FERROLİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

FERROLİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FERROLİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FERROLİ, ısıtma sistemleri olarak herkes tarafından bilinen ve iyi işler yapan bir firmadır. Faaliyet alanı dar olduğu için bu alanda en iyi firmalar arasında yer almaya çalışır. Ülkemizde de pek çok satış noktası mevcuttur ve yetkili servis hizmeti vardır. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilere kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan firmaya şubeleri sayesinde ülkenin her yerinden ulaşmak mümkündür. Bireysel müşterilerin yanı sıra toplu konutlar, yapı projeleri ve inşaat firmaları daha çok öne çıkan hizmet alanı olmuştur.

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde genel merkezi bulunan ve büyümekte olan bu firma ile ilgili tüm talepler çağrı merkezi üzerinden iletilebilir. Üretilen kombiler uzun süre kullanışlıdır.. FERROLİ, ürün satışında herhangi bir sorun ile karşılaşan kişilerin sorunlarına çözüm bulmak için şikayet hattı oluşturmuştur. FERROLİ şikâyet hattı telefon numarası üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

FERROLİ Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FERROLİ müşteri hizmetleri şikayet hattı, FERROLİ ile ilgili tüm istek ve şikayetlerin bildirilmesi için oluşturulan bir hattır. FERROLİ şikayet hattı telefon numarası tuşlandığı zaman müşterinin yaşadığı tüm problemler kayıt altına alınır. Şikayet hattı tüm problemlerin daha hızlı çözülmesine yardımcı olur.

  • FERROLİ Şikayet Hattı Telefon Numarası: 444 40 01

FERROLİ Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

FERROLİ müşteri hizmetleri her hafta tüm günler belirli saat arasında hizmet vermeye devam eder. Çok sayıda temsilci çalıştığı için müşterinin talebinde herhangi bir bekleme durumu meydana gelmez.

  • FERROLİ Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00-17.30
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Renault Müşteri Hizmetleri Numarası

FERROLİ Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Çağrı merkezi de tıpkı müşteri hizmetleri gibi müşterinin yaşadığı bir sorunu çözmek için veya taleplerin yerine getirilmesi amacıyla aranabilir. 444 40 01 numarasını tuşlayan kişiler çağrı merkezi ile kısa sürede iletişime geçebilir.

FERROLİ Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

FERROLİ firmasına yazılı olarak bir belge ya da evrak gönderileceğinde zaman firmaya ait faks numarası kullanılır. Ancak FERROLİ firması müşteri hizmetlerine ait bir faks numarası mevcut değildir.

Ayrıca ETİ şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

FERROLİ Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

FERROLİ firmasına ait genel müdürlük İstanbul ilinin Ümraniye ilçesindedir. Evrak teslimi gibi bir işlem yapılacağında da genel müdürlüğe iletişim kanalları üzerinden ulaşılabilir.

  • FERROLİ Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 527 86 83
  • FERROLİ Genel Müdürlük Adresi: Şerif Ali Mahallesi Kıble Sokak No:40 Ümraniye, İSTANBUL

FERROLİ İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

FERROLİ insan kaynakları ile irtibata geçerek firmanın açık pozisyonları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Ancak bunun için ek bir telefon numarası yoktur. İnternet sitesinde açık pozisyonlar belirtilmiştir ve doldurulması için bir form mevcuttur. Yetkili kişi ile iletişime geçmek isteyenler müşteri hizmetlerini arayabilir.

  • İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 444 40 01

FERROLİ Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

FERROLİ müşteri hizmetleri iletişim formu doldurularak tüm şikayet ve talepler firmaya kısa yoldan iletilebilir. İletişim formu sitede yer alır ve firma bu şikayet ve talepleri inceleyerek kısa süre içerisinde dönüş gerçekleştirir.

FERROLİ Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

FERROLİ sosyal medya hesaplarını takip ederek kısa süre içerisinde tüm güncel haberlerden ve firmanın yaptığı kampanyalardan haberdar olmak mümkündür. Sosyal medyadan firmayı takip eden kişiler firmanın uygun fiyatlarından yararlanmış olur.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İstikbal Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler