Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, Garanti İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Garanti BBVA müşteri hizmetleri doğrudan bağlanma konusunda bilgi sahibi olmak banka müşterilerinin acil bir durumda sorunlarını çok daha hızlı ve kolay çözmesini sağlayacaktır. Her banka gibi Garanti’de müşterileriyle çabuk iletişime geçmek adına telefon bankacılığı hizmeti vermektedir.

Banka arandıktan sonra doğrudan banka yetkilisi ile konuşmak kimi durumda mümkün olmuyor. Bazen sesli yanıt sistemi aracılığıyla bazen de tuşlu yönlendirmelerle müşterinin sorununu çözmesi gerekiyor. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri arandığında sadece birkaç ufak işlemin ardından direk olarak banka temsilcisiyle görüşmek de mümkündür. Bu sayede daha kompleks problemler görece daha kısa sürede çözüme kavuşmuş olur.

Ayrıca Digitürk müşteri temsilcisi için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti müşteri temsilcisi telefonu, her gün ve onun her saati ulaşılabilir durumdadır. Sadece mevcut müşteriler değil istediği işlemleri yapmak ya da belli konularda bilgi almak isteyen herkes Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilir.

İşlemlerini oturdukları yerden çabuk ve pratik bir biçimde halletmek isteyen kişilerin araması gereken 444 0 333 şeklindedir. Bu numara aracılığıyla para çekme dışındaki tüm bankacılık hizmetlerinden yararlanılabilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetlerinde Yapılabilen İşlemler

Garanti iletişim merkezinde yapılan işlemler listesi oldukça uzun bir liste olduğu için evden ya da ofisten ayrılamayan müşteriler de banka işlerini rahat bir şekilde halledebilir. Müşteri hizmetleri aracılığıyla yapılan işlemlere özel indirimlerden veya ücretlerden yararlanılabilir. Bu işlemlerden göze çarpanları altta sıralanmıştır.

 • Hesap açmak isteyen vatandaşlar vadeli veya vadesiz bütün hesapları açabilirler. Ayrıca Biriktiren Hesap ya da Yatırım Hesabı açma işlemi de Garanti BBA İletişim Merkezi üzerinden yapılabilir.
 • Hisse senedi işlemleri, Repo işlemi, hazine bonosu işlemleri gibi yatırım işlemleri de kolayca müşteri hizmetleri aranarak tamamlanabilir.
 • Ödemi işlemi yapmak için de şubeye gitmeye gerek kalmadan telefon şubesi üzerinden işlemler yapılabilir. ÖSYM ödemelerinden e-Devlet ödemelerine ya da fatura işlemlerine kadar her şey ödenebilir. Hatta otomatik ödeme talimatı da verilebilir. Bu sayede fatura takibi yapmaya gerek kalmaz.
 • Motorlu Taşıt Vergisi’ni ödemek için de Garanti BBVA Müşteri temsilcisi yardımcı olmaktadır.
 • Kayıp çalıntı bildirimleri başta olmak üzere kredi kartı veya banka kartı ile ilgili her türlü sorunun çözümü için en hızlı yol iletişim merkezinden yardım almaktır.
 • Yukarıdaki maddede belirtilen haricinde de bütün kart işlemleri, müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilir. Örnek vermek gerekirse kredi kartı borç ödemeleri yapılabilir ya da kart üzerinden sanal kart açılabilir ve limit aktarımı yapılabilir.
 • Bireysel kredilere başvurmak isteyenler de Garanti Müşteri temsilcisi üzerinden yapabilir.
 • Listelenen işlemler dışında bankanın ürünlerinin ücretleri, özellikleri ya da uygulanmakta olan faiz oranları hakkındaki bütün bilgiler bankanın iletişim merkezi sayesinde en doğru biçimde öğrenilir.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Albaraka Türk Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Bahsi geçen işlemlerin bir kısmı Sesli Yanıt Sistemi üzerinden sadece birkaç tuşa basarak halledilebilir. Ancak bazı işlemler sadece müşteri temsilcisiyle gerekli bilgiler paylaşıldıktan sonra yapılabilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri e-Mail

Garanti İletişim Merkezi e-posta yoluyla da müşterilerinin sorunlarını incelemektedir. Müşteriler ya da müşteri adayları şikayetlerini ya da bankayla ilgili kötü deneyimlerini iletmelerinin ve takibini yapmalarının en kolay yolu e-posta yollamaktır. Bunu doğrudan bir e-posta adresine yapmak yerine garantibbva.com.tr adresi üzerinden İletişim Formunu doldurarak yapmak mümkündür. Bu formu tamamlamak için önce şikayet veya öneri detayı açıkça yazılır. Ardından kişisel bilgiler ve iletişim bilgileri doldurulur. Eğer öncelikli iletişim kanalı olarak e-posta seçildiyse banka süreç içinde bu yolla bilgilendirme yapar. İletişim kanalı olarak telefon seçildiyse banka verilen numarayı arayarak süreci işletir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri yaptığı bu uygulamayla bankacılık hizmetlerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca yine resmi internet sayfası üzerinden ulaşılabilen Harcama İtiraz Formu sayesinde kredi kartı harcamaları ya da nakit avans işlemlerine ilişkin sorunlar iletilebilir ve itirazlarda bulunulabilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Şifre Alma

Alo Garanti Şifresi olmadan iletişim merkezleri üzerinden yapılabilecek işlemlerin birçoğu tamamlanamaz. Bu yüzden banka müşteri bu şifreyi nasıl oluşturacaklarını bilmelidir. Bunun için iki basit yol vardır.

 • Banka şubelerinden bu şifre alınabilir. Tüzel müşteriler sadece şubelerden alabilir, onlar için ikinci bir seçenek yoktur.
 • Kredi kartı ya da Paracard’ı olan müşteriler gerekli şifreyi garantibbva.com.tr adresi üzerinden alabilirler. Müşteri İletişim Merkezi bölümündeki ‘‘Şifre AL’’ butonuna tıklayarak anında şifre alım işlemi tamamlanır.

Garanti İletişim Merkezi sadece şifreyi de güvenlik duvarını aşmak için kullanmaz. Sesle Doğrulama özelliği sayesinde güvenlik aşamasındaki harcanan zamanı en aza indiren merkez, müşterinin işlemler sırasındaki doğal ses tonundan tarama yapar. Bu sayede oldukça güvenli bir süreç işler.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  TEB Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Denizbank müşteri hizmetleri için linke tıklayınız.

Garanti BBVA Müşteri Numarası Öğrenmenin Yolları

Garanti’de müşteri numarası nasıl öğrenilir sorusunu diğer birçok banka gibi oldukça çeşitlidir. Herkes müşteri numarasını aklında tutamayabilir ya da o an yanında kredi kartı olmayabilir. Garanti Bankası müşterileri aşağıda belirtilen yerlerden numaralarını öğrenebilir.

 • Bankanın herhangi bir şubesine, kimlik kartıyla giderek öğrenilebilir.
 • Müşteri Hizmetlerini arayarak kart numarası öğrenilebilir.
 • Bankanın mobil uygulaması ya da internet bankacılığı aracılığıyla sorgulama yapılabilir.

Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri Yurt Dışından Arama

Garanti İletişim Merkezi’ne yurt dışından ulaşma konusunda hiçbir engel yoktur. Her banka müşterisi gerek iş gerekse de gezi gibi amaçlarla ülke dışına çıkabilir. Gittikleri yerde, kartlarını kullanabilirler ya da kartlarıyla ilgili bir problem yaşayabilirler. Garanti BBVA Müşteri Hizmetleri üzerinde işlem yapmak için gereken tek şey +90 212 444 0 333 şeklindeki numarayı aramaktır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler