ETİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ETİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETİ firması dünyada en büyük ve en çok tercih edilen yiyecek firmalarından bir tanesidir. 1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından Eskişehir ilinde üretime başlamıştır. ETİ firması hazır gıda ürünlerini piyasaya sürer. Bunlar bisküvi, kek, turta, çikolata, gofret ve kurabiye gibi herkesin tükettiği yiyeceklerdir. Logosu için ise Hitit güneşinden esinlenilmiştir. Günümüzde sektörün lider firmaları arasında yer aldığı gibi futbol takımına sponsorluğu da bulunmaktadır.

Gıda ürünlerinin ilk sırasında yer alan ETİ, çok farklı çeşitteki atıştırmalıklarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisini toplamayı başarmıştır. Ülkemizde çok farklı kategorilerdeki besinler üreterek bir ilke imza atmıştır. En beğenilen şirketler listesinde de çikolata ve bisküvi ürünleri için üst üste birinciliğe yerleşen bir firmadır.  Çok fazla kişiye de fabrikalarda iş imkanı sunar. Herkes tarafından bu kadar sık tüketilen besinlerin firması ile herhangi bir konu hakkında iletişime geçmek için ETİ şikâyet hattı telefon numarası kullanılabilir.

ETİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETİ firması ve firmaya bağlı olarak üretilen tüm soğuk içecekler ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda ETİ şikâyet hattı telefon numarası aranabilir. Telefon aracılığıyla yetkili ile iletişime geçen kişi şikayetini bildirir ve firma bu konu ile ilgili bir çözüm bulmaya çalışır.

  • ETİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 0222 221 20 00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İTO Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ETİ Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

ETİ firması ile ilgili herhangi bir durum olduğunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek mümkündür. ETİ müşteri hizmetleri sizlere istediğiniz zaman kesintisiz hizmet sunar. Ancak mesai saatleri içerisinde iletişime geçmeye özen göstermekte fayda vardır.

  • ETİ Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 08.30-17.30

ETİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

ETİ çağrı merkezini arayan tüketiciler hatalı ürün fark ettiği zaman firmayı arayıp şikayet edebilir. Aynı zamanda dağıtımdaki gecikmeyi bildirebilir veya yeni sipariş talep edebilir. Müşteri hizmetlerinin yanı sıra 0800 211 0 384 çağrı merkezi numarasını tuşlayarak da firma çalışanı ile iletişime geçmek söz konusudur.

Ayrıca English Home şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

ETİ Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Firmaya yazılı olarak belge veya evrak iletmek isteyen kişiler faks yolunu da tercih edebilir. Belge gönderimi yapmak zorunda olan kişiler elektronik posta veya faks göndermeyi tercih edebilir.

  • ETİ Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0222 221 55 00

ETİ Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

ETİ firmasının genel müdürlüğü Eskişehir ili Tepebaşı ilçesindedir. Müdürlüklerde üretim, denetleme gibi tüm idari işler halledilir.

  • ETİ Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0222 221 20 00
  • ETİ Genel Müdürlük Adresi: Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No11 Cumhuriyet/Tepebaşı/Eskişehir

ETİ İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

ETİ firmasında çalışmak isteyen kişiler başvuru için genel müdürlüğün telefon numarasını tuşlamalıdır. Firma yetkilisi daha sonra kişiyi insan kaynakları departmanına aktarabilir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0222 221 20 00

ETİ Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

ETİ müşteri hizmetleri iletişim formu firmanın internet sitesinde yer almaktadır. Bu formu doldurarak dilek, şikayet ve tüm istekleri kısa sürede firmaya iletmeniz mümkündür.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burger King Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ETİ Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

ETİ firmasına ait resmi sosyal medya hesaplarını takip eden kişiler tüm güncel haber ve kampanyalardan en kısa sürede haberdar olabilir. Bu sayede tüm kaliteli ETİ ürünleri uygun fiyata elde edilmiş olur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler