D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D&R iki Türk şirketinin ortaklığıyla 1996 yılında kurulmuştur. D&R kitap, müzik aksesuarları ve kırtasiye ürünleri satışlarını yapan bir firmadır. D&R’ın Türkiye’deki birçok büyükşehirlerde en az bir tane mağazası bulunmaktadır. Kitap okumayı seven, müzikle ilgili ve kırtasiye ürünlerine ihtiyaç duyan kişiler tarafından D&R mağazasından yapılan alışverişler ile ilgili herhangi bir şikâyet, problem, hata olması durumunda aranabilecek bir D&R şikâyet hattı telefon numarası bulunmaktadır. Sadece şikayetler için değil bilgi almak ve sipariş durumu sorgulamak için de bu numara aranabilmektedir.

D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D&R şikâyet hattı telefon numarası üzerinden müşteri hizmetleri görevlileriyle iletişime geçilebilir. Alışveriş yapmış kişiler D&R mağazasından vermiş olduğu siparişlerin durumunun sorgulanması, bu siparişlerin iptal edilmesi, sipariş içeriğindeki ürünlerin değiştirilmesi ya da siparişe ek yapılması amacıyla şikâyet hattı telefon numarası üzerinden taleplerini müşteri hizmetleri yetkililerine iletebilirler. Ayrıca kargo, teslimat ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak isteyen ilgililer de bu hattı arayarak konuyla ilgili görevlilerden bilgi alabilirler. Vermiş oldukları siparişi ellerine ulaşmış müşteriler, siparişteki hata ya da eksikliklerle ilgili şikâyette bulunmak için bu hat üzerinden firma yetkilileri ile iletişime geçebilirler. Vermiş olduğu sipariş tahmini teslim tarihinde ellerine ulaşmamış müşteriler de yine bu numarayı arayarak teslimat süreci hakkında detaylı bilgi alabilirler.

  • D&R Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 266 37 37
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burger King Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

D&R Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasındadır?

D&R müşteri hizmetleri kişilere kesintisiz hizmet sunamamaktadır. Haftanın her günü çalışmakta olup belirli saatler aralığında hizmet vermektedir. Kişiler müşteri hizmetleri telefon numaralarını bu belirli saatler içerisinde arayarak ulaşmak istedikleri bilgiyi alabilir, sipariş durumlarını sorgulayabilir ya da teslim alınmış ürünler hakkında şikâyette bulunabilir.

  • D&R Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 21.00

Ayrıca Çiçek Sepeti şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

D&R Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

D&R çağrı merkezini aramak için ayrıca bir numara bulunmaktadır. Dileyenler yukarıda yazılmış olan şikâyet hattı telefon numarasını arayabilecekleri gibi 0850 266 06 06 numarasını da tuşlayarak müşteri hizmetleri yetkilileriyle görüşebilirler.

D&R Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

D&R firmasına yazılı olarak belge, evrak iletmek isteyen kişiler müşteri hizmetlerine ait üç ayrı faks numarasından birini kullanarak belgelerini fakslayabilirler. Kişiler bir numaraya belgelerinin iletimini gerçekleştirememiş olmaları durumunda diğer iki numarayı kullanarak iletim sağlayabilirler.

  • D&R Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 997 01 91 – 0212 997 01 93 – 0212 997 01 94

D&R Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

D&R firmasının genel merkez mağazası İstanbul ili Eyüpsultan ilçesinde bulunmaktadır. D&R şubelerinin genel ortak işleri bu merkez üzerinden yürütülmektedir.

  • D&R Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 354 30 00
  • D&R Genel Müdürlük Adresi: Güzeltepe Mahallesi, 15 Temmuz Şehitler Caddesi Turkuaz Medya Tesisleri Kat: 10, 34076 Eyüpsultan / İstanbul

D&R İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

D&R insan kaynaklarına başvuruda bulunarak açık pozisyonlar ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Bu sayede D&R bünyesinde çalışmak isteyen kişiler bu ilgili numarayı arayarak yetkililerle görüşebilir. Aynı zamanda iş başvurusu için hangi yolların izleneceği hakkında bilgi alabilmektedirler.

  • D&R İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 997 00 00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  ÖSYM Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

D&R Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

D&R müşteri hizmetleri telefon numarası dışında firmaya ulaşılabilmesi için firmanın internet sitesi üzerinden üye girişi yapmak şartıyla müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak ilgili birimlere yazılı olarak şikâyet, talep ya da sorularını yöneltebilirler.

D&R Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

D&R firmasının birçok sosyal medya platformunda resmi hesapları bulunmaktadır. Dileyen kişiler bu hesaplar üzerinden firmayı takip ederek bu platformlar üzerinden de müşteri hizmetler ile iletişime geçebilmelerinin yanı sıra firmanın yapmış olduğu kampanya ve yeniliklerden de anında haberdar olabilirler.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler