Dominos Pizza Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Dominos Pizza Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Dominos Pizza Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Dominos Pizza açılış saati saat 10 olup kapanış saati 11’dir. Dominos Pizza 1960 senesinde ABD’de kurulmuştur. 16 binden fazla restoranı bulunmaktadır. 85 ülkede bu restoranlar hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük evlere servis pizza zinciri sloganı ile yola çıkan marka, Türkiye’de ilk şubesini Ulus’ta açmıştır. Şube açılışı Aslan Saranga tarafından yapılmıştır. 1996 senesinde Türkiye’de şubesini açan Dominos Pizza, hızlı bir şekilde şube sayısını artırmıştır. 2018 verilerine göre Türkiye’de bulunan Dominos Pizza restoran sayısı 535’e ulaşmıştır. Şubelerin yaklaşık yüzde 70’inin bayilikler tarafından işletildiği bilinmektedir. Halka açık bir şirkettir. Gürcistan, Azerbaycan, Rusya operasyonlarının da bağlı olduğu bir markadır. Bulunduğu sektörde lider konumunda ola pizza şirketi, halen bayilikler vermeye devam etmektedir.

Neden Dominos Pizza Bayiliği Almalıyım?

Dominos Pizza bayiliği almak isteyen kişileri sayısız avantajlar bekliyor. Başarısının kanıtlandığı bir iş modeline sahip olan marka, sürekli büyüyen bir pazara sahiptir. Sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlanmaktadır. Dominos Pizza bayilerine kazandıran hizmetler sunmaktadır. Dünyanın en büyük evlere servis pizza zinciri ile çalışma imkanı yakalamış olursunuz. Denenmiş, başarısı kanıtlanmış bir şirket ile çalışmayı kim istemez ki? Bayilik alarak siz de güçlü bir ailenin parçası halinde gelebilirsiniz. Dominos Pizza sürekli yenilenen harika bir menüye sahiptir. Yeni ürünlerin test aşamasına bayilikler de katılır. Ürün seçimine birlikte karar verilir. İnovasyona sürekli yatırım yapılır ve bu sayede lojistikten sipariş teslimine kadar aklınıza gelen her alanda son teknolojiler kullanılır.

Ayrıca Defacto çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Dominos Pizza En İyi Sistemleri Kullanır

Dominos Pizza sistemleri en iyisidir. Satış, vardiya yönetimi ve pazarlama gibi alanlarda sistem yol österici bir rol oynar. Dijital ortamda kendi başarı karnelerini gören marka, geri bildirim alarak gelişmesi için nelerin gerekli olduğunu daha iyi anlar. Müşteriler yalnızca tek bir tıkla sipariş verebilirler. Uygulamada kullanılan pop uplar pizza sever kişilerin Dominos Pizza’yı tercih etmesini sağlar. İş ortağı adayları için hem teknik hem de pratik becerilerinin geliştirilmesi açısından yoğun bir eğitim programı uygulanmaktadır. Bu program toplam 3 ay boyunca sürmektedir. Eğitim sonrasında kişiler gerekli olan bilgilere ve yeteneklere sahip olurlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HGS Müşteri Hizmetleri Numarası

Dominos Pizza’da Sürekli Pazarlama Desteği Var

Dominos Pizza pazarlama desteği ererek, sizlere hizmet eder. Pizza şirketi365 gün boyunca tv iletişimi yapar. Bu iletişimi yapan tek pizza markası Dominos pizzadır. Yerel ve ulusal pazarlama destekleri ile Dominos her zaman yanınızda! Dükkan açılışından sonra, dükkan için danışman sahibi olursunuz. Danışman dükkan açılışından sonra şube ile ilgili danışmanlık hizmeti sunar. Bütün süreçler danışman tarafından takip edilir. Düzenli şube ziyaretleri yapılır ve şubenin durumu hakkında gerekli bilgiler edinilir. Sistem bu şekilde tamamen sorunsuz olarak çalışmaya devam eder, herkes kazanır.

Nasıl Dominos Pizza Bayisi Olabilirim?

Dominos Pizza bayisi olmak isteyen kişilerin ilk olarak başvuru yapması ardından ön görüşmeye gitmesi gerekir. Dükkan deneyimi yaşanır ve sunum yapılır. Ön protokol incelendikten sonra eğitim bedeli ödenir. Dominos Pizza eğitimi verir. Daha sonra dükkan kiralama adımı tamamlanır. Dükkanın yerine getirmesi gereken belli başlı şartları vardır. Personel alımı gerçekleşir. Sözleşme sürecinde imzalar atılır. Son olarak dükkan açılışı gerçekleşir. Dükkan açılması ile birlikte Dominos Pizza bayisi olabilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dominos Pizza ile kazançlı çıkmak için haydi durmayın, başvurunuzu yapın!


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler