Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digitürk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digitürk müşteri hizmetleri içerik ve hizmetlerle ilgili bilgi almak ve görüş iletmek için kullanılabilir.  Bunun dışında şikayet, soru ve öneriler de iletilebilmektedir. Digitürk müşteri hizmetleri numarası genel kullanımları için (0212) 473 73 73’tür. Bu numara bireysel Digitürk müşteri hizmetleri numarasıdır. Kurumsal müşteriler için öngörülen müşteri hizmetleri numarası ise (0212) 473 73 83’tür. İkinci numara bireysel müşteri hizmetlerinden sonuç alınamadığında aranması gereken bir yer değildir.

Digitürk müşteri hizmetleri farklı müşteriler için farklı hizmetler sunmaktadır. Bu uygulama da iş bölümü ve uzmanlaşma için gerekli bir adım olup müşteri hizmetlerinin sunduğu kaliteyi arttırmaktadır. Bununla birlikte zaman tasarrufu da sağlar.

Ayrıca Denizbank müşteri hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Digitürk müşteri hizmetleri çalışma saatleri 7 gün 24 saat olarak belirlenmiştir. En yoğun çalışılan saatler akşamüzeri 18.00 ve civarı saatlerdir. Bu saatler arasında Digitürk müşteri hizmetlerini arayan müşterilerinin diğer zamanlara nazaran daha fazla beklediği gözlenmiştir. Bunun için özellikle bu saatlerde öneri ve şikayetler gibi acilen çözülmesi gerekmeyen durumlar için diğer iletişim kaynaklarından yararlanmak gerekebilmektedir. Çünkü zamandan tasarruf sağlayarak Digitürk müşteri hizmetlerinden alınan hizmetin kalitesi de artmaktadır.

Digitürk Müşteri Hizmetlerinin Alternatif İletişim Merkezleri Nelerdir?

Digitürk müşteri hizmetleri alternatif iletişim olanakları müşterilerin bekleme süresini azaltmak amacıyla hizmete alınmaktadır. Bu hizmetler sayesinde müşteri memnuniyetinin arttırılması hedeflenmiştir. Diğer iletişim servislerinde de çağrı merkezinde olduğu gibi alanında uzman, müşteri odaklı çalışan, güler yüzlü müşteri temsilcileri çalışmaktadır. Öneri, şikayet veya diğer başvurulara en kısa sürede dönüş sağlanmaktadır. Aşağıda diğer iletişim organları sıralanmıştır:

 • Twitter üzerinden destek imkanı sağlanmaktadır.
 • Skype üzerinden canlı ve görüntülü olarak hizmet imkanı sağlanmaktadır.
 • İnternet üzerinden iletişim formu doldurularak destek hizmeti alınabilmektedir.
 • Merkez adresi: Abbasağa mah. Sungurlar İş Hanı no:45 Kat 1-2-3 Beşiktaş/İstanbul. Posta kodu 34353’tür. Bu adrese posta atarak gerekli belgeler iletilebilir veya öneri ve şikayet mektupları yazılabilmektedir.
 • Faks numarası (0212) 326 00 99’dur.
 • Üyelik iptal işlemleri için ayrıca bir faks numarası öngörülmüştür. O da (0212) 473 99 99’dur.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Digitürk Müşteri Hizmetleri Engelsiz Hizmetleri Nelerdir?

Digitürk müşteri hizmetleri engelsiz hizmetler de sunmaktadır. Çok çeşitli olanaklarla bütün müşterilerle doğru ve iyi ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Bu sayede Digitürk müşteri hizmetleri alanında en üst düzey müşteri ilişkilerini sağlamak konusunda uzmandır. Bunun yanında engelli vatandaşlar, gaziler, şehit aileleri ve vazife maluleleri için indirim imkanları da sunmaktadır. Bunun için üye Digitürk’e üye olmak gerekmektedir. Üye olma işlemi çağrı merkezlerinden  veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Aşağıda engelsiz iletişim yöntemleri sıralanmıştır:

 • Sesli betimleme programları ile engelsiz iletişim sunulmaktadır. Her ayın sesli betimleme programları her kanal için internet sitesi üzerinde paylaşılmaktadır.
 • Yazılı çağrı merkezi vardır. Buradan işitme engelli müşteriler faydalanabilmektedir.
 • Engelsiz Digitürk bayileri de mevcuttur. Bu bayilerin nerelerde olduğuna Digitürk internet sitesi üzerinden bakılabilir.
 • İşitme engelliler için ayrıca görüntülü çağrı merkezi hizmeti de sunulmaktadır. İnternet sitesi üzerinden isim, soy isim ve telefon numarası ile giriş yapılarak görüşme başlatılabilmektedir.

Demirdöküm müşteri hizmetleri bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Digitürk Müşteri Hizmetleri Üzerinden Üyelik İptal İşlemi Yapılabilir Mi?

Digitürk müşteri hizmetlerinden üyelik iptali yapılamamaktadır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yönetmeliği gereğince iptal talebinin yazılı olarak yapılması gerekmektedir. Bu işlem için öngörülen faks numarası ile işlemler yürütülebilmektedir. Bunun dışında gerçekleştirilebilecek yerler aşağıdaki gibidir:

 • Digitürk Yetkili Teknik Servislerinden de yararlanılabilir.
 • Adrese mektup ile iptal başvuru formu gönderilebilir. Bu forma Digitürk internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.
 • İptal başvurusunda gerekli evrak ve ekipmanlar talep edildiği takdirde eve teslim edilebilmektedir. Bu işlem ücretli olup, ücreti 55 TL’dir.

Digitürk Üyelik İptal İşlemleri Nasıl Yapılır?

Digitürk üyelik iptali için öncelikle üyelik iptal başvuru formu doldurulmalıdır. Bu forma internet sitesinden ulaşılabilir. Aşağıda Digitürk üyelik iptali için yapılması gereken adımlar madde madde anlatılmıştır:

 • Üyelik iptali formu doldurularak imzalanır.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve imzalı üyelik iptal formu gerekli adrese gönderilir. Böylece iptal başvurusu talebinde bulunulmuş olunur.
 • Müşteriye yirmi dört saat içinde başvurunun yapıldığına dair teyit bilgisi gelir. Bu bilgi SMS ile sunulur.
 • Fesih süreci başlatılır. Fesih süreci yedi gün sürmektedir.
 • Yedi günün sonunda iptal işlemi gerçekleşmiş olur.
 • Son olarak gerekli cihazlar teslim edilir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Shell Müşteri Hizmetleri Numarası

Eğer müşteri iptal sürecinin başladığına ilişkin teyit mesajını 24 saat içinde almazsa talebini yenilemesi gerekmektedir. Tekrarlanan sorunlar için Digitürk müşteri hizmetleri numarası alınarak bilgi alınabilir. Ayrıca şikayet ve öneriler de yine Digitürk müşteri hizmetlerine yapılmaktadır.

Digitürk İptali İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Digitürk iptali için gerekli belgeler üyelik sonlandırılmasının yapılabilmesi açısından talep edilir. Bu belgeleri iptal talebinde bulunulan mektup zarfında olması gerekmektedir. Aksi durumlarda iptal işlemi başlatılamamaktadır. Aşağıda gerekli belgeler sıralanmıştır:

 • Üyelik iptali başvuru formu.
 • Müşterinin imzası.
 • Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi.
 • Neden iptal ettirmek istendiğine dair kısa bir bilgilendirme yazısı.
 • İptali istenen üyeliğin üyelik numarası ya da dijital kart numarası.

Tüm bu belgeler eksiksiz olarak iletildiği takdirde 24 saat içinde iptal başvurusu başlamadığı durumlarda Digitürk müşteri hizmetlerini aranarak bilgi istenebilmektedir. Ancak onun için belgelerin tam olarak iletildiğinden emin olunması müşteri açısından iyi olur. İptal başvurusu tekrarlanan aralıklarla işleme sokulmadığı durumlarda şikayet, öneri ve bilgi almak için Digitürk müşteri hizmetleri servisi kullanılabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler