Eminevim Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Eminevim Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Eminevim Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Eminevim açılış saati sabah saat 8 olup, akşam 8’e kadar hizmet vermektedir. Eminevim hafta sonları da hizmet vermektedir. Günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğü zaman ev almak o kadar da kolay değildir. Eminevim tam da bu noktada devreye girerek, ev almayı kolaylaştırmaktadır. Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştiren marka, yeni bir sistem ile insanları ev sahibi yapmaktadır. Sistem faiz istemez ve kişinin bütçesine uygun ev sahibi olmasını sağlar. Hem de gayrimenkuller için herhangi bir bölge kısıtlaması bulunmaz. Sistemin özünde imece usulü yatar. Yardımlaşma sayesinde el birliği ile kişiler ev sahibi olabilir. Eminevim ile çalışarak ev almanın pek çok avantajı vardır. Siz de kendi evinizin olmasını istiyorsanız, ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmeyi ertelemek istemiyorsanız, uygun fiyatlarda ev sahibi olmak istiyorsanız, Eminevim sizi bekliyor.

  Eminevim ile Ev Sahibi Olmanın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  Eminevim sisteminin sunduğu avantajlar sayesinde insanlar ev almak için şirketi tercih ediyorlar. Her şeyden önce taksit ödemeleri içinde faiz bulunmuyor. Kişiler yalnızca organizasyon ücreti ödüyor. Fazladan ödeme söz konusu olmuyor. Faiz ödemeden ev alma şansını sunan Eminevim ile Türkiye’nin beğendiğiniz her yerinde ev satın alabilirsiniz. Kendi birikimlerinizi kullanarak daha uzun sürede almanızın mümkün olacağı evleri Eminevim sistemi sayesinde kısa sürede alıyorsunuz. Yani artık hayallerinizi ertelemeniz gerekmiyor. Sistem sayesinde tasarruf etmiş olursunuz. İstediğiniz her zaman evin değerinde değişiklik yapmanız mümkün olur. Eğer ev taksitlerini ödediğiniz zaman zorlanırsanız bu durumda taksitleri dondurabilirsiniz. Eğer zorunlu bir halden dolayı sistemden ayrılmanız gerekirse o güne kadar ödenen rakamlar geri alınabilir. Yalnızca organizasyon ücreti iade edilmemektedir.

  Ayrıca eczane çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Neden Eminevim ile Ev Sahibi Olmalıyım?

  Eminevim ile ev sahibi olmak bir ayrıcalıktır. Evini alan kişinin borcu bitene kadar teslim edilen eve satılamaz konur. Bu sayede müşterinin hakkı korunur. Teslim tarihi geldiği zaman kişi kendi evine geçebilir. Bu sayede kiradan tasarruf etmiş olur ve aynı zamanda evini ucuza mal eder. Ödemelerin esnek olması sayesinde kişiler zor durumda oldukları zaman taksit dondurma özelliğinden faydalanabilirler. Taksit dondurma özelliğinde kişiler herhangi bir ödeme yapmazlar, elleri bollaştığında yeniden ödeme yapmaya devam ederler.  Türkiye’de ev alma şartları düşünüldüğü zaman ya ev için kredi kullanır ya da peşin alabilirsiniz. Peşin olarak ev satın alabilecek kişiler azdır. Kredi kullana kişiler ise eve neredeyse 3 katı fiyat ödemektedir. Eminevim sistemi ile, faizsiz olduğundan zorlanmadan ev alabilirsiniz.

  Eminevim Sisteminin Sunduğu Fark Nedir?

  Eminevim farkı en temelinde faizsiz bir sistem olmasıdır. Her bütçeye uyguna alternatiflerin olması da bu sistemin sağladığı avantaj ve farklar arasında yer alır. Kişiler ev almak için herhangi bir yerle sınırlı değildir. Bütün Türkiye’den seçim yapılabilir. Ev alacak kişiye ödeme kolaylığı sağlanır. Bütün bu özellikler sistemin sunduğu farklardır ve insanların Eminevim ile ev sahibi olmalarını teşvik etmektedir. Sistem ipotek teminat sistemli çalışmaktadır. Borç bitene kadar satılamaz kaydı konur ve kişilerin hakkı korunur. 160 binden fazla referansı Eminevim’e güvence olur.

  Eminevim Çekilişli Sistemleri

  Eminevim çekiliş sistemi 3 farklı grupta incelenebilir. Eminevim ile ev almak isteyen kişiler 0 peşinat ile de ev sahibi olabilirler. Vade ortalı sistem ile vadenin ortasında ev teslim edilir ve evinizi ne zaman alacağınızı tam olarak bilirsiniz. Eğer peşinatınız yoksa da çekiliş sistemine katılabilirsiniz.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ