English Home Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

English Home Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

English Home Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

English Home, evin neredeyse her türlü ihtiyacı için ürün desteği sunan lider firmalar arasında yerini almıştır. Havlu, yorgan, halı ve daha sayılamayan birden fazla ürünü mağazalarında bulunduran kişiler çok fazla müşteriye hitap etmektedir. Ülkemizde çoğu il ve ilçede mağazası bulunan English Home firması gencinden yaşlısına herkesin ilgi odağı olan bir firmadır. Mağazanın indirim uygulamaları ile birlikte firmanın satış oranı artar.

Müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça dikkatli davranan firma tüm öneri ve şikayet durumları için müşteri hizmetlerini görevlendirmiştir. English Home şikayet hattı telefon numarası kullanılarak yetkili ile iletişime geçen kişiler istediği konuda tüm şikayetini iletebilir.

English Home Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

English Home firması ile ilgili şikayetini dile getirmek isteyenler müşteri hizmetleri yetkilisi ile kolayca iletişime geçebilir. English Home şikayet hattı telefon numarası ile gelen müşterinin şikayeti dikkate alınır ve yetkililer hemen bir çözüm bulur.

  • English Home Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0850 724 03 46

English Home Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

English Home müşteri hizmetleri müşterinin ihtiyaç duyduğu her anda bir telefon uzağındadır. Müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunarak tüm görüşlerinizi dikkate alacaktır.

  • English Home Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Trendyol Çağrı Merkezi Numarası, İletişim Bilgileri

English Home Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

English Home ile ilgili yaşanan herhangi bir sıkıntının bildirilmesi veya siparişin durumu hakkında bilgi edinilmesi için 0850 724 03 46 çağrı merkezi telefon numarası tercih edilebilir. Müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi sizler için gece gündüz hizmet verir.

English Home Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

English Home firmasına yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen kişiler için bir faks numarası mevcut değildir. Faks ile evrak göndermek yerine elektronik posta da tercih edilebilir.

Ayrıca E-Bebek şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

English Home Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

English Home firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Ümraniye ilçesindedir. Genel müdürlüğe evrak teslimi veya başka bir konuda başvurmak mümkündür. Gönderdiği belgenin ulaşıp ulaşmadığını merak den kişiler de telefon numarasını kullanarak teyit edebilir.

  • English Home Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 987 39 39
  • English Home Genel Müdürlük Adresi: Piyade Paşa Bulvarı Famas Plaza C Blok No:4 Kat:7 Ok meydanı Ümraniye, İstanbul

English Home İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

English Home insan kaynaklarına başvura bulunan kişiler firmadaki açık pozisyonlar hakkında bilgi sahibi olabilir. İnsan kaynaklarına posta yolu ile ulaşmak da kişilerin sıklıkla tercih ettiği yöntemler arasındadır. İnsan kaynaklarının direkt bir telefon numarası bulunmaz ve bu yüzden ilk etapta müşteri hizmetlerine ulaşılması önerilen bir konudur.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 724 03 46

English Home Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

English Home firmasına ulaşmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntemde site üzerinde yer alan iletişim formunun doldurulmasıdır. English Home müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığıyla tüm talep ve şikayet edilen konular kısa sürede iletilmiş olur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Audi Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

English Home Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

English Home sosyal medya hesaplarını takip eden herkes tüm güncel haberlerden ve kampanyalardan kısa sürede haberdar olabilir. English Home birbirinden farklı kampanyaları sürekli yaptığı için çok fazla kişiye ulaşmıştır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler