FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’de ayakkabı sektörünün liderlerinden biri olan FLO, 1960’lı senelerin başında Gaziantep’te kurulmuştur. Senelik olarak 55 milyon çift üstünde ayakkabı satışı yapan başarılı marka, yurt içinde ve dışında toplamda 600’den fazla mağazasıyla hizmet sunmaktadır. Markanın mağazalarından ve müşteri hizmetleri üzerinden hizmetleri hakkında bilgi alabilir, FLO şikâyet hattı telefon numarası yoluyla şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

FLO, hizmet sürecinde veya öncesinde aklınızda yer alan sorulara telefon hatları üzerinden yanıt verir. FLO şikayet hattı telefon numarası üzerinden, yetkili birimler ile iletişime geçerek şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Sipariş, iade ve diğer konular hakkında aklınızda yer alan sorulara yanıt alabileceğiniz FLO şikâyet hattı telefon numarası şu şekilde:

  • FLO Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0850 290 33 56

FLO Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

FLO müşteri hizmetleri sizlere, haftanın 7 günü 09:00- 18:00 mesai saatleri arasında hizmet sunmaktadır. Kampanyalar, ürünler hakkında bilgi almak, hizmet koşulları ile ilgili diğer tüm sorularınıza yanıt bulmak amacıyla müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

  • FLO Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09:00-18:00

FLO Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

FLO, çağrı merkezi telefon numarası üzerinden sizlere destek sunmaktadır. FLO’ya görüş ve önerilerinizi iletmek veya sorunlarınıza yönelik destek almak için 0850 290 33 56 çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz. Markanın “444“ ile başlayan ek bir destek hattı bulunmamaktadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Tivibu Müşteri Hizmetleri Numarası, İletişim Bilgileri

FLO Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

FLO sadece görüş ve önerileri almak için değil müşterilerinin işlemlere yönelik evraklarını da rahatlıkla gönderebilmeleri için fax hattı ile destek vermektedir. FLO firmasına yazılı belge yada evrak iletmek için kullanabileceğiniz FLO faks hattı şu şekildedir:

  • FLO Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 446 22 55

Ayrıca Fiat şikayet hattı bilgilerini inceleyebilirsiniz.

FLO Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

FLO’nun genel müdürlüğü, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunur. FLO genel müdürlüğü, hafta içi her gün saat mesai saatleri olan 08:30 ile 18:00 arasında açıktır. FLO genel müdürlüğü iletişim bilgisi ve adresi hakkında detaylar şu şekilde:

  • FLO Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 446 22 88
  • FLO Genel Müdürlük Adresi: Mahmutbey Taşocağı Caddesi, Ziylan İş Merkezi, 34218, Bağcılar, İSTANBUL

FLO İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

FLO, Türkiye genelinde pek çok sayıda mağazaya sahiptir. Bu mağazalar ve genel müdürlük bünyesinden çalışan ihtiyacının olması halinde iş başvurularını kabul eder. FLO insan kaynaklarına başvuruda bulunarak veya insan kaynakları hattını arayarak açık pozisyonlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. İnsan kaynaklarına ait iletişim numarası şu şekilde:

  • FLO İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 446 22 88

FLO Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

FLO, müşterilerinin dilek ve şikayetlerinden haberdar olmaya önem veren bir firmadır. Bu kapsamda iletişim formları üzerinden müşterilerinin önerilerini değerlendirir. FLO müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak şikâyet ve isteklerinizi firmaya aktarabilirsiniz. FLO müşteri hizmetleri iletişim formu doldurulan adres şekilde

FLO Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

FLO, hizmetler, ve ürünleri hakkında pek çok detayı sosyal medya hesaplarından paylaşmaktadır. FLO sosyal medya hesaplarını yakından takip ederek, markaya dair güncel haberlerden, kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. Markanın gündemine dair paylaşımları görüntüleyebileceğiniz FLO sosyal medya hesapları şu şekilde:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İzmirgaz  Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler