Erikli Su Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Erikli Su Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Erikli Su Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Erikli su, günümüzde vatandaşların en sık tercih ettiği şirketlerden bir tanesidir. Su, yaşamak için gerekli olan bir içecektir ve bu yüzden herkesin evinde kesinlikle yer alır. Çeşme suyu içemeyen kişiler hazır su içmek zorunda kalır. Erikli su güvenilirliği ve kalitesi ile tüketiciden olumlu geri dönüşler alan bir firmadır. Suyun lezzetlisi olmasından dolayı da tüketicisi günden güne artış göstermektedir. Firmanın dolum merkezi olarak Uludağ Kestel bölgesi belirlenmiştir.

Bu firma doğal kaynaktan suyu alarak hiç el değmeden doğrudan şişelere doldurur. Kaliteli hizmet vermesinden dolayı kendini herkese tanıtan Erikli su ülkemizde en sevilen su markası olmuştur. Erikli su, ürün satışı veya tüketiminde herhangi bir sorun ile karşılaşan kişilerin sorunlarına çözüm bulmak için şikayet hattı oluşturmuştur. Erikli su şikayet hattı telefon numarası üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

Erikli Su Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Erikli Su müşteri hizmetleri, müşterilerin sorunlarına çözüm bulup kaliteli bir hizmet almalarına yardımcı olmak adına şikayet hattını oluşturmuştur. Erikli Su şikayet hattı telefon numarası tuşlandığı zaman tüm sorunlar ile ilgili başvuru alınır. Şikayet hattı üzerinden ulaşım sağlamak her zaman daha hızlı çözüme olanak sağlar.

  • Erikli Su Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 0 222
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye Finans Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Erikli Su müşteri hizmetleri her hafta pazar günleri hariç tüm günler hizmet vermeye devam etmektedir. Çok sayıda temsilcinin çalışmasından dolayı müşterinin talebinde herhangi bir aksama meydana gelmez.

  • Erikli Su Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.00-20.00

Erikli Su Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı merkezi de tıpkı müşteri hizmetleri gibi müşterinin yaşadığı sorun olduğunda veya müşteri bir konu hakkında bilgi almak istediğinde çözüm sunmaya çalışır. 444 0 222 numarasını tuşlayan kişiler çağrı merkezi ile iletiş kurabilir.

English Home şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Erikli Su firmasına yazılı olarak bir belge ya da evrak gönderileceğinde firmanın faks hattı kullanılabilir.

  • Erikli Su Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0224 280 55 10

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Erikli Su firmasına ait genel müdürlük Bursa ilinin Kestel ilçesindedir. Evrak teslimi gibi bir işlem yapılacağı zaman genel müdürlüğe iletişim kanalları üzerinden ulaşılabilir.

  • Erikli Su Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0224 280 55 10
  • Erikli Su Genel Müdürlük Adresi: Derekızık Mahallesi Şelale Caddesi Erikli Su Fabrikası Apt. No:61 Kestel, Bursa

Erikli Su İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Erikli Su insan kaynakları ile irtibata geçen kişiler firmanın açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olabilir. Yetkili kişi ile iletişime geçtikten sonra açık pozisyona kolay bir şekilde başvuruda bulunmak mümkündür.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 0 222

Erikli Su Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Erikli Su müşteri hizmetleri iletişim formunun doldurularak tüm şikayet ve talepler firmaya iletilebilir. İletişim formu sitede yer alır ve firma bu şikayet ve talepleri inceleyerek kısa süre içerisinde dönüş yapar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  CarrefourSA Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Erikli Su Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Erikli Su sosyal medya hesaplarını takip ederek kısa süre içerisinde tüm güncel haberlerden ve firmanın yaptığı kampanyalardan haberdar olmak mümkündür. Sosyal medyadan firmayı takip edenler her zaman diğerlerine göre daha avantajlı konumda olur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler