Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos Pizza, ilk olarak İstanbul ilinde hizmet vermeye başlarken daha sonra ülkemizdeki 69 ilde şube açıp büyüyen bir firma olmuştur. Pizza denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olan Dominos, çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın bir şekilde evlere servis yapılmaktadır. Evlere servis yapılması ile birlikte daha fazla kitleye hitap eden Dominos Pizza birbirinden farklı pizza türü ile çok sevilmektedir.

Müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça dikkatli davranan firma tüm öneri ve şikayet durumları için şikayet hattı kullanmaktadır. Dominos Pizza şikayet hattı telefon numarası aracılığıyla yetkili ile iletişime geçen kişiler istediği konuda tüm şikayetini iletebilir.

Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos Pizza firması ile ilgili şikayetini dile getirmek isteyenler şikayet hattından yetkililer ile kolayca iletişime geçebilir. Müşterinin şikayeti dikkate alınarak yetkililer hemen bir çözüm bulur.

  • Dominos Pizza Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 755 33 22

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Dominos Pizza müşteri hizmetleri müşterinin ihtiyaç duyduğu her anda bir telefon uzağındadır. Müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunarak tüm görüşlerinizi dikkate alacaktır.

  • Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çağrı Market Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Dominos Pizza Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Dominos Pizza ile ilgili yaşanan herhangi bir sıkıntının bildirilmesi veya siparişin durumu hakkında bilgi edinilmesi için 444 33 32 çağrı merkezi telefon numarası tercih edilebilir. Müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi sizler için gece gündüz hizmet verir.

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Dominos Pizza firmasına yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen kişiler firmanın faks numarasını kullanabilir. Faks ile evrak göndermek yerine elektronik posta da tercih edilebilecek yöntemler arasındadır.

  • Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 280 98 38

Coca Cola şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Dominos Pizza firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Maslak ilçesindedir. Genel müdürlüğe evrak teslimi veya başka bir konuda başvurmak mümkündür. Gönderdiği belgenin ulaşıp ulaşmadığını merak den kişiler de telefon numarasını kullanarak teyit edebilir.

  • Dominos Pizza Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 280 98 38
  • Dominos Pizza Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Caddesi No:45 USO Center Maslak, İstanbul

Dominos Pizza İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Dominos Pizza insan kaynaklarına başvura bulunan kişiler firmadaki açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olabilir. İnsan kaynaklarına posta yolu ile ulaşmak da kişilerin sıklıkla tercih ettiği yöntemler arasındadır. İnsan kaynaklarının direkt bir telefon numarası bulunmaz ve bu yüzden ilk etapta müşteri hizmetlerine ulaşılması önerilen bir konudur.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 755 33 22

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Dominos Pizza firmasına ulaşmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntemde site üzerinde yer alan iletişim formunun doldurulmasıdır. Dominos Pizza müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığıyla tüm talep ve şikayet edilen konular iletilebilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Google Play Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Dominos Pizza Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Dominos Pizza sosyal medya hesaplarını takip eden herkes tüm güncel haberlerden ve kampanyalardan kısa sürede haberdar olabilir. Dominos Pizza birbirinden farklı kampanyaları sürekli yaptığı için çok fazla kişiye ulaşmıştır. Pizza seven herkesi sayfayı takip etmeye davet ediyoruz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler