Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Şifre İşlemleri (Güncel)
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Digitürk Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

  Digitürk’ü arayıp müşteri temsilcisine direk bağlanmak için ‘’0212 473 73 73’’ numarası ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. Numara arandıktan sonra çıkan sekter kaydı bölümünde ‘’0’’ rakamı tuşlanarak direk müşteri temsilcisine bağlantı sağlanmaktadır. Digitürk müşteri hizmetleri yolu ile Digitürk başvurusunda bulunabilir, hizmetler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Digitürk müşterisi olan kişiler ise müşteri hizmetleri yoluyla problemlerini bildirip, çözüm bulunmasını sağlayabilirler. Digitürk müşteri hizmetlerinin sağladığı işlemler, aktardığı kampanyalar ve sorun giderme yöntemleri alt başlıklar içesinden öğrenilebilmektedir.

  Akbank müşteri hizmetleri bilgisi için buraya girebilirsiniz.

  Digitürk Müşteri Hizmetleri Sorun Giderme

  Digitürk müşteri hizmetlerine arıza bildirimi iletmek için direk bağlanma işlemi uygulanmaktadır. Direk bağlanma yolu ile müşteri temsilcisine yaşadığınız problemi bildirmek mümkündür. Konuşma sırasında Digitürk müşteri temsilcisi ad, soy ad, adres bilgileri ve müşteri numaranızı talep etmektedir. Bilgilerin teyidini sağlayan müşteri temsilcisi arıza kaydı oluşturmaktadır. Arıza ekibi, müşteri temsilcisinin belirttiği gün adresinize gelerek sorunun giderilmesini sağlamaktadır. Müşteri temsilcilerinin arıza ekibi yönlendirmesi sağladığı konular şu şekilde sıralanmaktadır.

  • Digitürk’ün bağlantı ve sinyal hatası vermesi,
  • Digitürk ekranı görüntülenmesinin sağlanamaması,
  • Digitürk anten ve araçlarında her hangi bir arızanın oluşmuş olmasıdır.

  Digitürk Müşteri Hizmetleri Başvuru İçin Bağlanma

  Digitürk başvurusu yapacaklar ‘’0212 473 73 73’’ numaralı telefonu arayıp, telesekreter bölümünde ‘’0’’ rakamını tuşlayarak direk bağlanma gerçekleştirebilirler. Digitürk müşteri hizmetleri üzerinden Müşteri temsilcisi ile iletişime geçen kişi, Digitürk başvurusu yapmak istediğini aktarıp, başvuru talebinde bulunmaktadır. Bu aşamada müşteri temsilcisinin istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ad, soy ad bilgileri
  • TC kimlik numarası
  • Digitürk bağlantısının kullanılmak istendiği adres

  Bu bilgilerin müşteri temsilcisine aktarımı ile Digitürk başvurusu gerçekleştirilmektedir. Müşteri temsilcisi kurulum için kişilerden müsait oldukları bir güne randevu alır ve kurulum ekip tarafından gerçekleştirilir.

  Bonus müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız bu yazımıza bakabilirsiniz.

  Digitürk Müşteri Hizmetleri Kampanyalardan Yararlanma

  Digitürk kampanyaları hakkında bilgi almak ve başvuru gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerine direk bağlanılması gerekmektedir. Müşteri temsilcisi yolu ile kampanyalar hakkında bilgi almanız ve Digitürk paketlerinden daha uygun ücretler ile yararlanmanız sağlanmaktadır. Direk bağlanma işlemi ilk başlık içerisinden öğrenilmektedir. Müşteri temsilcisine bağlanan kişilerin faydalanabileceği kampanyalar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Evin yıldızı paketi
  • Avrupa’nın yıldızı paketi
  • Taraftar paketleri
  • Yıldız Dolu paketi

  Bu paketler Digitürk’ün oluşturduğu kampanyalı paketlerdir. Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma sağlayıp, müşteri temsilcisine yukarıda seçtiğiniz paketlerden birini kullanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Müşteri temsilcisi daha sonra müşteri numaranızı eğer bilmiyorsanız TC kimlik numaranızı alarak istediğiniz paketi Digitürk kullanımınız içerisine tanımlar. Bu yol ile kampanyalı paket başvurusu tamamlanmaktadır.

  Digitürk Müşteri Hizmetleriyle Paket Değişimi

  Digitürk paket değişimi başvurusu için müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlanıp, müşteri temsilcisi ile görüşülmelidir. Direk bağlanma işleminin nasıl yapılacağı ilk başlık içerisinden öğrenilebilir. Direk bağlanma sonucu müşteri temsilcisi ile görüşerek kullandığınız paket özelliklerini değiştirebilirsiniz. Daha önceden kullanmış olduğu paketten faydalanmaktan vazgeçen ve başka bir pakete başvuru yapmak isteyen kişi, müşteri temsilcisi ile iletişim sağlayarak paket değişikliği yapmak istediğini aktarmaktadır. Müşteri temsilcinin talep sırasında istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Müşteri numarası
  • Müşteri numarası bilinmiyorsa TC kimlik numarası
  • Ad, soy ad
  • Önceden kullanılan paketin ismi

  Müşteri temsilcisi teyit gerçekleştirdikten sonra paketler hakkında kısa bir bilgi sunmaktadır. Kişinin tercih ettiği paketi bildirmesi ile eski paket iptal edilip yeni kullanılacak pakete anında geçiş sağlanmaktadır.

  Digitürk Müşteri Hizmetleriyle Şifre İşlemleri

  Müşteri hizmetleri yeni şifre talebi için müşteri hizmetleri numarasına direk bağlanma gerçekleştirilmelidir. Müşteri hizmetleri numarası olan ‘’0212 473 73 73’’ aranıp, telesekreter bölümünde ‘’0’’ tuşlanarak direk bağlanma sağlanmaktadır. Digitürk müşteri hizmetleri bu yol ile müşteri temsilcisine bağlantı sağlamaktadır. Müşteri temsilcisine şifre değişimi yapılmak istendiği aktarılmaktadır. Müşteri temsilcisinin şifre değişikliği yapmak için istediği bilgiler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Ad, soy ad
  • Müşteri ve ya TC kimlik numarası

  Yeni şifre belirleme işlemi müşteri temsilcisinin bilgileri teyit etmesi sonrası gerçekleştirilmektedir. Bu işlemden şifresini hatırlamayan müşteriler ve şifreyi üst üste yanlış girme sonucu bloke hale getiren müşteriler kullanabilmektedir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler