Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Derimod, 1974 yılından beri ulusal çapta Türkiye’de hizmet veren bir mağazadır. Türkiye için önemi oldukça fazla olan Derimod’un ürünleri birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilir. Deri ve modayı tek bir potada birlikte kullanarak çağdaş bir yaklaşım benimsemiştir. Benimsediği ilkeler ve etik anlayış etrafında üretimini yapan Derimod, modada öncü olan markalar arasında yer alır. Müşteri ilişkilerini de son derece profesyonel bir biçimde yürüten markanın iletişim numaraları aktif olarak kullanılır. Derimod şikayet hattı telefon numarası kullanılarak ürün ya da mağaza hakkında şikayette bulunulabilir.

Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Derimod şikayet hattı, müşterilere kesintisiz hizmet veren bir numaradır. Derimod şikayet hattı telefon numarası üzerinden markanın yetkilileri ile kısa sürede iletişime geçebilirsiniz. Şikayet ve önerilerinizi iletmek için Derimod şikayet hattı telefon numarasının kullanılması gerekir.

  • Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 288 42 88

Derimod Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Derimod müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde destek sunmaktadır. Şikayet hattına ulaşmak için aşağıda belirtilen saatler arasında iletişim kurulması gerekir.

  • Derimod Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 20.00

Derimod Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Derimod çağrı merkezi telefon numarası olarak müşteri iletişim numarasını kullanır. Sizlerin, marka ile daha rahat iletişim kurabilmeniz için belirlenen numara 0 850 288 42 88’dir. Bu numara aynı zamanda çağrı merkezi olarak da kullanılabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ASKİ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Derimod Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Derimod müşteri hizmetleri faks numarası genel müdürlüğün telefon numarası ile aynıdır. Firmaya yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Derimod Faks Numarası: 0 212 552 01 49

Ayrıca CİMER şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Derimod Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Derimod Genel Müdürlüğü, İstanbul ilinin Zeytinburnu ilçesinde yer alır. Genel Müdürlük, Avrupa Yakası’nda yer alan müdürlüğe, telefon numarası üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  • Derimod Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 703 30 00
  • Derimod Genel Müdürlük Adresi: Kazlıçeşme Mah. Beşkardeşler 4. Sok. No: 14 / Telsiz / Zeytinburnu / İSTANBUL

Derimod İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Derimod’un insan kaynakları birimi işe alımlar ile yakından ilgilenen bir birimidir. Profesyonel ekip ile görüşmek ve Derimod’un açık olan pozisyonlarına iş başvurusu yapmak için insan kaynakları ile görüşülmesi gerekir. Derimod insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Derimod İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 850 288 4 288

Derimod Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Derimod’a olan dilek ve isteklerinizi iletmek için kullanabileceğiniz iletişim formu bulunur. Müşterilerin geri bildirimlerini son derece önemseyen Derimod, şikayet hattının yanı sıra iletişim formu ile de sizlerin görüşlerini alır. Derimod müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Bunun için çevrim içi form kullanabileceğiniz gibi formu faks ile Derimod Genel Müdürlüğüne de göndermeniz mümkün.

Derimod Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Derimod’a dair güncel bilgileri ve kampanyaları yakından takip etmek ve hızlıca haberdar olmak için e- mail aboneliğini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra farklı platformlar üzerinden de markayı takip etmek mümkün. Derimod sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, kampanyaları ve indirimleri hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Dilerseniz bu platformlarda bildirim özelliğini açarak kampanya, haber ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çağrı Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler