Google Play Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Google Play Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Google Play Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Google Play şikayet hattı telefon numarası ile istediğiniz zaman iletişime geçerek bu alanda tüm istek ve şikayetinizi dile getirebilirsiniz. İletişim hattı günün her saatinde açık olacak şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Google Play Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Google Play şikayet hattı telefon numarası ile iletişime geçerek her türlü şikayetinizi yetkili kişiler aracılığı ile paylaşabilirsiniz. Tüm istek ve şikayetleriniz not edilerek gerekli merciler ile paylaşılır.

  • Google Play Hattı Telefon Numarası: 0539 353 01 11

Google Play Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri Kaç ile Kaç Arasında?

Google Play çalışma saatleri belli bir zaman dilimine yayılmaz. Gün içinde istediğiniz bir zaman diliminde arama yapıp anında iletişime geçmeniz mümkün.

  • Google Play Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: 7/24

Google Play Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Google Play müşteri hizmetlerine bağlanarak bu alanla ilgili aklınıza takılan her hangi bir soru veya şikayet varsa iletebilirsiniz. Yetkili kişiler sizlere kısa süre içinde dönüş sağlayıp yardımcı olacaktır. Hatta çok fazla beklemeye bile gerek duymazsınız. Kısa süre içinde gerekli şekilde ilgilenilecektir. Müdürlüğe aktarım işlemi için de çağrı merkezini aramanız gerekmektedir. Her yerden iletişime geçilecek bir hat olduğu için kısa süre içinde beklemeye bile gerek duymadan arama yapabilirsiniz.

Ayrıca Google Müşteri Hizmetleri Numarası adlı yazımıza göz atın!

Google Play Müşteri Hizmetleri Faks Numarası Nedir?

Google Play müşteri hizmetlerine eğer yazılı bir belge veya evrak yollayacaksanız bunun için faks numarasını kullanabilirsiniz. Faks  numarası üzerinden anında iletişim kurarak evrak ve belge eksikliği gibi durumları en kısa süre içinde giderebilirsiniz.

  • Google Play Müşteri Hizmetleri Faks Numarası: 444 14 44
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Köfteci Yusuf Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Google Play Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlük Telefon Numarası ve Adresi Nedir?

Google Play genel müdürlüğünün adresi Türkiye’de mevcut değildir. Burada sadece ofis olarak görev yapmaktalar. Genel müdürlük adresi ABD’de bulunmaktadır.

  • Google Play Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 650 253 00 00
  • Google Play Genel Müdürlük Adresi: 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, ABD

Google Play İnsan Kaynakları İletişim Bilgileri Nelerdir?

Google Play alanının insan kaynakları ile iletişime geçip bu alanda açık pozisyonlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu alanda birçok iş imkanı ve açık pozisyon mevcuttur. İnsan kaynakları sizlere daha net ve detaylı bir bilgi sunacaktır. Açık olan iş pozisyonları ve bunlar için gerekli olan ne varsa sizlerle paylaşacaktır. Ayrıca yapmanız gereken işlemleri de sizlere aktaracaktır. İnsan kaynakları alanında da çalışan birçok kişi vardır. Arama yaptığınız an beklemeye gerek duymadan kısa süre içinde bağlantı kurabilirsiniz. Tüm pozisyonlar hakkında net bir bilgiye ulaşıp bu pozisyonları değerlendirme şansını da elde edebilirsiniz.

  • Google Play İnsan Kaynakları Telefon Numarası: 0 506 745 96 66

Google Play Müşteri Hizmetleri İletişim Formu Nereden Doldurulur?

Google Play alanında yer alan iletişim formunu da doldurarak bu form üzerinden her türlü istek ve şikayetinizi aramaya bile gerek duymadan dile getirebilirsiniz. Form herkese açık olacak şekilde sitenin sayfasında yer almaktadır.

Google Play iletişim formu:

Google Play Müşteri Hizmetleri Resmi Sosyal Medya Hesapları Hangileridir?

Google Play ile ilgili her gün güncel bilgi almak istiyorsanız eğer bunun için sayfaya ait olan tüm sosyal medya hesaplarını takip edip bilgilere anında ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına ait adreslere aşıdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  KOÇTAŞ Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler