Dominos Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Dominos Müşteri Hizmetleri Numarası 

Dominos Müşteri Hizmetleri Numarası 

Dominos müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 33 22’dir. Dominos müşteri hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı, güler yüzlü personelleriyle hizmet sunmaktadır. Dominos müşteri hizmetleri numarası öneri, şikayet ve bilgi almak için kullanılabilmektedir.

Dominos müşteri hizmetleri imkanlarından yararlanmak için hiçbir işlem yapılması gerekmemektedir. Dominos ayrıca farklı numaralardan veya mecralardan da müşteri hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini geliştirmektedir.

Ayrıca Yurtiçi kargo müşteri hizmetleri bilgilerine bakabilirsiniz.

Dominos İletişim Merkezleri Nelerdir?

Dominos iletişim merkezleri farklı mecralarda bulunmaktadır. Bu sayede farklı alanlarda ulaşılabilir olmasıyla şeffaflığını arttırmaktadır. Dominos internet sitesi üzerinden tüm bu iletişim bilgilerine ulaşılabileceği gibi ayrı olarak vergi numarası, ticaret sicil numarası ve servis sağlayıcılarının kim olduğu gibi bilgilere de erişilebilmektedir. Şeffaflık içinde gerçekleşen işlemlere dair yapılacak öneri, şikayet veya genel bilgi alma işlemleri de farklı alanlarda sunulmaktadır. Dominos iletişim merkezleri aşağıdaki gibidir:

 • Dominos çağrı merkezinin yanında bir de şikayet ve öneri hattı kurmuştur. Bu sayede müşteri ilişkileri, müşteri temsilcisine bağlanma süresi en az olacak şekilde kurulmuş olmaktadır. Dominos şikayet ve öneri hattı (0850) 755 33 22 olarak öngörülmüştür.
 • Faks numarası 0212 280 98 38’dir. Gerektiği durumlarda faks iletilebilir.
 • E-posta adresinden de müşteri ilişkileri güvenilir ve hızlı bir şekilde geliştirilmektedir. Dominos e-posta adresi [email protected] şeklindedir.
 • Dominos genel merkezinin adresini de iletişim bilgilerine eklemiştir. Bu adrese gerektiği durumlarda posta ile iletişim sağlanmaktadır. Dominos merkez adresi Büyükdere cad. no:245 USO Center Maslak/İstanbul’dur.

Dominos Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nedir?

Dominos müşteri hizmetleri çalışma saatleri 7 gün 24 saat olarak öngörülmüştür. Dominos müşteri hizmetlerinde çalışan uzman kadro her an hizmet sunmaktadır. Resmi ve dini bayramlarda da tatil yapmamaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kaymakamlık Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Pizza siparişlerinin de verilebildiği müşteri hizmetleri her ne kadar 7 gün 24 saat açık olsa da günün her saati pizza siparişi verilemeyen konumlar olmaktadır. Kişiye yakın olan Dominos pizza bayilerinin yedi gün yirmi dört saat çalışmadığı durumlarda her saat sipariş imkanı yoktur. Ancak 7/24 çalışan bayiler de söz konusudur.

Dominos pizzanın çalışma saatleri, şubelerin içinde bulunduğu pazarın müşteri potansiyeline göre belirlenmektedir. Gece pizza talebi çok olan bölgelerde 7/24 çalışılmaktadır. Siparişler de çeşitli yerlerden verilebilmektedir. Bunlardan birisi de Dominos müşteri hizmetleridir.

Dominos Müşteri Hizmetleri Numarası Ücretli Mi?

Dominos müşteri hizmetleri ücret uygulaması yoktur. Tüm sipariş, bilgi, öneri ve şikayetlerden ücretsiz olarak yararlanılabilir. Sipariş sırasında verilen kart bilgileri tamamen sipariş ücreti ile ilgilidir. Aksi durumların gözlenmesi halinde yine Dominos müşteri hizmetlerine başvurulabilir.

Dominos Pizza Sipariş Yöntemleri Nelerdir?

Dominos pizza sipariş yolları farklı yöntemlerle çeşitlendirilmiştir. Dominos Pizza bazen zor olan pizza siparişini çok kolay yöntemlerle yapabilmektedir. Bunun için uzmanlar tarafından gelişim işlemleri ve gerekli denetimler sağlanmaktadır. Dominos siparişi telefon üzerinden verilebildiği gibi internet üzerinden te tıkla da gerçekleşebilmektedir. Müşteri kişisel bilgilerini sisteme kaydederse bu tek tık özelliğini kullanabilir. Aksi durumlarda konum ve iletişim bilgilerini her siparişte girmek durumunda kalabilmektedir.

Kolay sipariş profili oluşturarak kullanılabilen tek tıkla sipariş son derece hızla yapılır. Sisteme kayıtlı olan bilgiler kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında kesinlikle güvence altındadır. Kişinin isteği olmadan hiçbir şekilde bir yerle paylaşılabilmesi mümkün değildir.

Kolay sipariş profili Dominos müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleşememektedir. Ancak ve ancak internet üzerinden gerçekleşen kolay sipariş profili, son derece geniş imkanlar sunmaktadır.

Biletix müşteri hizmetleri bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Kolay Sipariş Profili Nasıl Oluşturulur?

Kolay sipariş profili oluşturmak son derece basit işlemlerle gerçekleştirilir. Bilgiler bir kere kaydolduktan sonra bir tıkla siparişi mümkün kılmaktadır. Bunun için Dominos internet sitesinden Dominos’a üye olunması gerekmektedir. Tek tıkla sipariş profilini oluşturmak için izlenmesi gereken adımlar aşağıda anlatılmıştır:

 • Dominos’un resmi internet sayfasına girilir.
 • Hemen üye ol butonuna tıklanır.
 • Dominos’a kolayca üye olunur.
 • Sipariş alanından kolay sipariş profili kısmına gidilir.
 • Gerekli bilgileri tamamladıktan sonra kolay sipariş profili oluşturulur.
 • Kolay sipariş profillerinin sayısında bir limit söz konusudur. En fazla üç tane kolay sipariş profili oluşturulmasına izin verilmektedir.
 • Kolay sipariş profili ile tek tıkla sipariş verilir.
 • Siparişin güncel fiyatını kontrol ederek beş saniyede iptal işlemi gerçekleşebilir.
 • Beş saniyenin sonunda sipariş verilmiş olur.
 • Verilen siparişler 30 dakika içinde müşterinin kapısına gider.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Opet Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos’un Mutlu Müşteri Politikası Nedir?

Dominos mutlu müşteri politikası izlemektedir. Bu kapsamda müşterilerin memnuniyeti gözetilerek daha iyi hizmet imkanları sunulmaktadır. Bu hizmetlerin içinde sipariş öncesi, sırası ve sonrası hizmetler vardır. Dominos’un mutlu müşteri politikası kapsamında uyguladığı tutumlar aşağıda belirtilmiştir. Daha fazla bilgi almak için Dominos müşteri hizmetleri aranabilir.

 • Siparişin beğenilmemesi durumunda Dominos, sipariş menüsündeki en yüksek fiyatlı ürünün bedeli üzerinden indirim sağlar. Fiş tutarından indirim yapılırken sipariş bedeli bu miktardan daha az ise hiç bedel alınmaz. Üzerine bir bedel verilmesi de söz konusu değildir.
 • Geri ödemesi istenen ürünün geri ödenmesi esnasında fişin ve kredi kartı slibinin görevliye iadesi yeterli olacaktır.
 • Geri ödeme gerçekleşirken müşteriye ‘beğenmezsen bedava’ formu verilir. Böylece gelecekteki siparişlerde sorunlar çözülerek daha iyi hizmet imkanı sunulur.
 • Geri ödeme yapılan şubeye ilişkin herhangi bir yaptırım uygulanmamaktadır. Bu konuda şubeden kaynaklı şikayetlerin ayrıca iletilmesi gerekmektedir.
 • İade edilen siparişlerle ilgili ek bilgi vermek isteyen müşteriler 60 dakika içinde çağrı merkezini aramalıdır.
 • İade uygulaması her kişi için Dominos müşteri hizmetleri üzerinden iki kereye mahsus olarak sınırlandırılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler