Denizbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Denizbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Denizbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Denizbank açılış saati sabah saat 9 olup kapanış saat 5’tedir. Banka 12 ile 13 arasında öğle molası vermektedir. Denizbank 1938 yılında kurulmuştur. İlk kurulduğunda Türk denizcilik sektörüne finansman sağlama amacındaydı. 1997 senesinin başında Zorlu Holding tarafından satın alınarak yolculuğuna devam etmiştir. Üç hissedar değişimi ve halka arz kısa süre içinde yaşanmıştır. Dexia isimli Avrupa’nın önde gelen finans grubu da bankanın bünyesine katılmıştır. Avrupa’nın en büyük bankalarından bir tanesi olan Sberbank çatısı altında hizmet vermeye başlayan marka, lider bir kuruluş olan Emirates NBD’ye hisselerini 2019 senesinde satmıştır. Beş yıllık stratejik planında, hayata dönüş programı uygulanmıştır. Banka kurulduğu günden bu yana teknolojiye, yeniliğe ve Ar ge inovasyonuna büyük önem vermiş, bu alanlarda önemli miktarlarda yatırımlar yapmıştır. Yaptığı yatırımlar ve yürüttüğü projeler ile Denizbank, Avrupa’da üst üste Dünyanın En Yenilikçi Bankası ünvanını almaya hak kazanmıştır.

Denizbank Sürdürülebilir Büyüme Hedeflemektedir

Sürdürülebilir büyüme Denizbank için çok önemlidir. Banka vizyonunu buradan almaktadır. Karlı büyüme saplanması açısından banka hedeflerine doğru emin adımlarla yürümektedir. Türkiye’de ilk 5 banka arasında yer almayı hedefleyen Denizbank en güçlü ortak olmayı istemektedir. Kafkaslar, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu bölgesinde banka bir numara olmak için faaliyetlerine devam etmektedir. Denizbank misyonu, finansal hizmetleri verirken süpermarket yaklaşımının benimsenmesidir. Banka sektördeki imajını, kurumsal nitelikteki çalışanlarını, hissedarlarını ve müşterilerini memnun etmek için çalışır.

Denizbank’ın Kültürü: Deniz Kültür

Deniz Kültür bilimsel araştırma, sanat ve edebiyat gibi alanlarda etkinlikler düzenlemekte ve düzenlenen etkinliklere destek olmaktadır. Deniz Kültür 2004 senesinden beri hizmet vermektedir. Sosyal sorumluluk taşımakta olan Deniz Kültür sanat, bilim ve edebiyat içerikli kitap basımını yapmaktadır. Sahne sanatları etkinliklerinden, plastik sanatlara, el sanatlarında işitsel ve görsel kültür malzemelerine kadar her türlü kültürel çalışma banka tarafından desteklenmektedir. Denizbank bir bankadan çok daha fazlasıdır. Banka aynı zamanda kültürdür. Belgesel yapımları, müzik yapımları, sesli edebiyat yapımları ve kitap yayınları Deniz Kültür ile satın alınabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ayrıca Defacto çalışma saatleri bilgilerine bakabilirsiniz.

Denizbank Engelsiz Bankacılık ile Engellere Yer Yok

Denizbank Engelsiz Bankacılık sayesinde engelli müşteriler de çok rahat ve kolay bir şekilde bankacılık işlemlerini yapabilirler. Hizmetlere erişimin kolaylaşması adına düzenlenen bu uygulama ile birlikte pek çok proje yürütülmektedir. Engelli müşterilere verilen hizmetler hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmış, engelli vatandaşlar sesli olarak bilgilendirme metinlerine ulaştırılmıştır. Banka çalışanları konusunda hassasiyet vardır. Çalışanların bilgilendirilmesi amacı ile kişilerin işaret dili öğrenmesi desteklenmiştir. Şube personelleri engelli vatandaşlar ile işaret dili aracılığı ile iletişim kurabilmektedir. Engelliye doğru yaklaşım ismi verilen bu hizmetler sayesinde engelli vatandaşların işleri kolaylaşmıştır. Banka şubelerinde kullanılan bütün levha ve tabelalar, engeller tarafından anlaşılacak şekilde tasarlanmıştır.

Denizbank’ta Önce Müşteri Kültürü

Denizbank müşteri kültürü incelendiğinde bankanın her şeyden önce müşteriyi odak noktasına koyduğunu anlamak zor değildir. Denizbank müşterilerini dinler ve onların ne istediklerini, neye ihtiyaç duyduklarını analiz eder. Üst düzey ve kalıcı müşteri memnuniyetin sağlanması her şeyden önemlidir. Önce müşteri temelinde şekillendirilen müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile verilen hizmette büyük bir fark yaratılmıştır. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin tam olarak anlaşılması adına müşterilerden gelen her türlü talep, öneri ve şikayetler can kulağı ile dinlenmektedir. Müşteriler ile yakın iletişim halinde olmak bankanın sürekli gelişmesini sağlamaktadır. Banka her geçen gün daha iyi olmaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler