EVKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

EVKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

EVKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

EVKUR açılış saati sabah 9 olup, kapanışı akşam saat 8 buçukta yapmaktadır. Mağaza, yalnızca Pazar günlerine özel 10:30’da açılmakta ve 8:30’da kapanmaktadır. EVKUR perakendecilik sektörüne ilk adımı 1987 yılında atmıştır. EVKUR markasının temelleri atıldıktan sonra 1994 senesinde EVKUR Alışveriş Merkezleri ismi benimsenerek değişikliğe gidilmiştir. İlk açıldığında tek şubesi olan marka, kısa sürede büyüme sağlamıştır. Güncel olarak markanın 90 adet mağazası bulunuyor. Mağazalar Türkiye’nin 40 ilinde bulunuyor. 1972 senesinde Murat Halı Mağazaları ismini alan marka, vizyonunu değiştirerek daha başarılı ve etkili hizmet vermeye başlamıştır. Bu gün mağaza şubelerinin 23’ü İstanbul’da bulunmaktadır. Kalan 64’ü ise Türkiye’nin çeşitli illerinde yer alır.

Müşterilerine En Çok Çeşidi Sunan Marka

Ürün çeşitliliği EVKUR için son derece önemlidir. İlk kurulduğu zaman müşterilerine yalnızca halı satan marka, bu gün müşterilerine çok sayıda ürün çeşidi sunmaktadır. Yerli markaların bulunduğu mağazada beyaz eşya, ev aletleri, ısıtma ve soğutma ürünleri, cep telefonu, spor aletleri, çelik, iç giyim, kozmetik, mobilya, halı, ev tekstili, porselen, ev tekstili çok çok daha fazlası bulunuyor. Mağazada 68 binden fazla ürün çeşitliliği bulunuyor. Mağazalar içinde çok katlı yürüyen merdivenler bulunuyor. Müşterilerin alışveriş sırasında konforlu olması her şeyden önde tutuluyor. EVKUR alışveriş sırasında müşterilerin memnun olması için bütün gerekenleri yapıyor. İnsanlar alışveriş yapmak için memnun kalacaklarını bildiklerinden Evkur’u tercih ediyorlar.

Ayrıca Defacto çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

EVKUR’da Ödeme Çeşitliliği de Var

Ödeme çeşitliliği sayesinde EVKUR’da alışveriş yapan kişiler dilerseler nakit dilerseler de kredi kartı ya da banka kartı kullanarak ödeme yapabiliyorlar. EVKUR’da ödeme seçenekleri bunlarla sınırlı değil. Sözleşmeli ödeme seçenekleri, hiç peşinatsız ve kredi kartsız faydalanılabiliyor. Günümüz dünyasında ev eşyası almak ya da elektronik eşyalar satın almak zorlayıcı olabilir. Ancak EVKUR ödeme seçenekleri sayesinde ödemelerinizi çok daha rahat bir şekilde yapacağınızdan, telefonunuzu yenileyebilir, evinizi döşeyebilir, almanız gereken eşyaları zorlanmadan satın alabilirsiniz. Kaliteli hizmeti, özgün mağaza konsepti ile EVKUR’u çok seveceksiniz. EVKUR’da çalışan sayısı 4 bine yaklaşmıştır. 213 bin metre kare kapalı alanda hizmet verilmektedir. EVKUR, Türkiye’nin en büyük mağaza zincirlerinden bir tanesidir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Gelişen Büyüme İvmesi ile İleri Giden Mağazacılık Anlayışı

Büyümesi ile başarısından söz ettiren EVKUR, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyete geçme hedefini kendisine koymuştur. Yeni mağazalar açmayı planlayan marka, hızlı bir şekilde şube sayısını artırmaktadır. Geçmişten aldığı birikimler ile emin adımlarla büyümektedir. Büyüdüğü sırada her zaman değer verdiği müşteri memnuniyeti gibi ilkeleri de yanında götürmüştür. Türkiye’nin en büyük mağaza zincirleri arasında yer alan marka, sağlam bir finansal yapıya da sahiptir. Geniş ürün seçenekleri, kaliteli ve güler yüzlü hizmeti ile EVKUR, kısa sürede mevcut büyümesini kat be kat artırmayı başaracaktır.

EVKUR’da Hangi Ürünler Satılıyor?

EVKUR’da satılan ürünler geniş yelpazede yer aldığından insanlar herhangi bir şey satın almak istedikleri zaman bunu EVKUR’da bulabileceklerini biliyorlar. Cep telefonları EVKUR’da en çok satılan ürünler arasında yer alıyor. TV, diz üstü bilgisayar, motosikletler, ev tekstili, mutfak grubundan tutun da halı, kilim, tabletler ve koltuk takımları gibi çok sayıda ürün EVKUR’da bulunuyor. Yeni evlenenler, evli olup eşyalarını değiştirmek isteyenler bunu en ekonomik, hızlı ve güvenilir şekilde EVKUR ile yapabileceklerini biliyorlar. Kozmetik ürünler, elektirikli süpürgeler, yatak odaları ve buzdolabı gibi aklınıza gelen her türlü eşyayı EVKUR’da bulabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler