Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Evidea, ev ile ilgili akla gelebilecek her türlü eşyaya bünyesinde barındıran bir firmadır. Mutfak eşyası, mobilya aksesuarları, elektrikli ev eşyaları ve tüm dekorasyon ürünleri mevcuttur. Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile günümüzün en iyi ev tekstil markalarından bir tanesidir. Mağaza satışının yanı sora online satış ile de müşterilerine hızlı teslimat sağlamayı amaçlar. Evidea ilk zamanlarda sadece internet üzerinden satış yapan bir firma iken daha sonra şubelerini açmaya başlamıştır.

Müşteri memnuniyetine çok önem verdiği için firma tüm öneri ve şikayet durumları için şikayet hattı olarak çağrı merkezini arayabilir. Evidea şikâyet hattı telefon numarası ile yetkili ile iletişime geçen kişiler şikayetini belirterek sorunun ortadan kaldırılmasını talep edebilir.

Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Evidea firması ile ilgili şikayeti olanlar bunu bildirmek için Evidea çağrı merkezini aramaktadır. Müşterinin şikayetini hemen dikkate alan Evidea yetkilileri kısa süre içesinde sorunu ortadan kaldırmak için işe koyulur. Evidea şikayet hattı telefon numarası firmanın müşteri hizmetleri numarasıdır.

  • Evidea Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 532 22 22

Evidea Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Evidea müşteri hizmetleri çalışma saatleri, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 ile 18:30 saatleri arasındadır. Bu belirtilen saatler içerisinde iletişime geçmek mümkündür.

  • Evidea Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-18.30
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Koçtaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Evidea Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Evidea ile ilgili yaşanan herhangi bir sıkıntının bildirilmesi veya siparişin durumu hakkında bilgi sahibi olmak için 0850 532 22 22 müşteri hizmetleri numarasını aramalıdır. Müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi müşterilerine gece gündüz hizmet vererek sorunları çözmeye çalışır.

Evidea Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Evidea firmasına yazılı olarak belge ve evrak gönderimi yapmak isteyen kişiler firmanın e-posta adresine elektronik posta gönderebilir. Müşteri hizmetlerine ait bir faks numarası bulunmadığından evrak gönderimi bu şekilde yapılmalıdır.

Ayrıca ETS tur şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Evidea firmasının genel müdürlüğü İstanbul ili Ataşehir ilçesindedir. Genel müdürlüğe evrak teslimi ya da başka bir konu için müracaat edilebilir.

  • Evidea Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 577 03 00
  • Evidea Genel Müdürlük Adresi: İçerenköy Mahallesi Değirmen Yolu Caddesi No:37 A Kapısı Kat:1 Ataşehir 34752 İstanbul

Evidea İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Evidea insan kaynaklarına başvurarak firmadaki açık pozisyonlar hakkında bir yetkiliye danışılması mümkündür. İnsan kaynaklarına posta yolu ile ulaşmak çoğu müşteri tarafından sıklıkla tercih edilen bir yöntem olmuştur. İnsan kaynaklarının direkt bir telefon numarası bulunmaz ve bu yüzden ilk etapta müşteri hizmetlerine ulaşılması ve talebin dile getirilmesi gerekir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0850 532 22 22

Evidea Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Evidea firmasına herhangi bir konu hakkında danışmak için tercih edilebilecek bir diğer yöntem site üzerinde yer alan iletişim formunun doldurulmasıdır. Evidea müşteri hizmetleri, iletişim formu sayesinde müşterilerden gelen tüm talep ve şikayet edilen konular hakkında bilgi edinebilir.

Evidea Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Evidea sosyal medya hesaplarını takip eden herkes tüm güncel haberlerden ve kampanyalardan kısa sürede haberdar olabilir. Evidea her ebeveynin oldukça sevdiği bir mağaza olduğu için yapılan indirimlerden herkes faydalanmak ister. Sosyal medya hesaplarını takip eden kişiler güzel ürünleri daha uygun fiyata alabilir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  General Mobile Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler