Gratis Müşteri Hizmetleri Numarası, Gratis Müşteri Hizmetleri İletişim
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Gratis Müşteri Hizmetleri Numarası

Gratis Müşteri Hizmetleri Numarası

Gratis müşteri temsilciliği numarası 0850 210 6900 olarak belirlenmiştir. Bir adet sabit numara olarak belirlenen Gratis müşteri hizmetleri, öneri, soru, istek, şikayet ve talepleri almaktadır. bu şekilde belirtilen numaraya ulaşarak ürünler, hizmet kalitesi, Gratis kart gibi uygulamalar ve indirimler hakkında bilgi alabilirsiniz. ayrıca bu şekilde alacağınız bilgilerle eğer kartınızda veya aldığınız üründe sorun yaşıyorsanız, yetkilinin size yardımcı olmasını da isteyebilirsiniz.

Ayrıca Türkiye Finans müşteri hizmetleri direk bağlanma yazımızı okuyabilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetleri Ulaşım Saatleri

Gratis müşteri temsilcilerine ulaşım için hafta içi, mesai saatleri tercih edilmelidir. Bu hat, 24 saat aktif olan bir çağrı merkezi değildir. Bu nedenle her türlü istek, öneri ve şikayet, hafta içi mesai saatleri içerisinde kişilere ulaştırılmalıdır.

Gratis Müşteri Hizmetlerinden Hangi Konularda Yardım Alınabilir?

Gratis müşteri hizmetlerinden yardım alınabilecek konular, şu şekilde sıralanabilir:

 • Gratis karta puan yükleme konusundaki sorunlar
 • Gratis personeli ile sorun yaşanması
 • Yapılan indirimler hakkında bilgi almak
 • Yapılan indirimin miktarı ve süresi hakkında bilgi sahibi olmak
 • Gratis mağazalarının açılış ve kapanış saatleri hakkında bilgi edinmek
 • En yakın Gratis mağazasının yerini öğrenmek
 • Ürün iadesi veya değişimi hakkında bilgi sahibi olmak
 • Karttan çekimlerde sorun yaşandığını düşünmeniz halinde yaptığınız alışverişin izlenmesi için Gratis müşteri hizmetleri kullanılabilir.

Gratis Müşteri Hizmetleri ve Gratis Kart Sorunları

Gratis müşteri hizmetlerinden kart sorunu çözmek, müşteri hizmetlerinin aranması ile mümkün olmaktadır. Gratis kasa sisteminde yaşanan sorunlardan dolayı dönem dönem Gratis karta puan yüklenememesi söz konusu olabilmektedir. Bu durumlarda aranan Gratis müşteri hizmetleri, uzaktan yönlendirme ile sistem üzerinden kartınızın durumunu kontrol edebilmektedir. Bu sayede sizi en yakın Gratis mağazasına yönlendirecek olan müşteri hizmetleri, kartınıza yüklenmesi gereken puanı sistem üzerinden belirleyerek puanınızın iade edilmesini sağlayacaktır. Bunun yanında kartın okuma sisteminin arızalanması nedeniyle kasada okunmaması durumu söz konusu ise, kartınızı değiştirmek için yönlendirilirsiniz. Bu sayede çok uzun süre mağduriyet yaşamdan işlemlerinizi sürdürebilirsiniz.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ariston Müşteri Hizmetleri Numarası

Gratis Müşteri Hizmetlerinden Ürün Bilgisi Almak

Gratis ürünleri bilgisini müşteri hizmetlerinden almak için de belirtilen hattı kullanabilirsiniz. bu bağlamda indirime girmiş ürün bilgisi, çok beğendiğiniz bir ürününün kalmaması durumunda geri gelme bilgisi gibi bilgileri bu şekilde alabilirsiniz. beğendiğiniz bir ürün varsa ve her zaman gittiğiniz Gratis mağazasında kalmamışsa, ürünün şu an hangi mağazalarda satışta olduğunu öğrenmek için de Gratis müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz. bunun yanı sıra ürünlerin cildinize alerji yapma ihtimallerini ve alerji durumunda yapılması gerekenleri bu çağrı merkezi aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Alerjiye yatkın bir cildiniz varsa, mağazadaki he ürünün içerik etiketini okumanız ve gerekirse cilt doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

Gratis müşteri temsilcilerinden bilgi alabileceğiniz ürün yelpazesi sadece kadın bakım ürünleri değildir. Erkek bakım ürünleri ve makyaj malzemeleri konusunda bilgi de alabileceğiniz hat, mağazada satışı yapılan tüm ürünlere dair fiyat, içerik ve indirim tarihleri konusunda yardımcı olmak için hazırdır.

Gratis Müşteri Hizmetlerinden İndirimler Hakkında Bilgi Edinmek

İndirimler hakkında bilgi sahibi olmak için Gratis müşteri hizmetlerinden yararlanmak, indirim dönemlerini kaçırmamanızı sağlayacaktır. Bu kapsamda Gratisin sağladığı avantajlar çerçevesinde indirim dönemleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Anneler- babalar günü
 • Yaz başlangıcı- kış başlangıcı
 • Resmi bayramların öncesindeki bir hafta
 • Yılbaşından önceki 10 gün
 • Dini bayramlardan önceki 1 hafta
 • İsteğe bağlı dönemsel indirimler
 • Okulların bitişine yakın mezuniyet indirimi

Belirtilen indirimlerin haricinde şirketin dönemsel olarak yaptıkları indirimler de bulunmaktadır. Ayrıca marka iş birliği bulunan firma, belirli markalardan yapılan alışverişlerde, indirim kodu hediye etmektedir. Bu nedenle mağaza, pek çok kadın tarafından indirimleri nedeniyle tercih edilmektedir.

İndirimlerin dışında, indirim oranları da dikkat çekicidir. Gratis müşteri hizmetlerinden alınacak bilgilerle de oranlarına ulaşılabilecek indirimler, 50 TL tutarındaki bir rimel için 17 TL’lik etiket konmasına kadar düşebilmektedir. Markaların satışlarının düştüğü dönemlerde yaptıkları indirimleri, seçili ürünlerde indirim, etiketi ile yayınlayan Gratis firması, bu yolla da büyük müşteri kitlesi elde etmektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Nike Şikâyet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gratis Müşteri Hizmetlerinden Gratis Hakkında Bilgi Almak

Müşteri hizmetlerinden mağaza hakkında bilgi edinmek için, mağazanın kendi internet adresi de kullanılabilmektedir. Bu bağlamda yapacağınız işlemlerde müşteri hizmetlerini aramanıza gerek yoktur. Gratis markası, Sabancı Grubu’na ait bir güzellik ve bakım ürünleri firmasıdır. Bu kapsamda bünyesinde, Flormar, Wet N Wild gibi pek çok şirketin ürünlerini barındırmaktadır. Firma, açılışından itibaren 5 yılda 500 şubeye ulaşarak bir rekora iza atmıştır. Sabancı Gruba bağlı yöneticiler tarafından her ile açılması hedeflendiği söylenen mağaza, içerisinde sağlık ürünlerinden kişisel bakım malzemelerine kadar pek çok ürünü bulundurmaktadır. Bu kapsamda mağaza, sadece kadınlara değil, erkeklere de hitap eder.

İçerisinde bulunan makyaj malzemeleri, insan sağlığına dikkat eden dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmektedir. Kaliteli sınıfa ait makyaj malzemelerinin yanında el, ayak, yüz ve vücut bakım kremleri, losyonları da mağaza bünyesinde yer almaktadır. ayrıca parfümeri reyonunda seçkin deodorant ve parfümlerin de raflarda yer aldığı mağaza, şampuan ve duş jeli gibi bakım ürünlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Mağaza, 8000 mağaza hedefine her gün yaklaşmaktadır. Eczanelerde satılan bazı markaları da mağazalarına getirerek sağlıklı bir bakım alışverişi vaat eden Gratis hakkında daha fazla bilgi edinmek için Gratis müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler