HTC Müşteri Hizmetleri Numarası ve Direk Bağlanma
Müşteri Hizmetlerine DirektBağlan

HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

  HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

  HTC müşteri hizmetleri numarası HTC kullanıcıları tarafından yaşanan telefon problemleri ya da garanti kapsamında telefonu tamire gönderme işlemleri için kullanılabilir. HTC müşteri hizmetleri teknik sorunlar ve destek amacıyla için kurulmuştur.

  Telefon markalarının müşteri hizmetleri maalesef bankalar gibi çözümleri anında gerçekleştiremez. Bunun nedeni, telefon bozulduğunda ya da tamire gitmesi gerektiğinde mutlaka teknik servise gitmesidir. Böyle bir durumda müşteri hizmetleri işlem yapamaz.

  Hat ile karşılaşılan problemler müşteri hizmetleri aranmamalıdır. Bu durumda aranacak olan kurum, kullanılan telefon operatörünün müşteri hizmetleridir. HTC müşteri hizmetleri böyle bir durumla karşılaşıldığında sizlere destek sağlayamaz. Yazımızın devamında HTC müşteri hizmetlerinin destek alanları ve yaptığı hizmete dair bütün detayları bulabilirsiniz.

  Teknosa müşteri hizmetleri yazımızı okuyabilirsiniz.

  HTC Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

  HTC müşteri hizmetleri numarası HTC marka telefon sahipleri tarafından merak edilen konuların başında gelmektedir fakat bu konu hakkında bilinen yanlış bilgiler oldukça fazladır.

  0216 282 15 00 telefon numarası, HTC’nin marka müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Bu numaradan sadece destek ve bilgi işlemleriniz için faydalanabilirsiniz. Örneğin; telefonunuz herhangi bir ildeki yetkili servise gittiğinde bu numarayı ararsanız, bilgi alamazsanız. Bu numaradan sadece HTC marka telefonunuz ile ilgili bilgi ve destek alabilirsiniz. Yetkili servisler için aranması gereken numaralar başkadır.

  0216 282 15 00 numarası HTC’nin kurumsal işleri ve marka adına sahip olma zorunluluğu olan bir numaradır ve telefon işlemleri için aranmaması gerekir. HTC’nin Türkiye kapsamında garanti hizmeti verdiği KVK ve Teleservice hizmetleri aranmalıdır.

  HTC Müşteri Hizmetleri Servisinin Çalışma Saatleri

  HTC müşteri hizmetleri çalışma saatleri HTC tarafından marka sahiplerine hizmet sunmak adına düzenlenmiştir. Üst başlıkta da belirtildiği 0216 282 15 00 numarası HTC markasının kurumsal telefon numarasıdır ve hiçbir şekilde garanti gibi işlemler için işlem yapmamaktadır.

  HTC müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermektedir ve 7/24 hizmet verilmemektedir. Pazar günleri ise HTC müşteri hizmetleri servisi çalışmamaktadır. Pazar günü HTC markasını aradığınızda cevap alamazsınız. HTC müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri:

  • Pazartesiden Cumaya saat 09.00- 21.00 arası,
  • Cumartesi 09.00- 13.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Belirtildiği gibi HTC müşteri hizmetleri Pazar günleri hizmet vermemektedir.

  HTC’nin KvK Kapsamında Sunduğu Müşteri Hizmetleri Servisi Nedir?

  KvK müşteri hizmetleri HTC telefonlarınızın arıza yaptığı ya da garanti kapsamında olduğu zaman iletişime geçilmesi gereken müşteri temsilcisidir. HTC müşteri hizmetleri servisinin bu konuda yetkili olmadığını üst başlıklarda belirtmiştik.

  HTC markasının garanti ve arıza kapsamında yetkili merkezi KvK firmasıdır. 1993 yılında kurulan firma, mobil iletişim ürünleri satışı ve satış sonrası hizmet desteği vermektedir. HTC marka telefonların arıza yapması ya da garanti kapsamında olma durumu da satış sonrası destek anlayışına girer.

  HTC adına bu yetkileri alan firma olan KvK, Türkiye’de 13 adet teknik servis merkezi ile hizmet vermektedir. Ülkemizde satış yapan bütün teknoloji firmalarının hem dağıtımını hem de teknik servis hizmetini yapmaktadır. Bu nedenle KvK müşteri hizmetlerini açıklamak yazımızın devamında daha doğru bir bilgi aktarımı için önemlidir.

  KvK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaçtır?

  KvK müşteri hizmetleri numarası HTC marka telefon alan ve telefonundan problem yaşayan müşteriler tarafından gereklidir. Telefonunuz bozulup, arama motorlarında yetkili servis araması yaptığınızda karşınıza çıkan HTC yetkili servisi aslında Kvk firmasına bağlıdır ve bu nedenle doğru olarak bilinmesi gereklidir.

  0850 222 15 85 telefon numarası Kvk’nın teknik servis iletişim numarasıdır. Telefonunuzun teknik servis durumları ile ilgili bu numarayı arayabilirsiniz. HTC kurumsal web sayfasına girip site içinde arama yapıldığında da sizleri bu numaraya yönlendirmektedir.

  0850 222 15 85 aynı zamanda çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasıdır. HTC markalı telefonunuzda yaşadığınız tüm sıkıntılar ve bilgi edinme hakkı gereği bilgi almak istediğinizde de bu numarayı aramanız gereklidir. Müşteri hizmetleri hafta içi her gün 09.00- 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  0216 665 40 00 Kvk genel merkezi telefon numarasıdır. Marka ya da Kvk hakkındaki tüm şikayetlerinizi buraya yapabilirsiniz. Bu numarada müşteri temsilcisi tüm bilgilerinizi doğruladıktan sonra şikayet kaydı oluşturmaktadır ve en kısa süre içerisinde size dönüş yapılmaktadır.

  THY müşteri hizmetleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

  HTC Yetkili Servislerinin Bulunduğu İller ve Telefon Numaraları

  HTC yetkili servisleri Kvk ve HTC iş birliği doğrultusunda belirli iller ile sınırlandırılmıştır. HTC yetkili servislerinin bulunduğu iller; İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, İzmir ve Trabzon’dur. Bu iller nüfus yoğunluğunun büyük olması nedeniyle tercih edilmiştir.

  • Adana yetkili servisi için 0322 457 47 71,
  • İzmir yetkili servisi için 0 232 489 59 59,
  • Antakya yetkili servisi için 0242 243 28 28,
  • Trabzon yetkili servisi için 0462 321 03 21 aranmalıdır.

  İstanbul’da birden fazla yetkili servis olduğu için bir sonraki başlıkta değerlendirilmiştir.

  HTC İstanbul Yetkili Servisleri ve Telefon Numaraları

  HTC İstanbul yetkili servisi İstanbul’un nüfus yoğunluğundan dolayı birden fazladır. HTC müşteri hizmetleri arandığında da genellikle İstanbul yetkili servisleri için aranmaktadır. Avrupa ve Asya Yakası’nda birer tane HTC yetkili servisi bulunmaktadır.

  • Bakırköy’de bulunan yetkili servis için 0212 660 59 59
  • Kartal’da bulunan yetkili servis için 0216 452 84 50 aranmalıdır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ