ETS Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

ETS Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETS Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETS Tur, tatil firmaları arasında vatandaşların sıklıkla tercih ettiği bir firmadır. Sitesi üzerinde çok sayıda otel, apart ve tatille ilgili akla gelen her şeye ulaşmak mümkündür. Yaz mevsiminde herkes tatil yapmak ister ve bu yüzden internetten otel rezervasyonu yapılır. ETS Tur bu konuda benzerlerinden oldukça üst düzey bir performans gösterir. Bu yüzden sitenin ziyaretçi sayısı da günden güne artış gösterir.

Müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça dikkatli davranan firma tüm öneri ve şikayet durumları için müşteri hizmetlerini görevlendirmiştir. ETS Tur şikâyet hattı telefon numarası kullanılarak yetkili ile iletişime geçen kişiler istediği konuda tüm şikayetini iletebilir.

ETS Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ETS Tur firması ile ilgili şikayetini dile getirmek isteyenler müşteri hizmetleri yetkilisi ile kolayca iletişime geçebilir. ETS Tur şikayet hattı telefon numarası ile gelen müşterinin şikayeti dikkate alınır ve yetkililer hemen bir çözüm bulur.

  • ETS Tur Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 0 387

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

ETS Tur müşteri hizmetleri müşterinin ihtiyaç duyduğu her anda yanında olmaya çalışır. Müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunarak tüm görüşlerinizi dikkate alacaktır.

  • ETS Tur Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Passolig Müşteri Hizmetleri Numarası

ETS Tur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

ETS Tur ile ilgili yaşanan herhangi bir sıkıntının bildirilmesi veya siparişin durumu hakkında bilgi edinilmesi için 0850 955 55 55 telefon numarası tercih edilebilir. Müşteri hizmetleri veya çağrı merkezi sizler için gece gündüz hizmet verir.

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

ETS Tur firmasına yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen kişiler için site üzerinde faks numarası da mevcuttur. Faks ile evrak göndermek yerine elektronik posta da kişinin seçebileceği bir yöntemdir.

  • ETS Tur Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0 216 349 86 40

Ayrıca D-Smart şikayet hattı bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

ETS Tur firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Kadıköy ilçesindedir. Genel müdürlüğe evrak teslimi veya başka bir konuda başvurmak mümkündür. Gönderdiği belgenin ulaşıp ulaşmadığını merak den kişiler de telefon numarasını kullanarak teyit edebilir.

  • ETS Tur Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 542 99 99
  • ETS Tur Genel Müdürlük Adresi: Merdivenköy Mah. Nur Sok. 1I/11 C Blok Kadıköy/İstanbul

ETS Tur İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

ETS Tur insan kaynaklarına başvuru yapıldığı zaman herkes firmadaki açık pozisyonlar hakkında kolaylıkla bilgi edinebilir. İnsan kaynaklarına posta yolu ile ulaşmak da kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir yoldur. İnsan kaynaklarının direkt bir telefon numarası bulunmaz ve bu yüzden ilk etapta müşteri hizmetlerine ulaşılması gerekir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 955 55 55

ETS Tur Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

ETS Tur firmasına ulaşmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntem ise site üzerindeki iletişim formunun doldurulmasıdır. ETS Tur müşteri hizmetleri iletişim formu aracılığıyla tüm talep ve şikayet edilen konular çözüme kavuşturabilmek için yetkiliye iletilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Noter Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor

ETS Tur Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

ETS Tur sosyal medya hesaplarını takip eden herkes tüm güncel haberlerden ve kampanyalardan kısa sürede haberdar olabilir. ETS Tur birbirinden farklı kampanyaları sürekli yaptığı için herkes tarafından bilinir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler