Halkbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Halkbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Halkbank Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Halkbank açılış saati sabah saat 9 olup, mesai akşam saat 17:00’a kadar devam etmektedir. Türkiye Halk Bankası olarak da bilinen Halkbank ilk kurulduğunda küçük ve orta büyüklükte esnaflara finansman sağlamak amacını güdüyordu. Bu amaçla banka 1938 yılında kurulmuştur. Halkbank bir kamu bankasıdır ve dünya bankaları sıralamasında en büyük 159. Banka olma özelliğine sahiptir. 24 Şubat 2017 tarihinde bankanın devlete ait olan yüzde 51’lik hisse, Türkiye Varlık Fonu’na devredilmiştir. Banka Halk ister Halkbank yapar ve üreten Türkiye’nin bankası sloganları ile yola çıkmıştır. Toplamda bin 6 şubesi bulunmaktadır. Aralık 2016 verilerine göre banka kapsamında çalışan kişi sayısı 18 bine yakındır. Bu gün Halkbank yurt çapında şubeleri ve yurt dışı temsilcilikleri ile hizmet vermeye tam hız devam etmektedir. Üretim, yatırım ve istihdam artışına katkı sağlar.

Halkbank Vizyon, Misyon ve Değerler

Halkbank değerleri bankanın bu günlere başarılı bir şekilde gelmesine şüphesiz temel oluşturmuştur. Banka kurumsal değerlerini, takım ruhu, akılcılık, dinamizm, yaratıcılık, dürüstlük, güvenilirlik, müşteri odaklılık ve özgüven ile açıklamaktadır. Banka sosyal sorumluluk bilincini ve görev bilincini üstlenmiştir. Bu bilinç ile bütün bankacılık işlemlerini etkin bir şekilde yapar. Hissedarları, çalışanları ve müşterileri için her zaman katma değer yaratmaya devam eder. Bankacılık sektörü ve sermaye piyasası banka faaliyetleri sayesinde gelişir. Banka ayrıca dünya bankacılığında saygın bir yer edinmek adına çalışmalarına devam etmektedir. Bütün bunlar bankanın misyonları arasında yer alır. Banka vizyonu ise evrensel bankacılığın bütün gerekliliklerini yerine getirmek ve bölgenin lider KOBİ bankası haline gelmektir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Canon Müşteri Hizmetleri Numarası

FLO çalışma saatleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Halkbank Hedef ve Stratejileri

Halkbank hedef ve stratejileri bankanın gelecek için planlarına dayanmaktadır. Halkbank ana hedeflerini, dengeli büyümek, sürdürülebilir bir karlığa sahip olmak, müşteri memnuniyetini sağlamak, nitelikli personel çalıştırmak, bireysel müşterilerin ve KOBİ’lerin ilk tercih ettiği banka olmak ve bölgenin lider KOBİ bankası olmak şeklinde açıklıyor. Bu hedeflerin gerçekleştirilmesi adına çeşitli stratejileri uygulamak gerekiyor. Banka yurt dışı şube ağı ile uluslar arası bankacılık alanında da kaliteli bir hizmet veriyor. Geleneksel bankacılık faaliyetlerinden kopulmamakla birlikte, özel tasarlanmış bankacılık ürün ve hizmet seçenekleri de bulunuyor. Kurum kimliği iç ve dış müşterilere benimsetiliyor. Orta ve orta gelir üstü müşteriler için ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunuluyor. Zengin ürün çeşidi ile yüksek verimlilik sağlanıyor.

Halkbank Engelsiz Bankacılık ile Engellere Yer Yok

Halkbank Engelsiz Bankacılık Engelsiz Bilişim Ödülleri’ni almaya layık görülmüştür. Ayrıca banka internet şubesi ve mobil uygulaması ile de, Engelsiz Bilişim Kamu Hizmet ödülünü almaya layık görülmüştür. Banka engelli müşterilerin de erişim ve kullanımına uygun olarak işlem yapılmasına olanak tanır. Engelli müşteriler için özel ekran okuyucu programlar kullanılmaktadır. Görme engelli müşteriler için bu uygulama tercih edilebilir.

Halkbank Bank24 için Yapılan Gelişmeler

Halkbank Bank24 toplumun her kesimine hitap etme özelliğine sahiptir. 2011 senesinde uygulamaya konulan bu proje sayesinde vatandaşlar işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapabiliyor. Bedensel engelli bireyler işlemlerini rahat bir şekilde yapabilmek için Bank24’ten faydalanabilirler. Halkbank görme engelli bireyleri düşünerek kulaklık kullanılmasını da mümkün kılıyor. Ekran karartma, ekrandaki yazıyı sese çevirme gibi çok sayıda özellik bulunuyor. Kişiler bu özellikleri kullanarak hesap bakiyesi sorgulama, para çekme gibi işlemleri rahat bir şekilde yapmanın tadını çıkarıyorlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kuyumcukent Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler