Erikli Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direkt Bağlanma Yolları
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Erikli Müşteri Hizmetleri Numarası

  Erikli Müşteri Hizmetleri Numarası

  Erikli müşteri hizmetlerinin numarası 444 0 222’dir. Her türlü işlemin gerçekleştirilebildiği bu numaranın dışında, başka Erikli müşteri hizmetleri ulaşım olanakları da mevcuttur. Müşteri hizmetleri fax numarası 224 280 55 10’dur. Müşteri hizmetleri ve faz numarası ile Erikli’nin Bursa’da bulunan merkezine erişim sağlanmaktadır.

  Erikli genel müdürlüğü İstanbul ilinde olup telefon numarası 0216 636 69 00’dır. Genel müşteri hizmetleri müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasından yapılmaktadır. Ancak gerekli durumlarda genel müdürlük ile de iletişim sağlanabilmektedir.

  Erikli genel müdürlük fax numarası ise 0216 636 69 10’dur. Fax bulunan yerlerden anında iletişim kurulabilmektedir. Erikli müşteri hizmeti kapsamında çağrı merkezi gibi fax yolu da ivedilikle cevaplanmaktadır. Alanında uzman olarak yetiştirilen müşteri danışmanları çözüm odaklı çalışmalarıyla müşteri memnuniyetini sağlamaktadırlar.

  Erikli üretim tesisi de keza Bursa’dadır. Müşteri hizmetleri ile aynı adreste olan üretim tesisinin telefon numarası 0224 280 55 00’dır. Fax numarası ise müşteri hizmetleri fax numarasıyla aynı olup 0224 280 55 10’dur.

  Dominos müşteri hizmetleri bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

  Erikli Bölge Ofislerine Ulaşım Sağlanabilir mi?

  Erikli bölge ofislerine ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. Genel merkez dışında bölgesel olarak destek gereken konularda bölge ofisleri aranarak çözüm bulunabilir. İstanbul’da iki tane bölge ofisi bulunan Erikli’nin ondan başka Ankara, Antalya ve İzmir’de de bölge ofisleri bulunmaktadır. Aşağıda Erikli bölge ofislerinin iletişim bilgileri sunulmuştur:

  • İstanbul Sefaköy: Telefon numarası 0212 426 26 72’dir. Fax numarası 0212 426 26 78’dir.
  • İstanbul Samandıra: Telefon numarası 0216 367 44 44’dür. İstanbul Samandıra bölge ofisinde fax hizmeti sunulmamaktadır.
  • Ankara: Telefon numarası 0312 211 20 00’dır. Fax numarası 0312 211 21 00’dır.
  • Antalya: Telefon numarası 0242 340 29 29’dur. Fax numarası 0242 340 61 00’dır.
  • İzmir: Telefon numarası 0232 479 66 99’dur. Fax numarası 0232 479 27 57’dir.

  Erikli Sipariş Süreci Nasıl İşlemektedir?

  Erikli sipariş süreci son derece kolay, anlaşılır ve güvenilir işlemektedir. Erikli siparişini internetten kayıt formu doldurarak veya Erikli müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirilebilir.

  Kayıt formu ile siparişte form doldurulduktan sonra sipariş belirlenir. Daha sonra siparişin gelme zamanı müşteri tarafından tayin edilir. Sipariş belirlenen zamanda müşterinin kapısına gelir. Sipariş zamanı anında olarak ayarlandığı takdirde sipariş, en kısa sürede ulaştırılmak üzere ekiplere bildirilir.

  Erikli müşteri hizmetleri üzerinden yapılan siparişlerde müşteri ile müşteri temsilcisi karşılıklı iletişim halindedir. Dolayısıyla belirlenen sipariş ve siparişin gelmesi için belirlenen zaman daha kısa sürede gerçekleştirilir. Sipariş gerçekleştirildikten sonra zamanında veya en kısa sürede erikli su kapıya gelerek teslim sağlanır. Kapıdan teslimat için herhangi bir ek ödeme Erikli müşterilerinden talep edilmemektedir.

  Eriklideki Kişisel Bilgilerin Silinmesi İçin Nereyi Aramak Gerekir?

  Eriklide kişisel bilgilerin silinmesi için 444 66 06 numaralı Erikli müşteri hizmetlerine başvurulmalıdır. Bu numara üzerinden ayrıca kişisel verilerin kontrolü de sağlanabilir. Aynı zamanda kişisel verileri bu yolla değiştirmek de mümkündür.

  Kişisel verilerin korunacağı garantisi firma tarafından verilmiştir. Bunun yanı sıra kişisel veriler kanun tarafından da koruma altındadır. Kişisel verilere ulaşabilenler yalnızca hizmet amacıyla kullanmaktadırlar. Bunlar da Erikli, Erikli’nin ticaret ortakları ve Erikli şube yetkili servis personelleridir. Kişisel verilere ulaşanlar kişisel verilerin gizliliğini sağlamakla yükümlüdür. Aksi halde yasal işlem başlatılabilmektedir.

  Erikli müşteri hizmetleri ayrıca mail üzerinden de kişisel verilerin görüntülenmesi, silinmesi veya değiştirilmesi işlemlerini sağlayabilmektedir. Erikli mail adresi istem dışında gönderilen maillerden de koruma sağlamaktadır. E-mail üzerinden gönderilen kişisel verilerin kontrolünü sağlamada Javascipt uygulaması etkinleştirilmelidir.

  Erikli müşteri hizmetleri e-mail numarası adresi şudur: müşteri.hizmetleri@erikli.com.tr Şikayetlerinizi, önerilerinizi, abonelik taleplerinizi ve siparişlerinizi e-posta adresiniz ile yukarıda belirtile Erikli müşteri hizmetleri e-posta adresine bildirerek en kısa sürede geri dönüş alabilirsiniz.

  Erikli Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Nasıldır?

  Erikli müşteri hizmetleri çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu için değişiklik göstermektedir. Çağrı merkezi alanında uzman olarak yetiştirilen personeller, Erikli müşterileri için ivedilikle çözüm olanağı sunmaktadır. Ancak Erikli müşteri hizmetleri 7./24 açık değildir. Zira 7/24 su siparişi de verilememektedir.

  Erikli müşteri hizmetleri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi 08.00 ile 20.00 arasında hizmet vermektedir. Pazar günleri ise 10.00 ile 18.00 arasında hizmet sunar.

  Erikli müşteri hizmetleri çalışma saatleri aynı zamanda su siparişi vermek isteyen müşterilerin siparişlerini verebilecekleri saatler anlamına da gelmektedir. İlgili saatler arasında Türkiye’nin her yeri için Erikli müşteri hizmetleri numarası aranarak sipariş verilebilir.

  İDO müşteri hizmetleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Bayramlarda Açık Mı?

  Erikli müşteri hizmetleri bayram günleri açıktır. Dini ve milli bayramlarda Erikli müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanabilmektedir. Ancak Erikli Su bayilerinin hepsi açık değildir. Su siparişleri hızlı teslim ilkesi gereği müşteriye en yakın şubeden sağlanmaktadır. Dolayısıyla Erikli müşteri hizmetlerini arayarak en yakın Erikli şubesinin açık olup olmadığı öğrenilebilir.

  Erikli Müşteri Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir?

  Erikli müşteri hizmetlerinden yararlanabilenler Erikli su müşterileri ve müşteri olmak isteyenlerdir. Müşteri işlemleri kayıt formu doldurularak veya Erikli müşteri hizmetlerinden gerçekleşmektedir.

  Erikli müşterileri aynı zamanda bir takım kampanyalardan da yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında diğer marka şişe teslimatlı yeni aboneliklere çeşitli avantajlar sağlanmıştır. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için veya kampanyaya katılan hizmet noktası bilgisi için 444 0 222 numaralı Erikli müşteri hizmetleri aranabilir.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ