Garanti BBVA Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Garanti BBVA Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Garanti BBVA Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Garanti BBVA açılış saati saat 9 olup mesai akşam 5’e kadar devam etmektedir. Garanti BBVA topluma, çevreye, hissedarlarına, çalışanlarına ve müşterilerine kattığı değeri sürekli olarak artırmaya çalışmaktadır. 1946 senesinde kurulan banka, Türkiye’ni en büyük ikinci özel bankası statüsünü kazanmıştır. 31 Mart 2019 tarihi itibari ile bankanın konsolide aktif büyüklüğü 423 milyar Türk Lirası’nı aşmıştır. 2010 senesinde bu yana ana hissedarı BBVA ile Türkiye ekonomisine katkı sağlayan banka, 2019 senesinde bu yana Garanti BBVA olarak anılmaya başlanmıştır. Banka özel yatırım bankacılığı, bireysel, KOBİ, ticari ve kurumsal alanlarda faaliyet göstermektedir. Finansal hizmetler grubu olan banka çok sayıda şubeye sahiptir. 31 Mart 2019’da elde edilen veriye göre bankanın 922 tane şubesi vardır. Kıbrıs’ta 7, Malta’da 1 tane olmak üzere yurt dışında 8 şubesi bulunmaktadır. Bankada çalışan sayısı 18 bini aşmıştır. 16 milyondan fazla kişinin finansal ihtiyaçları Garanti BBVA ile çözüm bulmaktadır.

  Garanti BBVA’da Şeffaf, Anlaşılır, Sorumlu Bankacılık

  Garanti BBVA yaklaşımı şeffaf, anlaşılır ve sorumlu olmayı gerektirmektedir. Tüm paydaşlarına değer yaratan banka, büyümesinin sürdürülebilir olmasını ister. Bu hedefle ilerlerken de her zaman şeffaf, anlaşılır ve sorumlu bir yaklaşım sergiler. Müşteri deneyimini sürekli iyileştiren bu ilkeler sayesinde, kalite ve müşteri memnuniyetinden asla ödün verilmemiş olur. Kesintisiz yatırımlar, inovatif ürün ve hizmetler sayesinde, Garanti BBVA bulunduğu bankacılık sektöründe bir numara olmayı başarmış, lider konumunu korumuştur. Bankacılığın vazgeçilmez kurumu Garanti BBVA’nin hisselerinin hakim ortağı yüzde 49 ile Banco Bilbao Vizcaya Argentarie yani BBVA’dır.

  English Home çalışma saatleri bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  323.2 Milyar Türk Lirası Değerinde Portföy

  323.2 milyar TL portföyü ile sürekli gelişen bir iş modeline sahip banka, sürdürülebilir kalınma, çalışan mutluluğu, dijitalleşme, sermayenin optimum kullanımı, verimlilik gibi konulara büyük önem vermektedir. Banka her bir müşterisi için müşteri odaklı stratejik teklifler sunmaktadır. Aktif kalitesinden ödün vermeyen marka, sermaye yaratmakta ve sürdürülebilir, disiplinli büyüme stratejisini güçlü adımlar ile ilerlemesini sağlamıştır. Yeni fırsatları yakalama, etkin risk yönetimi ve organizasyonel çevikliği ile banka bütün paydaşları için sürdürülebilir bir değer yaratmayı başarmıştır. Etki yaratımı odaklı kredi kullanımı ile banka ortak değer yaratmakta ve pozitif değişimi desteklemektedir.

  Garanti BBVA Açıklıyor: Oltalama Saldırılarından Korunma Yöntemleri

  Oltalama saldırıları ne yazık ki günümüz dünyasının önemli problemleri arasında yer alıyor. Bilgisayar ve cep telefonu kullanımı günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası halinde geldi. Bu çevrim için kanalların kullanıldığı sırada mutlaka güvenlik önlemi almak gerekiyor. Siber suçlulardan korunmak adına bu şarttır. Oltalama saldırıları, kimlik avı olarak da biliniyor. Çevrimiçi dolandırıcılık yapan kişilere karşı kişisel bilgilerin mutlaka korunması gerekiyor. Bunun için resmi internet sitesi dışında hiçbir adresten banka işlemi yapılmaması gerekiyor. Şifre hiçbir koşulda üçüncü kişiler ile paylaşılmamalıdır. Kart bilgileri güvenilir olmayan kişilere verilmemelidir. Seçici davranılmalı her yerden online alışveriş yapılmamalıdır.

  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

  Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu yapmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken bazı şartlar bulunmaktadır. Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişilerin yaşının en az 18 olmasını şart koşmuştur. 18 yaş altı olan kişiler ebeveynleri ile başvuru yapabilirler. Kredi kartı almak için resmi gelir belgesi göstermeniz yani sigortalı bir işte çalışmanız gerekir. Kredi miktarı gelir belgeniz ile uyumlu olmalıdır. Kredi notunun düşük olması kredi çekebilme ihtimalini azaltır.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler