Fibabanka Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Fibabanka Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Fibabanka Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Fibabanka açılış saati 9’da olup, banka çalışanları mesaisine akşam saat 5’e kadar devam etmektedir. 27 Aralık 2010 tarihinde Fiba Grup bünyesine katılan Fibabanka müşterilerine kaliteli, hızlı ve etkin hizmet vermeye devam etmektedir. Anlarız hızla, çözeriz hızla sloganı ile yola çıkan banka, Türkiye’de toplam 59 şubeye sahiptir. Banka şubeleri yoğun olarak İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya’da toplanmıştır. Yaklaşık bin 600 çalışanı bulunmaktadır. Fibabanka özel bankacılık başta olmak üzere, bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal bankacılık alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir. Müşterilerin ayağına giden banka anlayışı ile verdiği hizmet, yoğun beğeni almıştır. Sosyal medya hesapları, mobil bankacılık kanalları, internet bankacılığı ve 444 88 88 numarası üzerinden ulaşılabilen telefon bankacılığı ile hızlı ve kolay bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 2015 senesinden beri, kurul toplantısı ile beraber, EBRD banka hissedarı olmuş bunun sonucu olarak her bir hissedarın güncel pay oranı yüzde 8 olarak belirlenmiştir.

Fibabanka Özel Bankacılık

Fibabanka Özel Bankacılık standart bankacılık anlayışının ötesindedir. Özel bankacılık ile müşterilere özel bankacılık çözümleri üretilmektedir. Yatırım alışkanlıkları, müşteri risk profili ve getiri beklentisi analiz edilerek kişiye özel alternatifler sunulmaktadır. Özel bankacılık müşterilerine güvenilir, hızlı ve ayrıcalıklı bir bankacılık hizmeti sunar. Yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile birlikte, alanında profesyonel olan kadro müşterilerin her daim yanındadır. Bir bankadan çok daha fazlasını sunan Fibabanka risk, hedefler, ihtiyaçlar, gelir ve çok daha fazlasını göz önünde bulundurarak mümkün olan en iyi çözümü sunar. Banka her zaman daha iyisi için çalışmaktadır. Özel bankacılık müşterisi olmak için bankaya ulaşmanız yeterli olur. Bankada bulunan birikim tutarınız 1 milyon TL ve üzerinde ise özel bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Özel bankacılık ile daha yakından tanışmak için 444 48 44 bankacılık hizmet hattını arayabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Defacto Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

EVKUR çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Fibabanka Kurumsal Ticari Bankacılık

Fibabanka Kurumsal Ticari Bankacılık müşterilerine hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Bütün finansal ihtiyaç ve beklentileri Fibabanka’da çözülmektedir. Bütün faaliyetleriniz için işinizi kolaylaştıracak bir hizmete ihtiyacınız olması halinde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Nakit krediler başta olmak üzere farklı kredi türleri bulunmaktadır. Banka, müşterilerine ödeme kolaylığı sunmakta, avantajlı ödeme seçenekleri ile vatandaşlara en uygun şekilde kredi kullandırmaktadır. Gayri nakdi krediler ile, taraflara güvence verilmiş olur ve aynı zamanda işler hız kazanır. Başvuru yapmak isteyen kişileri banka kredi kullanma şartlarını yerine getirmesi gerekir. Kredi notunun yüksek olması bankanın ilk dikkat ettiği unsurlardan bir tanesidir.

Fibabanka Tarım Bankacılığı

Fibabanka Tarım Bankacılığı bütün çiftçilerin ve tüm tarımsal işletmelerin her türlü finansman ihtiyacına yönelik sunulmaktadır. Tarımsal faaliyetlerinizi sürdürmek ve geliştirmek için nakit desteğine ihtiyacınız varsa, Fibabanka yanınızda! Hem de uygun ödeme koşulları sizleri bekliyor. Avantajlı faiz oranı ve vade seçenekleri ile kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun yanında tarım bankacılığı altında sigorta ürünleri ve tarım POS gibi çok çeşitli hizmetler sunuluyor. Tarım faaliyetleri yapanlar rahat bir nefes almış oluyorlar.

Fibabanka KOBİ Bankacılığı

Fibabanka KOBİ Bankacılığı esnaf ve KOBİ’lerin ihtiyaçlarına hızır gibi yetişiyor! Hızlı ve pratik çözümler sizleri bekliyor. Fibabanka bu desteği ilk olarak krediler ile veriyor. Her zaman esnafların yanında olan banka aynı zamanda her harcama karşılığında kazandıran ticari kartlar ile de müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Vatandaşlar kazandıkları puanları daha sonra zevkle doyasıya harcayabiliyorlar. Avantajlı teklifler, uygun ödeme koşulları ve her daim destek sizleri banka şubelerinde bekliyor!


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler