FLO Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

FLO Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

FLO Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

FLO açılış saati sabah saat 10 olup akşam 10’a kadar mesai devam etmektedir. FLO, kalietli ve uygun fiyatlı ayakkabı satın almak isteyen kişilerin tercihidir. Flo ayakkabıcılığın temelleri 1960 senesinde Ahmet Ziylan tarafından minik bir atölyede atılmıştır. Türkiye ayakkabı pazarında tartışılmaz bir yere sahip olan marka, bulunduğu sektörde lider konumunu uzun senelerden beri korumaktadır. Yurt içinde 500’den fazla mağazası olan markanın, yurt dışında 20 ülkede 100’den fazla mağazası vardır. Marka bir sene içinde 55 milyondan fazla ayakkabının satışını sağlamaktadır. Mağazaları Türkiye’nin hemen her noktasında olan FLO, çok markalı sneaker konsepti ile hizmet vermektedir. FLO her gün yeni mağazalar açarak büyümesine devam etmektedir. Türkiye ve yurt dışında hızlı bir büyüme kayıt edilmiştir. FLO mağazalarında yalnızca FLO marka ayakkabılar olmayıp, aynı zamanda Polaris, Kinetiz, Butigo, Gerli ve Mercedes gibi önemli ayakkabı markaları da bulunmaktadır.

Türkiye’de Ayakkabı Sektöründe Öncü: FLO

Sektör öncüsü FLO açık ara lider konumundadır. Türkiye’de ayakkabı sektöründe bir numara olan marka, dünya üretim liginde üst sıralara taşınma vizyonu ile hareket eder. 20 milyon TL yatırım ile Şanlıurfa’da ikinci ayakkabı fabrikası kurulmuştur. Fabrikanın toplam 22 bin metre kare kapalı üretim alanı bulunmaktadır. Yılda 3 milyon çift ayakkabı üreten FLO, bu fabrikasında bin 500’den fazla insana istihdam sağlamaktadır. Sektörel kümelenme modeli uygulayan marka Ayakkabılar Sanayi Bölgesi kurulması için öncülük yapar. Bu bölgenin kurulması ile birlikte 120 metre kare proje alanında hizmet verilmesi planlanmaktadır. 26 fabrikası ile toplam 8 bin 500 kişiye istihdam olanağının sağlanması planlanmaktadır. Bu bölgenin ayakkabı sektörünün yapısal dönüşümünde stratejik öneme sahip olduğu bilinmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Derimod Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Et Balık Kurumu çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Sürdürülebilir Yatırımlar

Sürdürülebilirlik Flo için önemli bir kavramdır. İnsana ve sürdürülebilirliği ön planda tutan marka, 240 bin ekolojik ve 10 bin fiziksel test kapasitesine sahip Kalite Laboratuvarı kurmuştur. Burası TÜRKAK AKREDİTE belgesini almaya hak kazanmıştır. Bu gün FLO ayakkabı satın aldığınız zaman, her bir modelin güvenilirliğinde emin olabilirsiniz. Çünkü her ürün model ürün güvenilirliği testinden başarı ile geçmektedir. FLO mağazacılık 2013 senesinde ortaklığa imza atmış, Türkiye’den çıkacak 10 global markalardan bir tanesi olma hedefine doğru emin adımlar ile ilerlemektedir.

Yurt dışında Büyüme

Yurt dışı mağazasını ilk olarak 2015 senesinde açan marka, Avrupa’da büyüme hedefine sahiptir. 2012 senesinde İtalya’nın ikonik ayakkabı markası olan Lumberjack’i bünyesine katarak yola devam etmektedir. Markanın Kosova, Ürdün, Kazakistan, Irak, Azerbaycan, Arnavutluk, Gürcistan başta olmak üzere dünyanın 20 farklı ülkesinde çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Rusya’ya güçlü girişim yapma amacında olan marka aynı zamanda Kenya, Kongo, Fas gibi Afrika kıtasında yer alan ülkelerde de şube açmak amacını gütmektedir. 2023 senesi itibari ile 300 milyon dolar değerinde ihracat sağlanması beklenmektedir. FLO toplam 47 ülkede 300 yurt dışı mağazaya ulaşmayı hedefler. Bu sayede dünyanın en büyük ayakkabı üretim üstlerinden biri olacaktır.

FLO’da Hangi Markalar Satılıyor?

FLO’da satılan markalar başında FLO geliyor. Bunun dışında Polaris bulunuyor. Rahatlığı ve ayak sağlığına verdiği önemi ile FLO biliniyor. Lumberjack ise İtalya’da kurulan önemli bir ayakkabı markasıdır. FLO 2012 senesinde bu markayı satın almıştır. FLO’da Kinetix marka ayakkabılar da satılıyor. Marka, 1989 senesinde Ziylan Grup tarafından kurulmuştur. Marka ulaşılabilir fiyatları ve kaliteden ödün vermeyişi ile biliniyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler