Ebebek Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ebebek Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Ebebek Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Ebebek açılış saati saat 10 olup, mesai saat 22:00’da sona ermektedir. Mağazada öğle arası verilmez. Ebebek Halil Erdoğmuş tarafından kurulmuş bir markadır. Yeni bebeği olan baba, bebekler hakkında bilgi edinme ihtiyacı duymuştur. 2001 senesinden bu yana hizmet veren marka, bebek sahibi olmak isteyen bilinçli anne babalara ihtiyaçlarını sunmaktadır. Hizmet dışında dostluk da sunma amacı ile yola çıkan marka, bebek bakımında ihtiyaç duyulan her türlü ürünlerin pratik, ekonomik ve hızlı bir şekilde satın alınmasına imkan tanıyor. Türkiye’nin ilk online mağazası olma özelliği ebebekte bulunuyor. Marka kısa süre içinde internet ortamında elde ettiği başarıyı fiziki mağazalara da geçirmiştir. Bunun için dünyada az rastlanılan bir model olan click to brick yani tıklanmadan tuğlaya sistemi benimsenmiştir. Aile mutluluğunu en ince detayına kadar düşünen marka, bebek sahibi olan ailelerin yalnızca fiziksel ihtiyaçları olmadığını biliyor.

  Bebekleri Derinlemesine Anlayan Felsefe

  Bebekleri anlayan felsefeyi benimseyen marka, aile mutluluğunun kapsamlı sağlanması adına bebekoloji felsefesini benimsemektedir. Bebekoloji felsefesini kısaca açıklamak gerekirse bebeği anlama ve anlatabilme bilimi olarak açıklama yapabilirsiniz. E bebek çalışanlarını bu felsefeye inanan ve uygulayabilen kişiler arasından seçmektedir. Yani e bebek mağazalarında satıcılar mağaza satış danışmanı olmaktan çok daha fazlasıdır. Çalışanlar yalnızca müşteri temsilcisi olarak görülmez, onlar aynı zaman birer bebekologtur. Bu kişilerden yardım alarak Ebebek mağazalarınızda bebeğiniz için en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. Bebeğinizin için ne almanız gerektiği konusunda kafanızın karışık olması hiç önemli değil. Bebekologlar sizlere doğru yolu göstermek için var.

  Ayrıca Decathlon çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Bebeğim için Alışveriş Yaparken Neden E Bebek’i Tercih Etmeliyim?

  E bebek tercih edilme nedenlerinin avantajlı olması nedeni ile insanlar markayı tercih ederler. Ürün ve markalarda çeşitlilik olması, e bebeğin sıkça tercih edilme nedenidir. İnsanlar bebekleri için aradıkları her türlü ürünü, farklı model ve renklerde kolayca bulabilirler. Ürün iade imkanı sunulmaktadır. En geç 14 gün içinde kişilerin herhangi bir mazeret olmadan ürün iadesi yapması mümkündür. 180 gün içinde de kişiler kusurlu olan bir ürün geri iade edebilirler. Kısacası kişilerin iade hakkı bulunmaktadır. Online alışveriş yapılması halinde kişilerin ürünleri aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Yani ürünler son derece hızlı bir şekilde elinizde olur. Aynı gün ürünlerin elinizde olması için saat 16:00’ya kadar alışveriş yapmanız gerekir. Üstelik 175 TL ve üzeri alışverişlerinizde sizden kargo ücreti istenmez.

  E Bebekte Zengin Ürün Ödeme Seçenekleri

  Ürün ödeme seçenekleri çeşitli olduğu için kişiler ödeme yaparken zorlanmaz. Alışverişler için taksitlendirme yapılacaksa, e bebek vade farkı uygulaması yapmaz. Çoğunlukta kullanılan kartların hepsi ile e bebekte alışveriş yapabilirsiniz. Hem de kartınızda eğer fazladan biriken puan varsa, bu puanları kullanarak bedava alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

  Anne İlgisi ve Uzman Bilgisinin Bir araya Geldiği Marka: E Bebek

  Anne gibi ilgi ve uzman bilgisi ile alışveriş deneyimi hiç bu kadar akıllıca olmamıştı. Şirket tarafından benimsenen bebekoloji kültürü, alışverişlerin en etkili şekilde yapılmasını sağlar. Doğum öncesinde zahmetli bir süreç başlar. Ebebek bu süreçte anne ve babalara bilgi birikimi ve tecrübesini aktararak onlara yardımcı olur. Heyecan verici ve bir o kadar da zor olan bu dönemde bebek ve ebeveyn sağlığı için her şey düşünülmüştür. Bu özellikleri ile kurum en iyi sağlık ödülünü almaya layık görülmüştür.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler