Doktor Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Doktor Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doktor Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doktor şikayet hattı telefon numarası Sağlık Bakanlığına bağlı olarak çalışan doktorlara yönelik açılan bir hattır. Sağlık Bakanlığı tarafından yeni bir proje olarak sunulan hat, yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet verir. Doktor şikayet hattına ulaşarak, Sağlıkta Dönüşüm Projesi kapsamında, yaşanılan problem aktarılabilir. Doktor şikayet hattına yapılan her bir şikayet, kaydedilmektedir ve incelenmektedir. Doktor şikayet hattı telefon numarasına ücretsiz olarak ulaşmak mümkündür.

Doktor Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Doktor şikayet hattı telefon numarası Türkiye genelinde kullanılabilen bir numaradır. Numaranın kullanılması için operatör fark etmeksizin arama yapılması yeterli olur. Yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet veren doktor şikayet hattı doğrudan Sağlık Bakanlığı ile bağlantılıdır. Doktor şikayet hattı telefon numarası kolayca kullanılabilir ve kesintisiz irtibat sağlanabilir.

  • Doktor Şikayet Hattı Telefon Numarası: ALO 184

Doktor Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Doktor müşteri hizmetleri sizlere 7 / 24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Doktor şikayet hattı Sağlık Bakanlığına ait bir projedir. Bu proje kapsamında ise hastalar ve hasta yakınları, muhatap oldukları doktorları şikayet edebilir. Hak ihlali, işlerin eksik yapılması ve daha önemli problemlerden dolayı doktor şikayet hattı haftanın her günü aranabilir.

Doktor Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Doktor şikayet hattı için tek bir numara belirlenmiştir. Bu numara ise ALO 184’tür. Bunun dışında Sağlık Bakanlığına ulaşmak için 0 312 585 10 00 numaralı telefon da kullanılabilir. SABİM hattı olarak bilinen doktor şikayet hattı kesintisiz hizmet verir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ÖSYM Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayrıca Doğuş Otomotiv şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Doktor Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Doktor şikayet hattı için kullanılabilecek faks numarası Sağlık Bakanlığına aittir. Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri faks numarası aracılığı ile belge ve evraklar yetkililere iletilebilir. Sağlık Bakanlığı müşteri hizmetleri faks numarası mesai saatleri içerisinde gelen faksları kabul etmektedir.

  • Doktor Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 312 585 15 65 / 0 312 585 15 66

Doktor Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Doktor şikayet hattının bir genel müdürlüğü ya da özel bir adresi bulunmamaktadır. Doktor şikayet hattı olan SABİM ALO 184 numaralı telefon aracılığı ile şikayette bulunulabilir. Ancak Sağlık Bakanlığının genel müdürlüğüne ve adresine ulaşılması mümkündür. Sağlık Bakanlığının genel müdürlüğü Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alır.

  • Doktor Genel Müdürlüğü Telefon Numarası: 0 312 585 10 00
  • Doktor Genel Müdürlüğü Adresi: Bilkent Yerleşkesi, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001. Cad. Numara: 9. Posta Kodu: 06800 Çankaya / ANKARA

Doktor İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Doktor şikayet hattı Sağlık Bakanlığına bağlı bir hattır. Bu neden ile de doğrudan kendisi için açılan bir insan kaynakları bulunmaz. Sağlık Bakanlığının insan kaynaklarına ulaşarak istihdam durumu ile ilgili bilgi alınabilir.

  • Doktor İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 312 585 10 00

Doktor Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Doktor müşteri hizmetleri iletişim formu, Sağlık Bakanlığının internet sitesi üzerinde bulunur. Sağlık Bakanlığı iletişim formunu doldurarak dilek, şikayet ve isteklerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Doktor Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Doktor hattına ulaşmak için ALO 184’ün kullanılması gerekir. Onun dışında Sağlık Bakanlığının resmi sosyal medya hesapları üzerinden ulusal çaptaki gelişmeleri takip edebilmeniz de mümkün. Sağlık Bakanlığının sosyal medya hesaplarında sadece ulusal değil uluslararası mecralar ile ilgili haber paylaşımları da yapılmaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  MNG Kargo Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler