Fox TV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Fox TV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Fox TV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Fox TV, 2027 yılında yayına başlayan başarılı uluslararası televizyon kanalıdır. News Corparation tarafından kurulan Fox TV, Türkiye’de uydu ve kablo TV aracılığı ile izleyenleriyle buluşmaktadır. Kardeş kanalları Fox Crime, life ve sport olarak bilinir. Fox TV aynı zamanda destek hataları üzerinden de sizlerin soru ve görüşlerinizi almaya özen gösterir. Fox TV şikâyet hattı telefon numarası üzerinden kanala şikayet ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Fox TV Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Fox TV, yayın akışına ve programlarına yönelik görüş ve şikayetleri destek hattı üzerinden alır. Fox TV şikayet hattı telefon numarası üzerinden, öneri ve soruları almakta yetkili birimlere kısa sürede ulaşıp, şikayet ve önerileriniz aktarabilirsiniz.

  • Fox TV Şikâyet Hattı Telefon Numarası: 0212 414 90 00

Fox TV Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Fox TV müşteri hizmetleri sizlere mesai saatleri olarak belirlenmiş olan 09:00 ile 18:00 arasında hizmet sunmaktadır. Diğer yandan Fox WhatsApp ihbar ve şikayet hattı ise 360 gün 7/24 hizmet vermektedir. Öneri ve sorularınız için mesai saatleri içinde Fox müşteri hizmetlerini, 7/24 şeklinde günün her saati ise ihbar ve şikayet hattını arayabilirsiniz.

  • Fox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 09.00 – 18:00
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Arzum Müşteri Hizmetleri Numarası

Fox TV Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

FoxTV’ye soru, görüş ve şikayetlerinizi destek hattının yanı sıra, 7/24 hizmet veren WhatsApp ihbar ve şikayet hattı üzerinden de iletebilirsiniz. Fox WhatsApp ihbar ve şikayet hattı numarası 0539 315 03 00 olarak belirlenmiştir.

Ayrıca Ford şikayet hattı bilgilerine bakabilirsiniz.

Fox TV Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Fox TV, kanalın ilgili birimlerine yazılı belge göndermek isteyenler için fax hattına yönelik bilgiyi sunmuştur. Fox TV kanalına evrak veya yazılı bir belge iletmek amacıyla faks hattını kullanabilirsiniz.

  • Fox Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 0212 416 97 00

Fox TV Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Fox TV genel müdürlüğü İstanbul ili Zeytinburnu ilçesindedir. Fox TV genel müdürlüğü 09:00 ile 18:00 saatleri arasında olan mesai süresi kapsamında, telefon hattı üzerinden destek sağlar ve faaliyetlerini gerçekleştirir.

  • Fox Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0212 414 90 00
  • Fox Genel Müdürlük Adresi: Kazlıçeşme Mahallesi, Kennedy Caddesi, No:44 34020, Zeytinburnu/İstanbul

Fox TV İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Fox  TV kanalının farklı departmanlarında çalışan ihtiyacı oluşması halinde, ilanlar yayınlanır ve başvurular değerlendirilmek üzere insan kaynaklarınca kabul edilir. İnsan kaynakları ve diğer pek çok departmanla iletişime ise genel müdürlük hattı üzerinden geçilir. Fox TV insan kaynaklarına başvuru yaparak, açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

  • Fox İnsan Kaynaklar Telefon Numarası: 0212 141 90 00

Fox TV Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Fox TV, sizlerin görülerinizi ve sorularınızı iletişim formları üzerinden değerlendirmektedir. Dilek ve şikayetlerinizi kanala iletmek amacıyla, FOX TV müşteri hizmetleri iletişim formunu doldurabilirsiniz. Fox TV iletişim formu edinebileceğiniz adres şu şekilde:

Fox TV Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Fox TV, yayın akışı, programları ve haber bültenleri hakkında pek çok detayı sosyal medya hesapları üzerinden de takipçilerine sunmaktadır. Fox TV sosyal medya hesaplarını takip ederek, kanala ve programlarına yönelik güncel gelişmelerin nabzını tutabilirsiniz.  Fox TV sosyal medya hesapları şöyle:

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  İZBAN Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler