Hepsiexpress Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor? | Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

Hepsiexpress Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Hepsiexpress Çalışma Saatleri, Mesai Zamanı, Kaçta Açılıyor ve Kapanıyor?

Hepsiexpress  açılış saati sabah saat 9’dur ve mesai akşam 17:00’a kadar devam etmektedir. Hepsiexpress e ticaret sektörünün önemli dağıtım şirketlerinden bir tanesidir. İnternetten alışveriş yapılması halinde, müşterilerin istedikleri ürünleri zamanında ellerine ulaştırılmasını sağlamayı amaçlar. Yüksek performanslı bir şekilde hizmet veren Hepsiexpress, müşterilerin yoğun beğenisini kazanmıştır. Hepsiexpress, e ticaretin önünü açmayı ve e ticaret hacminin büyümesini amaçladığını belirtmiştir. Bu amaç doğrultusunda da faaliyetlerine devam etmektedir. Hepsiburada üzerinden sipariş veren vatandaşlar, aynı gün içinde ürünlerinin kargoya verilmesinden çok mutlu oluyorlar. Hepsiexpress uygulaması sayesinde internet alışverişi, markete giderek alışveriş yapmak kadar hızlı ve kolay oluyor. Hepsiexpress ile müşteriler kargolarını diledikleri zaman alma imkanına da sahip oluyorlar. Yer, zaman gibi ayarlamalar müşteri tarafından seçiliyor.

HepsiExpress ile Alışveriş Yapmanın Avantajları Nelerdir?

HepsiExpress alışverişi avantajları başında elbette hız geliyor. Türkiye’de her ne kadar çok gelişmiş bir kargoculuk sektörü olsa da, bu firmalar e ticaret ile yakından ilgilenememektedirler. Bu durum e ticaret işlerinin yavaşlamasına yol açar. Hepsiexpress ise yalnızca internet alışverişi ile ilgilenmektedir. Müşteriler bir ürün sipariş ettiklerinde ürünler çok daha hızlı bir şekilde ellerinde olur. Aynı gün içinde ürünlerin teslim alınması bile mümkündür. Dileyen müşteriler randevulu teslimat seçme olanağından da faydalanabilir. Hepsiexpress kurulduğu günden bu yana “Verdiğin sözü tut, müşteriye iyi bir deneyim yaşat.” Anlayışı ile hareket etmektedir. Hizmetini de bu çerçevede vermektedir.

EVKUR çalışma saatleri hakkında bilgiler de yazımızdadır.

Evde Olmayanların Kargolarının Teslimatı Yapılabiliyor

Evde olmayanlar için kargo teslimatı sıradan taşımacılık şirketlerinde mümkün olmuyor. Müşteriler kargolar hakkında en çok kargo elemanın eve geldiği zaman kendilerinin evde olmadıklarından şikayetçi oluyorlar. Hepsiexpress ise bu sık karşılaşılan soruna çözümü buldu bile. Çalışanlar tek bir tuşla aranır ve müşterinin kargoyu eve geldiği zaman alabileceği bir yere bırakılması sağlanır. Kargo, markete, komşuya vb. bırakılabiliyor. Eğer müşteri kargonun farklı bir yere bırakılmasını istemezse de kargo yeniden kişinin adresine geliyor. Kargo zaten günde 3 kere dağıtıma çıkıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR  HTC Şikayet Hattı Telefon Numarası Nedir?

Türkiye’nin En Çok Ziyaret Edilen E Ticaret Sitesi: Hepsiburada.com

Hepsiburada.com 1998 senesinde kurulmuştur. İlk kurulduğu zaman insanlara 600 binden fazla ürünle hizmet veriyordu. Site ayda 22 milyon ziyaretçi ile rekora koşuyordu. Pek çok kategoriyi içinde barındıran e ticaret sitesinin sahibi Doğan Holding’tir. 2019 yılında aylık 100 milyondan fazla ziyaret alan site, üst üste seneler boyunca ödüller almaya hak kazanmıştır. Yılın e ticaret sitesi, Türkiye’nin en sevilen markası vb. ödüllerden bazılarıdır. Şirketin yönetim merkezi Şişli’de bulunmaktadır. Her şey ayağına gelsin sloganı ile müşterilerine hizmet veren marka, bünyesinde çeşitli projeler yürüterek bir adım öne geçmeyi başarmıştır.

HepsiBurada.com Projeleri Nelerdir?

HepsiBurada.com projeleri başında hepsijet geliyor. Uygulama kargoların daha hızlı teslim edilebilmesi adına faaliyet geçirilmiştir. Aynı gün içinde teslimat yapılması bu proje sayesinde mümkün oluyor. Aynı gün teslim almak isteyen müşterilerin saat 14:00’a kadar sipariş vermesi gerekiyor. Uygulama İstanbul içinde ikamet eden müşteriler için geçerlidir. Hepsiexpress ile benzeyen bu uygulamanın dışında Hepsi Pay bulunuyor. Ödeme sistemi alt yapısı olan bu uygulama, bankalar ile anlaşmalıdır. Diğer bankaların kredi kartlarından da taksitli ödeme yapılması mümkün oluyor. Yani tek bir kredi kartına bağımlı olarak ödeme yapmak zorunda olmuyorsunuz. Hepsiburada, Efsane Cuma kampanyası ile 2019 senesinde 45 günlük hacmini bir günde gerçekleştirmiştir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsmail Can dedi ki:

    12.05.2021 tarihinde Dana dos sarma söyledim içinden kıyma çıktı hemen şikayette ertesi gün sabahtan geleceğini söyledikleri halde aksam oldu hala gelmedi bugün benim için özel bir gündü sağ olsun Hepsiexpress mahvetti böyle siteden söylemeyin

BİR YORUM YAZ

En Çok Okunanlar
Kategoriler