Hakmar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Hakmar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Hakmar Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

  Hakmar açılış saati sabah saat 9’dur ve mesai akşam 5’e kadar devam etmektedir. Hakmar marketlerinde öğle arası verilmemektedir. Bütün şubelerde aynı çalışma saatleri geçerlidir. Uygun fiyatlı, aktüel ürünleri ile dikkat çeken market zinciri ülkemizde 2017 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Market zinciri başta İstanbul olmak üzere Kocaeli ve diğer şehirlerde de yer alıyor. Vatandaşlar ekonomik şekilde alışveriş yapmak istedikleri zaman Hakmar marketlerini tercih ediyorlar. Ürünlerinin çeşitli olması, marketin büyüklüğü ve verilen hizmetin kaliteli olması marketin daha çok tercih edilmesini sağlıyor ve market insanlara cazip geliyor. Hızla büyüyerek şube sayısını 27’e ulaştıran market zinciri deneyimli personel kadrosu ve binlerce metre karelik satış alanı ile dikkat çekiyor. Müşteriler markanın dinamik yapısını, yüksek satın alma gücünü, hizmet kalitesini çok beğenmektedir.

  Hakmar Personellerinden Hizmet Almak Ayrıcalıktır

  Hakmar personelleri yeterli tecrübeye sahip olmasına karşın, market, personellerini sürekli olarak eğitimlerden geçirmektedir. Bu şekilde personellerin hizmet vermek için yeterli eğitime sahip olduğundan emin olunur. Güler yüzlü hizmet kadrosu müşterilerine her daim yardımcı olarak onların işini kolaylaştırmaktadır. Kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar politikasına bir de güler yüzlü hizmet kadrosu eklenmiştir. Müşterileri ile bütünleşmeyi başaran kadro, eğitimli, dinamik, işini bilen, tecrübeli, işini yapmayı seven insanlardır. Hakmar marketlerinde özel marketçilik yazılımları ile birlikte pos sistemleri kullanılmaktadır. Sistemler birbiri ile entegre edilmiştir ve bu şekilde kolaylık saplanmıştır. 15 bin çeşit ürünle, hızlı ve etkili bir şekilde hizmet veren marka, yenilikleri takip etmekte ve bunları uygulamaktadır.

  Göç idaresi çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Hakmar Marketleri Değerleri

  Hakmar marketleri değerleri temelinde mükemmele ulaşmak olarak tanımlanabilir. Bu amacın yerine getirilmesi adına değişim kaçınılmaz olarak gelmelidir. Sürekli gelişmek ve değişmek Hakmar’ın en önem verdiği noktalar arasında yer almaktadır. Hakmar yüksek performansın sağlanması adına imkanları ve ortamları oluşturmaktadır. Motivasyonu yüksektir ve takım çalışması yapmayı sever. İş ortakları ve müşteriler sürekli gelişen ve güvenilir olan organizasyon içinde yerini alırlar. Bu sırada kaynaklar verimli olarak kullanılır. Rekabetçi bir kurum olmak için çaba harcanır. Bilgi ve deneyimin paylaştıkça çoğaldığına inanan marka, sorunların ve olumsuz sonuçların da paylaştıkça azaldığını düşünür. Kurum içinde paylaşım sırasında güven ve saygı temeli oluşturmaktadır.

  Hakmar Marketleri Vizyonu ve Misyonu

  Hakmat vizyon ve misyonu temelinde market zincirlerinin gelişimini temel almıştır. Vizyon olarak kendine sürekli gelişimi hedef alan marka, nihai müşteri memnuniyetinin sağlanması için çok çalışmaktadır. Güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak adına çalışmalarına devam etmektedir. Misyon ise firmanın sahip olduğu finans, insan ve bilgi kaynaklarının en verimli şekilde kullanılması olarak tanımlanabilir. Bu kaynaklar verimli bir şekilde katma değere dönüştürülür ve sürekli gelişmek ve en kaliteyi müşteriye sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu vizyon ve misyon sayesinde Hakmar market zincirleri müşterileri her daim mutlu ve memnun olurlar.

  Hakmar Marketleri Müşteri Memnuniyeti

  Hakmar müşteri memnuniyeti sağlanması adına belli başlı değerleri benimsemiştir. İlk benimsenen değer şüphesiz kalitedir. Hakmar ailesi her daim en kaliteli hizmetin sağlanması için çalışır. Çünkü kalite tesadüf değildir. Hakmar güven ilkesini belirlemiştir. Yemediğimizi yedirmeyiz diyen marka, gösterdiği özeni bir kez daha gözler önüne sermektedir. Lezzet Hakmar ailesi için son derece önemlidir. Doğru malzeme, doğru şekilde doğru bir zamanda bir araya geldiği için lezzet kaçınılmaz bir sonuç olarak ortaya çıkar.


  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ

  En Çok Okunanlar
  Kategoriler