Doping Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Doping Müşteri Hizmetleri Numarası

Doping Müşteri Hizmetleri Numarası

Doping’in müşteri hizmetlerinin numarası bireysel ve kurumsal olmak üzere iki farklı numaradan oluşur. Doping müşteri hizmetleri bireysel telefon numarası 0850 333 0 333’dür. Kurumsal iletişim telefonu ise 0850 333 0 444’dür.

Doping müşteri hizmetlerinden isterseniz WhatsApp üzerinden destek alabilirsiniz. Doping müşteri hizmetleri WhatsApp destek hattının numarası ise 0539 333 0 333’dür. Doping’in çağrı merkezini aramak ve yardım talep etmek için de 0850 433 04 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

Doping İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Doping iletişim formu doldurmak için Doping müşteri hizmetlerini aramadan www.milleni.com.tr adresine girerek doldurabilirsiniz. İletişim formuna aşağıda gösterildiği şekilde istenilen bilgileri doğru olarak giriniz:

 • Adınız ve soyadınız
 • Cep telefonu numaranız
 • E-mail adresiniz
 • İletişime geçme nedenizi

Doping iletişim formunu kolay ve hızlı bir şekilde doldurduktan sonra müşteri temsilciniz kısa süre içinde probleminize geri dönüş sağlayacaktır. Ancak beklemek istemiyorsanız 0850 433 04 03 numaralı telefon numarası üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Dominos müşteri hizmetleri bilgileri yazımızdadır.

Doping Sosyal Medya Hesapları Nelerdir?

Doping’in sosyal medya hesapları internet ile ilgili bir sorun olduğunda müşteri temsilcisi tarafından sıklıkla kontrol edilmektedir. Sosyal medya hesapları ile sorununuz daha hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine iletebilirsiniz. Doping’in sosyal medya hesaplarına ulaşabilmek için aşağıdaki sosyal medya platformlarından birine üye olmanız gerekmektedir.

 • Instagram: @millenicom
 • Youtube: @millenicomtr
 • Facebook: millenicom
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Adidas Müşteri Hizmetleri Numarası

Doping Millenicom Fatura Ödeme Noktaları Nelerdir?

Doping Millenicom’da fatura ödemek için birçok ödeme kanalı bulunmaktadır. ATM üzerinden anlaşmalı olan bankalarda faturanızı ödeyebilirsiniz:

 • Şekerbank
 • Garanti Bankası
 • Halkbank
 • Ziraatbankası
 • Denizbank

Yukarıda listelenen bankalar aracılığı ile ATM üzerinden faturalarınızı ödemek için seçeceğiniz bankanın bireysel müşterisi olmak zorundasınız. Aksi taktirde ATM üzerinden fatura ödemesi gerçekleştiremezsiniz. İlgili bankalar dışında Doping Millenicom faturalarınızı ödemek için PTT şubelerini kullanabilirsiniz.

Doping Online Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Doping internet faturasını online ödemek için www.milleni.com.tr adresine giriniz. Sağ üst köşede bulunan ‘Fatura Öde’ seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfaya TCK numarası, müşteri numarası ya da vergi numarasını yazınız. Güvenlik kodunu girdikten sonra ‘Sorgula’ butonuna tıklayınız. Güncel borcunuz bulunuyorsa kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak fatura ödeme işleminde sorun yaşamanız halinde Doping müşteri hizmetleri aracılığı ile sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Doping İnternet Avantajları Nelerdir?

Doping internetin avantajları seçilen internet paketinin hız ve limit durumuna göre farklılık göstermektedir. Doping internet kampanyasının avantajları şunlardır:

 • Prestij İnternet Kampanyası: Doping’te AKN, kota yoktur. İnternet hızı 1000 Mbps’ye kadar sınırsızdır. İnternete başvurmak için taahhüte gerek yoktur. 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
 • Özgürüm İnternet Kampanyası: Doping’in sağladığı bu hizmette AKN, kota yoktur. İnternete başvurmak için taahhüte gerek yoktur. 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
 • Fiber İnternet Kampanyası: Doping’in sağladığı bu hizmetin hızı 24 Mbps’ye kadar sınırsızdır. 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. AKN ve kota bu hizmette yoktur.
 • Gerçek Sınırsız Kampanyası: Doping’in sağladığı bu hizmette 8 Mbps’e kadar sınırsız internetinizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmette kurum ücretsizdir.

Doping Mileni İnternet Altyapısına Nasıl Sahip Olunur?

Doping internet altyapısını kullanabilmek için fiber internete sahip olmanız gerekmektedir. Fiber internet sayesinde internet hızı daha fazla olacaktır. Fiber altyapısını sorgulamak için www.milleni.com.tr adresine giriniz. Sağ orta köşede bulunan ‘Fiber Nerede’ butonuna tıklayınız. ‘Türk Telekom Altyapısı’ için istenilen bilgiler aşağıda sıralanmaktadır:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Microsoft Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

· İl

· İlçe

· Bucak

· Köy

· Mahalle

· Mevkii

· Sokak

· Apartman

· Kapı numarası

Yukarıdaki bilgilerin seçimi yaptıktan sonra otomatik olarak Türk Telekom altyapısı sorgulama işlemi başlayacaktır.

Superonline altyapısını sorgulamak için ‘Fiber Nerede’ butonuna tıklayınız. ‘Superonline Altyapısı’ butonuna tıklayınız. İl, ilçe, site ya da apartman adını seçiniz. Bu bilgileri seçtikten sonra otomatik olarak fiber altyapı sorgulama işlemi başlayacaktır.

Doping İnterneti Nasıl İptal Ettirebilirim?

Doping interneti iptal ettirmek için 0850 333 0 333 telefon numaralı çağrı merkezini arayarak iptal talebinizi iletmeniz yeterlidir. Doping interneti iptal ettirmek için gerekli olan belgeler şunlardır:

· Dilekçe

· Kimlik fotokopisi

Yukarıda sıralanan belgeleri 0212 709 70 30 numaralı telefona faks yoluyla iletebilirsiniz. Ayrıca  [email protected] adresi üzerinden e-mail yoluyla ileterek internet iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk müşteri hizmetleri numarasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Doping Online İşlem Nasıl Yapılır?

Doping’te online işlem yapmak için ilk olarak www.milleni.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir. Sayfanın sonunda ‘Ödeme Kanalları’ seçenekleri arasından ‘Online İşlemler’ menüsüne tıklayınız. Açılan sayfaya bireysel olarak giriş yapmak için cep telefonu, TCKN ya da müşteri numaranızı giriniz. Şifrenizi girdikten sonra ‘Giriş’ butonuna tıklayarak online işlemler sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Kurumsal olarak online işlem yapmak için www.milleni.com.tr adresine girdikten sonra ‘Ödeme Kanalları’ menüsünden ‘Online İşlemler’ seçeğine tıklayınız. Cep telefonu ve müşteri numaranızı yazınız. Şirket bireysel ise TCKN ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi girdikten sonra ‘Gönder’ butonuna tıklayınız. Online işlem sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Doping Online İşlem Menüsünde Yapılabilecek İşlemler Nelerdir?

Doping online işlem menüsünde yapılabilecekler bireysel ve kurumsal olarak farklı işlemlerden oluşur. Aşağıda online işlem menüsünde yapabilecekleriniz sıralanmaktadır. Sıralanan listede yer alan tüm hizmetler Doping müşteri hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İninal Müşteri Hizmetleri Numarası

· Kotanızı sorgulamak

· Bilgilerinizi güncellemek

· Faturanızı ödemek

· Faturanızı kontrol etmek

· Abonelik işlemlerinizi tamamlamak

· Otomatik ödeme talimatı vermek


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler