Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

1988 senesinde kurulan otomobil üreticisi Fiat, dünyaca ünlü finansal ve endüstriyel bir guruptur. Giovanni Agnelli tarafından Torino’da kurulan Fiat, geleceği şekillendirecek otomobilleri tasarlamayı hedeflemiştir. Fiat araç sahiplerine ve Fiat araç modellerine sahip olmak isteyenlere ise iletişim numaraları üzerinden temsilcileri ile yanıt veriyor. Markaya iletilmek istenilen görüş, öneri ve şikayetler için Fiat şikâyet hattı telefon numarası 444 22 55 oalarak belirlenmiştir.

Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Fiat şikayet hattı telefon numarasını arayarak, Fiat yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçerek, aklınızda yer alan sorulara yanıt bulabilirsiniz. Araçlar, hizmetler, bayi ve servis ağı hakkında bilgi almak, sorunlarınıza yönelik yanıtları edinmek için Fiat şikâyet hattı telefon numarası üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Fiat Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 22 55

Fiat Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Fiat müşteri hizmetleri sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Aracınızla ilgili herhangi bir sorunla karşılaştığınızda veya bilgi almak istediğinizde, nerede olursanız olun 365 gün 24 saat müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri, yeni kampanyalar, tüm hizmetler ve model seçenekleri hakkında bilgi sunmaktadır.

  • Fiat Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 24 saat

Fiat Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Fiat çağrı merkezi telefon numarası, 444 22 55 şeklindedir. Acil yol yardımı almak, dilek ve şikayetlerinizi belirtmek, Fiat kaskoları, hizmetler, araç modelleri hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dominos Pizza Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ayrıca Facebook şikayet hattı detaylarına bakabilirsiniz.

Fiat Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Fiat firmasına yazılı belge, evrak iletmek istediğinizde Fiat faks hattını kullanabilirsiniz. İşlemleriniz kapsamında markaya evraklarınızı iletmek amacıyla kullanabileceğiniz fax numarası şu şekildedir:

  • Fiat Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 275 39 88

Fiat Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Fiat’ın genel müdürlüğü İstanbul ili Şişli ilçesindedir. Büyükdere Caddesinde yer alan Fiat genel Müdürlüğü hafta içi 07:45 ile 17:30 saatleri arasında açıktır. Fait Genel Müdürlüğü adres ve iletişim bilgileri şu şekildedir:

  • Fiat Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 275 33 90
  • Fiat Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Caddesi, Tofaş Han No:145, Kat:1-5, 34394 Şişli/ İstanbul

Fiat İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Fiat firmasına iş başvurusu yapmak istiyorsanız, Fiat insan kaynaklarından açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Markanın çalışana ihtiyaç duyduğu farklı pozisyonlara yönelik detaylar sürekli olarak güncellenmekte ve insan kaynakları tarafından bilgileri sunulmaktadır. Fiat İnsan kaynaklarıyla iletişimi, Fiat İnsan kaynakları telefondan hattı üzerinden rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

  • Fiat İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 275 33 90

Fiat Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Fiat müşteri hizmetleri iletişim formu sayesinde,  Fiat firmasına şikayet ve dileklerinizi iletebilirsiniz. Aracınız, ödeme koşulları, yedek araç talepleri, çekici hizmet, hasar destek, satın alım ve diğer tüm alanlardaki dilek ve şikayetleri form yoluyla aktarabilirsiniz. Fiat müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak, görüşlerinizi ve destek almak istediğiniz konuları firmaya ulaştırabilirsiniz.

Fiat Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Fiat markası farklı sosyal medya hesapları üzerinden kampanyalarına, hizmetlerine ve yeni modellerine dair bilgileri sunmaktadır. Markaya dair gelişmelerin yer aldığı ve marka tarafından sosyal medyaya aktarılan detayların yer aldığı sayfalardan güncel bir takip gerçekleştirebilirsiniz. Fiat’ın sosyal medya hesaplarını takip ederek, firmadan güncel haberleri, hizmetleri, kampanyaları, yeni araç modellerine dair tanıtım detaylarını öğrenebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Doğtaş Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler