Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğa Koleji, kurulduğu 2002 yılından beri modern, dinamik ve sürdürülebilir eğitim yaklaşımı ile farklı bir eğitimin mümkün olduğunu kanıtlamıştır. Okul öncesi aşaması olan anaokulundan başlayarak lise düzeyine kadar eğitim sunar. İstanbul Teknik Üniversitesi ETA Vakfı Doğa Koleji ismi ile de bilinen Kolej’in sunduğu eğitim imkanları ise son derece çağdaştır. Doğa Koleji şikayet hattı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşılması ise mümkündür.

Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğa Koleji şikayet hattı bulunan bir eğitim alanıdır. Doğa Koleji şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkililer ile kısa sürede iletişime geçerek şikayet, istek ve dileklerinizi paylaşabilirsiniz. Doğa Koleji şikayet hattı telefon numarası sürekli olarak kullanılan bir hattır.

  • Doğa Koleji Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 36 42

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Doğa Koleji sizler ile yakından iletişim kuran ve görüş ve önerilerinizi titizlik ile inceleyerek dikkate alan bir eğitim yapısıdır. Doğa Koleji müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde destek sunmaktadır. Mesai saati dışında ulaşılmak istenir ise iletişim formu kullanılabilir.

  • Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 17.00

Doğa Koleji Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Doğa Koleji tek bir telefon numarası üzerinden tüm veliler, ebeveynler ve diğer gruplar ile iletişim kurabilmektedir. Doğa Koleji’nin çağrı merkezi telefon numarası olarak da bilinen hat 444 36 42’li numaradan oluşur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çağrı Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Ayrıca Derimod şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Doğa Koleji sizlerin, ebeveynlerin, öğrencilerin ve diğer grupların istek ve şikayetlerini sadece telefon hattı üzerinden almamaktadır. Okula yazılı olarak belge, evrak ya da doküman iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 680 30 59

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Doğa Koleji’nin Genel Müdürlüğü İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nda bulunan Ataşehir ilçesinde yer alır. Doğa Koleji Genel Müdürlüğüne giderek yetkililer ile görüşmek istiyorsanız Ataşehir’deki müdürlüğe gitmeniz gerekir.

  • Doğa Koleji Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 547 90 00
  • Doğa Koleji Genel Müdürlük Adresi: Doğa Koleji Genel Müdürlük Barbaros Mah. Halk Cad. Kardelen Sok. Numara: 2. Incity C Blok / Ataşehir / İSTANBUL

Doğa Koleji İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Doğa Koleji’ne iş başvurusu yapmak istiyorsanız insan kaynakları ile iletişime geçmeniz gerekir. Doğa Koleji insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Doğa Koleji’nin insan kaynakları birimi mesai saatleri içerisinde hizmet verir.

  • Doğa Koleji İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 216 547 90 00

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Doğa Koleji’nin mesai saatleri içerisinde hizmet veren müşteri hizmetleri hattı bulunduğu gibi iletişim formu da bulunur. İletişim formu doldurularak Doğa Koleji’ne iletildikten sonra yetkililer sizler ile yirmi dört saat içerisinde iletişime geçerler. Doğa Koleji müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Doğa Koleji Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Doğa Koleji müşteri hizmetleri platformlarından biri de sosyal medya hesapları ve diğer iletişim kanallarıdır. Doğa Koleji sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, kampanyaları ve okul ile ilgili duyuruları öğrenebilirsiniz. Bildirimlere açarak haberlerden daha hızlı haberdar olmanız da mümkün.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler