E-Bebek Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

E-Bebek Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

E-Bebek Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

E-Bebek, oldukça büyük mağazalara sahip olan ve ürünleri ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilen bir firmadır. Yaşanılan il ve ilçelerin çoğunda bu mağazaya rastlamak mümkündür. Mağazalardan satış yapıldığı gibi aynı zamanda internet sitesi üzerinden de satış gerçekleşir. Genellikle evden çıkmayı tercih etmeyen kişiler internet üzerinden alışverişini tamamlar.

Müşteri memnuniyeti konusunda çok hassas olan firma tüm öneri ve şikayet durumları için şikayet hattı olarak çağrı merkezini kullanır. E-Bebek şikayet hattı telefon numarası ile yetkili ile iletişime geçen kişiler şikayetini belirterek sorunun çözülmesini talep eder.

E-Bebek Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

E-Bebek firması ile ilgili şikayetini dile getirmek isteyenler E-Bebek çağrı merkezini arayabilir. Müşterinin şikayetini hemen listeye alan yetkililer kısa süre içesinde sorunu ortadan kaldırmaya çalışır. E-Bebek şikayet hattı telefon numarası yerine çağrı merkezi görevinin başındadır.

  • E-Bebek Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0216 325 11 11

E-Bebek Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

E-Bebek müşteri hizmetleri çalışma saatleri, diğer çağrı merkezleri gibi 7 gün 24 sat değil sadece hafta içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam etmektedir.

  • E-Bebek Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-17.00

E-Bebek Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

E-Bebek ile ilgili yaşanan herhangi bir sıkıntının bildirilmesi veya siparişin durumu hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 325 11 11 çağrı merkezi telefon numarası aranabilir. Müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi müşterilerine gece gündüz hizmet vererek sorunları çözmeye çalışır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

E-Bebek Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

E-Bebek firmasına yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen kişiler firmanın e-posta adresine elektronik posta gönderimi yapabilir. Faks ile evrak göndermek yerine elektronik posta da daha yaygındır.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

E-Bebek firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Ataşehir ilçesindedir. Genel müdürlüğe evrak teslimi veya başka bir konuda başvurmak için müracaat edilebilir. Kuruma gönderilen bir belgenin ulaşıp ulaşmadığını merak eden kişiler çağrı merkezi telefon numarasını kullanır veya bizzat kuruma gidebilir.

  • E-Bebek Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 325 11 11
  • E-Bebek Genel Müdürlük Adresi: İçerenköy Mahallesi Değirmen Yolu Caddesi No37 D6 Kozyatağı Ataşehir, İstanbul

Ayrıca D-Smart şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

E-Bebek İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

E-Bebek insan kaynaklarına başvura bulunan kişiler firmadaki açık pozisyonlar hakkında bir yetkiliye danışarak bilgi alabilir. İnsan kaynaklarına posta yolu ile ulaşmak çoğu müşteri tarafından sıklıkla tercih edilen yöntemler arasında yer alır. İnsan kaynaklarının direkt bir telefon numarası bulunmaz ve bu yüzden ilk etapta müşteri hizmetlerine ulaşılması önerilen bir konudur.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 755 33 22

E-Bebek Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

E-Bebek firmasına herhangi bir konu hakkında danışmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntem site üzerinde yer alan iletişim formunun doldurulmasıdır. E-Bebek müşteri hizmetleri iletişim formu sayesinde müşterilerden gelen tüm talep ve şikayet edilen konular hakkında bilgi edinebilir.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

E-Bebek sosyal medya hesaplarını takip eden herkes tüm güncel haberlerden ve kampanyalardan kısa sürede haberdar olabilir. E-Bebek her ebeveynin oldukça sevdiği bir mağaza olduğu için yapılan indirimlerden herkes faydalanmak ister. Sosyal medya hesaplarını takip eden kişiler güzel ürünleri daha uygun fiyata alabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  FERROLİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler