Denizbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Denizbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Denizbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’de faaliyet gösteren ancak Dubai kökenli olan ticari bir bankadır. Kuruluş yılı 1938’dir. Finansal işlemlerin Denizbank bankası bünyesinde yürütülebilmesinin kolaylaşması için talep ve şikâyetlerin dikkate alınıp çözüme kavuşturulması Denizbank firmasının müşteri hizmetlerinin veya şikâyet hatlarının görevidir. Bu sebeple Denizbank şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır. Müşterisi olan kişilerin işlemleri hakkında bilgi almak, hesap hareketlerini sorgulamak, kart başvurusunda bulunmak, mobil uygulamada ya da bankanın kendi sisteminde oluşmuş hataların düzeltilmesi gibi durumları için aranabilecek olan bu numara aynı zamanda banka müşterisi olmak için de aranabilmektedir.

Denizbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Denizbank şikâyet hattı telefon numarası Denizbank müşterilerinin aramaları durumunda taleplerinin dinlenip yerine getirilmesi, şikâyet bildirimleri için çözümler bulunması, merak edilenlerin sorulması halinde yeterli ve açık bir şekilde cevaplandırılmaları için Denizbank bünyesinde kurulmuş olan bir Denizbank iletişim hattıdır. Bu aramaları müşteri hizmetleri departmanındaki yetkililer veya genel müdürlükteki çağrı merkezi ekibi yanıtlamaktadır.

  • Denizbank Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 222 08 01

Denizbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Denizbank müşteri hizmetleri bölümünün çalışma zamanları hafta içi her gün belirli iki saat aralığındadır. Müşteri hizmetlerine bu saatler arasında ulaşılabilmektedir. Ancak kişilerin bu saatler dışında ulaşmasının gerektiği durumlarda ise internet sitesinde e-posta adresi veya diğer iletişim bilgileri ile ulaşılabilmek de mümkündür.

  • Denizbank Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 00-18.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Finans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Denizbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Denizbank çağrı merkezi telefon numarasına ulaşılamadığı takdirde ya da hattın dolu olması sebebiyle iletişime geçilemediğinde ulaşılabilecek olan ikinci bir numara mevcuttur. Kişiler hangi numaradan iletişime geçmek isterler ise o numara iletişime geçebilirler. İlk numarada başarısız bir arama olduğunda ikinci bir seçenekleri bulunmaktadır. Bu numara ise 0850 222 08 00 şeklindedir.

Ayrıca Decathlon şikayet hattı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Denizbank bankasına gönderilmek istenen herhangi yazılı bir evrak, dosya veya belge için kullanılabilecek bir faks numarası bulunmaktadır. Kişiler iletmeleri gereken evrakı bu faks numarası üzerinden müşteri hizmetleri yetkililerine ulaştırabilmektedirler.

  • Denizbank Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 212 267 27 24

Denizbank Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Denizbank bankasının genel merkezi İstanbul ilinde bulunmaktadır. Denizbank firmasının tüm içişleri işleri ve genel teknik işlemleriyle ilgilenen birimi bu genel merkezlerdir. Ayrıca müşteri hizmetleri telefon hatlarının bağlandığı müşteri hizmetleri departmanları da genel merkezdedir.

  • Denizbank Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 348 20 00
  • Denizbank Genel Müdürlük Adresi: Esentepe, Büyükdere Caddesi No:141,34394 Şişli / İstanbul

Denizbank İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Denizbank insan kaynakları departmanı Denizbank bankası bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin başvurması gereken bölümdür. Kişiler bu bölümü arayarak uygun pozisyon olup olmadığını sorabilmektedirler. Aynı zamanda başvuru yapma esnasında nasıl bir yol izlendiğini de sorma hakkında sahiptirler. Kişiler ilgili numaraları arayarak danışmaktadırlar ve bu numaralardan biri genel merkez numarasıdır. Kişi, telefonu yanıtlayan yetkiliye insan kaynaklarına yönlendirilmek istediğini belirttikten sonra insan kaynakları departmanına bağlanabilmektedir.

  • Denizbank İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 444 25 25 – 0212 348 20 00

Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Denizbank müşteri hizmetler ya da çağrı merkezi numaraları dışında yetkililere ulaşım sağlanabilecek bir yöntem daha vardır. Bu yöntem iletişim formları doldurmaktır. Denizbank’ın kendi internet sitesinde bulunmaktadır.

  • Denizbank Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Denizbank Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Denizbank’ın kendi resmi sosyal medya hesabı bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları günümüzde en rahat ulaşılabilecek bir mecra olması nedeniyle firma sahipleri bu mecralarda resmi sayfalar açarak yeniliklerinden haberdar etmeye ve müşteri kazanmaya çalışmaktadırlar.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler