Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğtaş, Türkiye için önemli markalar arasında yer alan bir mobilya mağazasıdır. İlk olarak 1972 yılında hizmet vermeye başlayan ve merkezi Çanakkale olan Doğtaş, günümüzde birçok ilde yer alır. 1972 yılından 2012 yılına kadar Doğtaş olarak devam etmiştir. 2012 yılı itibari ile Kelebek Mobilya ile yollarını birleştiren Doğtaş, günümüzde Doğtaş Kelebek Mobilya olarak bilinir. Doğtaş şikayet hattı telefon numarasını kullanarak firmaya ulaşabilir ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğtaş, müşteri memnuniyetini önemseyen ve dilek, şikayet ve istekleri memnuniyet ile kabul eden bir firmadır. Doğtaş şikayet hattı telefon numarası ise bu amaç doğrultusunda açılmıştır. Doğtaş şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkililer ile kısa sürede iletişime geçerek şikayet paylaşımında bulunabilirsiniz.

  • Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0 850 800 34 87

Doğtaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Doğtaş müşteri hizmetleri aracılığı ile sizlerin görüşlerini alır, denetler ve uygular. Doğtaş müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri içerisinde destek sunmaktadır. Destekten yararlanabilmek için doğru saatler içerisinde aramalarınızı gerçekleştirmeniz gerekir.

  • Doğtaş Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18.00

Doğtaş Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Doğtaş müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon numarası olarak da kullanılabilir. Çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri fark etmeksizin bir Doğtaş temsilcisine bağlanmak istiyorsanız tek bir numarayı kullanmanız gerekir. Doğtaş yetkililerine ulaşmak için 0 850 800 34 87 numaralı telefon mesai saatleri içerisindeyken aranmalıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İş Bankası Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doğtaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Doğtaş müşteri hizmetleri tarafından istenen belgeler kargo ya da faks ile gönderilebilir. Firmaya yazılı olarak belge ya da evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz. Daha pratik olan faks hattı üzerinden hızlıca belgenizi Doğtaş yetkililerine ulaştırmanız mümkün.

  • Doğtaş Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 425 00 08

Sitemizden CarrefourSA şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Doğtaş Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Doğtaş genel müdürlüğü mesai saatleri içerisinde sizlere hizmet veren bir birimdir. Şikayetlerinizi ve isteklerinizi yüz yüze iletmek istiyorsanız genel müdürlüğümüzü ziyaret edebilirsiniz. Doğtaş genel müdürlüğü İstanbul’un Maltepe ilçesinde yer alır. Anadolu Yakası’nda yer alan ilgili genel müdürlüğe ulaşmak ise son derece basittir.

  • Doğtaş Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 216 425 00 02
  • Doğtaş Genel Müdürlük Adresi: İdealtepe Mah. Rıfkı Tongsir Cad. Numara: 107. (E5 Karayolları Durağı, Petrol Ofisi Yanı) Küçükyalı / Maltepe / İSTANBUL

Doğtaş İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Doğtaş insan kaynakları biriminin temel amacı Doğtaş bünyesinde açılan iş ilanlarını doğru kişiler ile eşleştirmektir. Doğtaş insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Doğtaş İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 216 425 00 02 / 0 850 800 34 87

Doğtaş Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Doğtaş müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi firmaya iletebilirsiniz. Doğtaş müşteri hizmetleri iletişim formu, firmanın resmi internet sitesindeki iletişim bölümünde yer alır. İletişim formuna isim ve iletişim bilgileri girilmeli ve sorun açıklama kısmında belirtilmelidir.

Doğtaş Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Doğtaş sosyal medya hesaplarını takip ederek firmadan güncel haberleri, kampanyaları ve çalışma düzeni ile ilgili gelişmeleri öğrenebilirsiniz. Doğtaş sosyal medya hesaplarının yanı sıra haftalık ve aylık e- bülten aboneliği de ücretsiz olarak alınabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler