Ford Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Ford Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ford Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Tasarruflu ve güç araçlar tasarlamak amacıyla yola çıkan Ford, 1903 senesinde kurulmuş başarılı otomobil üretici şirkettir. ABD’li iş adamı ve mühendis Henry Ford liderliğinde kurulan şirketin araçları günümüzde de sayısız ülkede kullanılmaktadır. Marka müşterilerine ise hem satış mağazalarından hem de şikayet ve destek hatları üzerinden yanıt veriyor. Şirkete görüş, şikayet, soru ve yorumlarınızı ise Ford şikâyet hattı telefon numarası üzerinden iletebilirsiniz.

Ford Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ford şikayet hattı üzerinden sizlere destek vererek, aklınızda yer alan sorulara ve sorunlarınıza yanıt bulmayı hedefler. Bir çok marka gibi şikayet hattı üzerinden aldığı bilgileri, sunduğu hizmete yönelik gelişimi sağlarken değerlendirir. Ford şikayet hattı telefon numarası üzerinden yetkilileriyle kısa sürede iletişime geçip, sorun ve görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

  • Ford Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 444 36 73

Ford Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Ford müşteri hizmetleri, müşteri temsilcilerinin vardiyalı çalışma sistemi sayesinde, sizler için 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır. Kampanyalar, araç modelleri, güncel fiyatlar hakkında bilgi almak veya aklınızda yer alan sorulara yanıt bulmak için Ford müşteri hizmetleri telefon hattı üzerinden günün her saati destek alabilirsiniz.

  • Ford Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 365 gün 24 saat

Ford  Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Ford, sizlerin dilek ve şikayetlerinizi öğrenmek, aynı zamanda danışmanlık almak isteğiniz konularda destek sunmak için aynı iletişim numarasını kullanır. Ford çağrı merkezi hattı olarak belirlenen 444 36 73 numarasından, markanın yetkili müşteri temsilcilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mavi Müşteri Hizmetleri Numarası

Ford Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Ford, aklınızda yer alan sorulara müşteri hizmetleri destek hattı ile yanıt verirken evrak gönderiminde de pratik koşulları oluşturmak adına fa hattını kullanır. Ford firmasına yazılı olarak belge, evrak iletmek için faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Ford Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0262 315 50 00

Ayrıca FLO şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Ford Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Ford genel müdürlüğü Kocaeli ili Gölcük ilçesinde bulunur. Ford genel müdürlüğü  Pazar günleri hariç haftanın 6 günü 24 saatlik mesai üzerinden çalışır. Ford genel müdürlük telefon hattı üzerinden, genel müdürlükteki tercih ettiğiniz departman ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Ford Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0262 315 50 00
  • Ford Genel Müdürlük Adresi: Deniz Evler, Ali Uçar Caddesi, No:53, Gölcük/Kocaeli

Ford İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ford Türkiye’nin farklı illerinde yer alan satış ofislerinde veya genel müdürlükte yer alan açık pozisyonlara yönelik çalışan alımı gerçekleştirir. Ford bünyesinden görev almak üzere açık pozisyonlara başvuru yapmak istiyorsanız, Ford insan kaynaklarıyla iletişim kurarak açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Ford İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0262 315 50 00

Ford Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Ford, sizlerin markaya iletmek istediğiniz fikirleri ve soruları iletişim formları üzerinden değerlendirir. Ford müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurarak, aklınızda yer alanları, dilek ve şikâyetlerinizi ve şirkete iletebilirsiniz. Ford iletişim formu edinebileceğiniz adres şu şekilde:

Ford Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Ford, hizmet, ürün ve çalışmalarına yönelik güncel bilgileri reklam kampanyaları yanında sosyal medya hesaplarından da paylaşarak bilgi sunar. Ford firmasının sosyal medya hesaplarını takip ederek, marka hakkında gelişmeleri, güncel haberleri, kampanyaları öğrenebilirsiniz. Ford sosyal medya hesapları şu şekilde:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  EVKUR Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler