Enerjisa Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Enerjisa Müşteri Hizmetleri Numarası

Enerjisa Müşteri Hizmetleri Numarası

Enerjisa müşteri hizmetlerinin numarası bireysel satış ve çağrı merkezi arıza olarak iki kısma ayrılmıştır. Enerjisa müşteri hizmetleri çağrı merkezi ve arıza telefon numaraları aşağıda verilmiştir:

 • Enerjisa Dağıtım Çağrı Merkezi: 186 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisine arızanız hakkında bilgi verebilirsiniz.
 • Enerjisa Satış Çağrı Merkezi: 444 4 372 numaralı telefonu arayarak bireysel satış ve diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Enerjisa müşteri hizmetlerine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. [email protected] adresine iletişime geçme nedeninizi yazarak e-posta göndermeniz sonrası Enerjisa müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Enerjisa İletişim Formu Nasıl Doldurulur?

Enerjisa iletişim formunun doldurulması için www.enerjisa.com.tr adresi kullanılabilir. Aşağıda iletişim formu doldurma işlemi adım adım anlatılmıştır:

 • enerjisa.com.tr linkine giriş yapmanın ardından açılan sayfada sol üst kısımda yer alan ‘Enerjisa Hakkında’ seçeneğine tıklayınız.
 • ‘Enerjisa Hakkında’ seçeneğine tıkladıktan sonra ‘İletişim’ seçeneğine tıklayınız.
 • Açılan sayfanın en son kısmında ‘Tüketici Şikayetleri’ başlıklı iletişim formunu doldurunuz.
 • İletişim formuna adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, konu ve iletişime geçme nedeninizi yazarak ‘Gönder’ butonuna tıklayınız.

Yukarıdaki işlemi sırasıyla yaptıktan sonra müşteri temsilcisi birkaç saat içinde tarafınıza e-posta ile geri dönüş sağlayacaktır.

Doping müşteri hizmetleri bilgilerine yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Enerjisa Sosyal Medya Hesapları Nedir?

Enerjisa’nın sosyal medya hesapları aktif bir şekilde müşteri hizmetleri temsilcisi tarafından takip edilmektedir. Enerjisa’nın sosyal medya hesaplarına ulaşarak iletişime geçme nedeninizi müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey aşağıdaki sosyal medya platformlarından birine üye olmaktır.

 • Instagram: @enerjisa
 • Twitter: @enerjisadestek
 • Facebook: Enerjisa
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tüvtürk Müşteri Hizmetleri Numarası, İletişim Bilgileri

Enerjisa Randevu Nasıl Alınır?

Enerjisa’dan randevu almak için ALO 186’yı ya da 444 4 372 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Enerjisa merkezlerinde randevu oluşturmak için aşağıda verilen işlemleri yapınız:

 • enerjisa.com.tr adresine girdikten sonra sağ üst köşede ‘Online İşlemler’ seçeğine tıklayınız.
 • Açılan sekmede müşteri numarası ya da TCK numarasını yazarak ‘Devam’ butonuna tıklayınız. Cep telefonu numarasını ve şifrenizi girdikten sonra ‘Giriş Yap’ seçeğine tıklayınız.

Ancak Enerjisa’ya üye değilseniz aşağıdaki şekilde online randevu oluşturabilirsiniz:

 • enerjisa.com.tr adresine giriniz. En üst sağ köşede bulunan ‘Online İşlemler’ seçeneğine tıklayınız.
 • Açılan sekmede ‘Üye Olmak İstiyorum’ butonuna tıklayınız. Online üyelik oluşturabilmek için adınızın ve soyadınızın ilk 2 harfi, TCKN ve cep telefonu numaranızı giriniz. İstenilen bilgileri girdikten sonra ‘Devam’ seçeneğine tıklayarak abonelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 • Abone işlemini gerçekleştirdikten sonra müşteri numarası ya da TCK numarasını yazarak ‘Devam’ butonuna tıklayınız. Telefon numarası ve şifreyi girdikten sonra ‘Giriş Yap’ seçeneğine tıklayınız.

Enerjisa Nerelerde Hizmet Vermektedir?

Enerjisa’nın hizmet verdiği merkezler Toroslar Epsaş, Başkent Epsaş ve Ayesaş’dır.

 • Toroslar Epsaş: Enerjisa Mersin, Kilis, Hatay, Gaziantep, Adana ve Osmaniye illerinde hizmet vermektedir.
 • Başkent Epsaş: Enerjisa Bartın, Karabük, Çankırı, Ankara, Zonguldak ve Kırıkkale’de hizmet vermektedir.
 • Ayesaş: Enerjisa İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelere elektrik sağlama hizmeti vermektedir.

Enerjisa’nın hizmet verdiği yerleri www.enerjisa.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. www.enerjisa.com.tr adresine girdikten sonra ‘Enerjisa Hakkında’ seçeneğine tıklayınız. Daha sonra ‘İletişim’ seçeneğine tıklayınız. ‘Hizmet Noktalarımız’ adlı başlık altında Enerjisa’nın hangi bölgelerde hizmet verdiğini öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Enerjisa müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Enerjisa Hizmet Merkezleri Çalışma Saatleri Nedir?

Enerjisa hizmet merkezlerinin çalışma saatleri hafta içi 8.30 ve 18.30’dur. Hafta sonu çalışma saatleri ise 09.00 – 16.00 arasındadır. Enerjisa Kızılay hizmet noktası hafta içi 08.30 – 18.30 ve hafta sonu 09.00 – 16.00 arasında hizmet vermektedir. Enerjisa Kızılay hizmet noktası öğle arasında sadece randevu alan müşterilere hizmet vermektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Airties Müşteri Hizmetleri Numarası

Enerjisa Mobil Uygulaması Avantajları Nelerdir?

Enerjisa mobil uygulamasının avantajı bütün işlemleri tek bir uygulama ile yapabilmektir. ‘Google Play’ ya da ‘App Store’ üzerinden indirilmektedir. Arama butonuna ‘Enerjisa’ yazarak mobil uygulayı indirebilirsiniz.  Enerjisa mobil uygulama ile sahip olunan avantajlar şunlardır:

 • Faturaları online olarak ödeme
 • Yeni abonelik
 • Geçmiş tüketimleri inceleme
 • Elektrik kesintilerini takip etme

DHL müşteri hizmetleri numarasına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Enerjisa Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enerjisa abonelik başvurusu için sizden birtakım istenilen evraklar vardır. Enerjisa başvurusu için gerekli olan evraklar aşağıdaki gibidir:

 • Nüfus cüzdanı
 • Kiracı olarak oturacaksınız ev sahibinin TCKN
 • Sayaç ya da tesisat seri no
 • DASK poliçe numarası
 • Başkasının adına başvuru yapılacaksa noter onaylı vekaletname
 • Evde önceden bir abonelik bulunuyorsa tapu ya da kira kontratı
 • Güvence bedeli ödendi dekontu

Güvence bedelini işlem sırasında nakit olarak ödenmektedir. Güvence bedeli sözleşme sonlanırken banka hesabınıza birkaç gün içinde yatırılmaktadır. Enerjisa abonesi olmak için www.enerjisa.com.tr adresinden online randevu alabilirsiniz veya 186 telefon numaralı çağrı merkezini arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Enerjisa Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

Enerjisa fatura ödeme işlemi PTT ya da Enerjisa hizmet noktaları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Size en yakın Enerjisa fatura ödeme merkezini öğrenmek için www.enerjisa.com.tr adresine giriniz. Sol üst köşede bulunan ‘Enerjisa Hakkında’ seçeneğine tıklayınız. Daha sonra ‘İletişim’ menüsüne tıklayınız. ‘En Yakın Müşteri Hizmetleri Merkezi’ başlığı altında ‘Şehir Seç’ ve ‘İlçe Seç’ menüsünden bulunduğunuz şehiri ve ilçeyi seçiniz. Enerjisa fatura ödeme noktasına gitmeden önce sözleşme hesap numarasını bilmeniz gerekmektedir.

Enerjisa Online Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır?

Enerjisa faturalarını online ödemek için www.online.enerjisa.com.tr adresine giriniz. TCKN ya da müşteri numarasını yazdıktan sonra ‘Devam’ seçeneğinene tıklayınız. Cep telefonu ve şifrenizi girdikten sonra ‘Gönder’ butonuna tıklayınız. Açılan sayfada kredi kartınız ile online olarak fatura ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Online fatura ödeme işlemleri hakkındaki diğer sorularınız için Enerjisa müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Aras Kargo Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler