bir kıyafet firması olup 2003 yılında kurulmuş ilk mağazasını da 2005 yılında açmıştır. Dünyada birçok ülkede de satış yapmaktadır. Defacto firması mağazalarının kadın, çocuk, erkek reyonlarında bulunması gereken ürünleri üretmekte ve her mağazasının ayrı ayrı bölümlerinde satışa sunmaktadır. Defacto firması Türkiye’de neredeyse tüm şehirlerde en az bir mağaza olmak üzere bulunmaktadır. Çok bilinen bir firma olması ve ürünlerinin fiyatları konusunda belirlenen miktarların her kişinin alım gücünün karşılayacağı şekilde olması nedeniyle de tercih edilen bir firmadır. Defacto firması, kıyafet satın alımlarında yanlış sipariş, hatalı ürün, ödeme seçenekleri, şubelerdeki problemli davranışların şikâyeti gibi birçok konuda yardım alınabilecek Defacto şikâyet hattı telefon numarası bulundurmaktadır.

Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Defacto şikâyet hattı telefon numarası müşterilerin, yapılan alışverişler sonucunda hatalı sipariş, defolu ürün, konularında şikâyette bulunmaları, siparişleri ile ilgili almak istedikleri bilgiler, ürünler ve mağazalar ile ilgili problemlerin ya da taleplerin belirtilebilmesi için bulunmaktadır.

  • Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 27 15

Defacto Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Defacto müşteri hizmetleri kişilere telefon ile aramaları halinde belirli saatler arasında hizmet vermektedir. Kişilerin talepleri, almak istedikleri bilgiler ve bulunmak istedikleri şikâyetler sipariş ödeme seçenekleri, konusunda Defacto müşteri hizmetleri yardım etmektedir. Defacto müşteri hizmetleri haftanın 7 günü ve resmî tatiller de dahil olmak üzere belirlenmiş saatler aralığında hizmet vermektedir.

  • Defacto Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-22.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  A101 Müşteri Hizmetleri Numarası

Defacto Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Defacto firmasının müşteri hizmetleri numarası dışında ayrıca bir çağrı hattı bulunmamaktadır. Kişiler sözlü olarak danışacakları konuları talepleri veya şikâyetlerini bu hat aracılığıyla yapmalıdır. Ancak Defacto firmasının, bir de WhatsApp iletişim hattı vardır ve temsilciler ile bu hattan mesajlaşma yoluyla da hızlı bir iletişim kurulabilmektedir. WhatsApp hattı numarası 0850 333 22 86 şeklindedir. Bu hat üzerinden de yalnızca müşteri hizmetleri çalışma saatlerinde iletişime geçilebilmektedir.

Defacto Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Defacto firmasının belge, evrak gönderimleri için bir faks numarası bulunmamaktadır. Bu sebeple iletilmek istenen evrak, dosya ve belgeleri iletmek için daha kolay ve güncel bir yöntem olan elektronik posta yöntemi kullanılabilmektedir.

Defacto Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Defacto firmasının genel merkezinin bulunduğu yer İstanbul ilidir. Bu genel merkezlerde ürünlerin üretim ve dağıtım işlemlerinin denetlenmesi ve düzenlenmesi yapılmaktadır

  • Defacto Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 705 12 12
  • Defacto Genel Müdürlük Adresi: Defacto Plaza Basın Ekspress Yolu, Bahariye Caddesi, No:31 34303 Halkalı-Küçükçekmece/ İstanbul

Defacto İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Defacto firması bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin insan kaynakları departmanı ile iletişime geçerek boş pozisyonlar hakkında bilgi almaları ya da çalışabilecekleri pozisyonlar ve kendileri ile ilgili bilgiler veren özgeçmişlerini gönderdikten, iletişim için bir de telefon numarası verdikten sonra pozisyonlarda boşluk oluncaya kadar haber beklemeleri gerekmektedir.

  • Defacto İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 333 22 86

Ayrıca Decathlon şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Defacto Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Defacto müşteri hizmetleri iletişim formları Defacto firmasının kendi internet sitesinde bulunan iletişim bölümünden doldurulmaktadır. Bu formların doldurulup iletilmesi halinde 24 saat sonra kişilere formda belirttikleri posta adresleri veya telefon numaraları üzerinden dönüş yapılacaktır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  SGK Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Defacto Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Defacto firmasının resmi sosyal medya sayfaları bulunmasının sebebi sosyal medya ortamlarında bulunan kişilerin potansiyel müşterileri olmasıdır. İlgi çekici kampanya, indirim ve hediye paylaşımları ile kişilere kolaylıkla ulaşılabilecek bir ortam olmasıdır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler