EVKUR Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

EVKUR Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

EVKUR Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

EVKUR, günümüzde vatandaşların en sık alışveriş yaptığı mağaza zincirlerinden bir tanesi olmuştur. 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak sektörde yerini alan bu mağaza daha sonra EVKUR ismi ile hizmetine devam etmiştir. Vizyonunda değişiklik yapan EVKUR, ülkemizde çok fazla ilde ve ilçede mağaza açarak adını herkese duyurmayı başarmıştır. Hizmete ilk başladığı zamanlar sadece halı satışı yapan firma günümüzde ev ihtiyacı olan tüm ürünlerin satışını yapan bir mağaza zinciri haline gelmiştir.

Beyaz eşya, ev tekstili, mobilya veya kozmetik gibi farklı birçok kategoride ürünlerini satmaktadır. Büyümekte olan bu mağaza ile ilgili tüm talepler çağrı merkezi üzerinden iletilebilir. EVKUR, ürün satışı veya tüketiminde herhangi bir sorun ile karşılaşan kişilerin sorunlarına çözüm bulmak için şikayet hattı oluşturmuştur. EVKUR şikayet hattı telefon numarası üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

EVKUR Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

EVKUR müşteri hizmetleri şikayet hattı, EVKUR ile ilgili tüm istek ve şikayetlerin bildirilmesi için oluşturulan bir hattır. EVKUR şikâyet hattı telefon numarası tuşlandığı zaman müşterinin yaşadığı tüm problemler kayıt altına alınır. Şikayet hattı tüm problemlerin daha hızlı çözülmesine yardımcı olur.

  • EVKUR Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 808 81 23

EVKUR Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

EVKUR müşteri hizmetleri her hafta tüm günler belirli saat arasında hizmet vermeye devam eder. Çok sayıda temsilci çalıştığı için müşterinin talebinde herhangi bir bekleme durumu meydana gelmez. Çalışma saatleri hafta içi ve sonu olarak değişiklik gösterebilir.

  • EVKUR Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi 08.00-19.00, Hafta sonu 09.00-19.00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bizim Toptan Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

EVKUR Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı merkezi de tıpkı müşteri hizmetleri gibi müşterinin yaşadığı bir sorunu çözmek için veya taleplerin yerine getirilmesi için kullanılabilir. 444 0 8080 numarasını tuşlayan kişiler çağrı merkezi ile kısa sürede iletişim kurabilir.

EVKUR Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

EVKUR firmasına yazılı olarak bir belge ya da evrak gönderileceğinde zaman firmaya ait faks numarası kullanılır. Posta aracılığına gerek kalmadan evraklar firmaya ulaşmış olur.

  • EVKUR Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 698 54 21

Evidea şikayet hattı bilgilerine de bakabilirsiniz.

EVKUR Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

EVKUR firmasına ait genel müdürlük İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesindedir. Evrak teslimi gibi bir işlem yapılacağında da genel müdürlüğe iletişim kanalları üzerinden ulaşılabilir.

  • EVKUR Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 473 46 46
  • EVKUR Genel Müdürlük Adresi: Halkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu EVKUR Plaza No:33 K:9 Halkalı, Küçükçekmece, İSTANBUL

EVKUR İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

EVKUR insan kaynakları ile irtibata geçerek firmanın açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Yetkili kişi ile iletişime geçen kişiler yönlendirmelerden sonra açık pozisyonlara başvuruda bulunabilir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0212 473 46 46

EVKUR Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

EVKUR müşteri hizmetleri iletişim formu doldurularak tüm şikayet ve talepler firmaya kısa yoldan iletilebilir. İletişim formu sitede yer alır ve firma bu şikayet ve talepleri inceleyerek kısa süre içerisinde dönüş gerçekleştirir.

EVKUR Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

EVKUR sosyal medya hesaplarını takip ederek kısa süre içerisinde tüm güncel haberlerden ve firmanın yaptığı kampanyalardan haberdar olmak mümkündür. Sosyal medyadan firmayı takip eden kişiler firmanın ürünlerini uygun fiyata alabilir ve diğer kişilere göre daha avantajlıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Baymak Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler